Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » O GRACZACH Dawno Dawno temu,i co dalej? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Dawno Dawno temu,i co dalej? 2 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
EldersonAgain
Newbie


Data rejestracji: 29-10-2019
Postów: 0
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Skąd: Katowice

Dawno Dawno temu,i co dalej? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hej,witajcie wszyscy.

Nie grałem jakies 8 lat jak nie lepiejSmile
Mimo tego zawsze gdzieś w głowie mam tą gierke,i tu dwa pytanka:

1.Czy ta gra jeszcze żyje,czy ludzie grają?
2.Czy jest w planach nowy serwer?Jeśli tak to kiedy.

Pozdrawiam wszystkichSmile
29-10-2019 19:33 EldersonAgain jest offline Szukaj postów użytkownika: EldersonAgain Dodaj EldersonAgain do Listy kontaktów
Kwinto
Double Ace


images/avatars/avatar-25510.jpg

Data rejestracji: 02-07-2014
Postów: 135
Klan: AK LA Revolution
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Chorzów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hej

1. Chyba nie
2. Raczej nie

Ogólnie ludzi jest garstka, mało co się dzieje. Ceny dziwne, każdy liczy na epika. Ogolnie sam wróciłem bo grałem w 2009 i 2011 na r6 i sam nie wiem... nudzę się, klikam w robocie bo nic innego nie odpala i tyle.
29-10-2019 20:58 Kwinto jest offline Szukaj postów użytkownika: Kwinto Dodaj Kwinto do Listy kontaktów
Marcinsmok
Newbie


Data rejestracji: 06-08-2020
Postów: 0

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No własnie się zalogowałem po 12 latach i forum umarło.. Puste kwadraty, a wojny były o s4.
Poklikam, zobaczę
Też w robocie Wink

__________________
Smortchevsky
R3+R4 Necropolia II
06-08-2020 11:38 Marcinsmok jest offline Szukaj postów użytkownika: Marcinsmok Dodaj Marcinsmok do Listy kontaktów YIM Account Name of Marcinsmok: Marcin
Kwinto
Double Ace


images/avatars/avatar-25510.jpg

Data rejestracji: 02-07-2014
Postów: 135
Klan: AK LA Revolution
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Chorzów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niestety, póki byl handel to forum żyło i przy okazji inne tematy, działy. Odkąd są aukcje i brak wypozyczania itemkow to forum ucichło Frown
06-08-2020 11:45 Kwinto jest offline Szukaj postów użytkownika: Kwinto Dodaj Kwinto do Listy kontaktów
gabinetzab
Newbie


Data rejestracji: 02-08-2023
Postów: 0
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystko kiedyś się kończy. Pamiętam jak ze 25 lat temu grałem w grę TZAR.
Tez była na topie. Nawet ludzi sami mapy dodatkowe robili...

__________________
Mam grzybicę na plecach i nikt mnie nie lubi
02-08-2023 14:27 gabinetzab jest offline Szukaj postów użytkownika: gabinetzab Dodaj gabinetzab do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » O GRACZACH Dawno Dawno temu,i co dalej?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH