Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » [Moria] Bialas a zepar » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony [Moria] Bialas a zepar 9 Ankieta - średnia ocena: 3,009 Ankieta - średnia ocena: 3,009 Ankieta - średnia ocena: 3,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Lotekx
Newbie


Data rejestracji: 12-04-2019
Postów: 9

[Moria] Bialas a zepar Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chciałem ładnie podpytać, bo może mi coś po prostu umknęło podczas balansowania postaci.

Jak bron biała może zabrać się za duetowanie zepara?

Obecnie są właściwie 2 wyjścia, albo mieć 1400+ sposta, albo 500 lucka.

I teraz moje pytanie (zgaduje że do MOP-a, bo on jest głosem administracji) jest dość proste. Czy żeby przejść na duetowanie zepara w obecnym stanie "balansu" mam zmienić tatuaz, czy po prostu mi coś umyka?

Mój temat jest zwykłym pytaniem (bo nic co liczę na papierze mi się nie zgadza żeby tego zepara zaliczyć), więc bardzo bym też prosił, jeśli ktoś wie jak białasem się zabrać za takie coś to fajnie by było się dowiedzieć.

Na ten moment jedyne co mi się w miarę zgadza to CR na lucku, ale wtedy pewnie obrażenia dość mocno kuleją.
11-11-2019 22:45 Lotekx jest offline Szukaj postów użytkownika: Lotekx Dodaj Lotekx do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chlopie a co powiesz o opiekunach klanu?
bo tak bialasy 1h lataja i spostuja

ps cr na lucku troche kiepsko z dmgem wychodzi wiec nie takie chop siup to jego duetowanie

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kacik: 11-11-2019 22:50.

11-11-2019 22:49 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Lotekx
Newbie


Data rejestracji: 12-04-2019
Postów: 9

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Lotekx
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O crze napisałem że wygląda jakby miał problem z dmg, więc nie wiem po co od razu skaczesz do obrony swojego tatka.

Co do opiekunów klanu, to widziałem to w akcji tylko na przykładzie snajpera który przeszedl na tatek zabójcy (razem ze swoimi 8 umagami dmg/hp + spost, w tym 3 potrojnymi), jego eq jest "palniakowe" i jedyne co ma wspólnego z bronią biała to właśnie te opiekuny nieszczęsne. Jeśli natomiast masz jakiś przykład niezakładający x lat grania jako palniak, to chętnie zobaczę, po prostu do tej pory tego nie uświadczyłem.

I tak jak już pisałem wyżej. Ja nie jęczę o wzmocnienie białasa, tylko pytam jak ów białas może sobie poradzić w obecnej sytuacji. Granie x czasu snajperem i dorobienie opiekunów klanu, nie do końca jest tą odpowiedzią.
11-11-2019 22:59 Lotekx jest offline Szukaj postów użytkownika: Lotekx Dodaj Lotekx do Listy kontaktów
Borszczu
Viking


Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 584
Klan: SG
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wyobraź sobie, że u nas w klanie na r19 pierwszą postacią która doszła do spostowania zepara jest, uwaga, Berek...
Dodam, że od zawsze grał berkiem, a w epikach ma tylko bronie...
Jak to sie stało?

__________________
r1: mark

r2,r5,r7,r19: Borszczu
12-11-2019 09:28 Borszczu jest offline Szukaj postów użytkownika: Borszczu Dodaj Borszczu do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przenoszę do porad.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


12-11-2019 09:42 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
olipo
Triple Ace


Data rejestracji: 22-02-2008
Postów: 241

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak tak, berek ma sobie zrobić eq pod sposta i go wyepikować aby robić duo zepary i przestać być grywalny w każdym innym aspekcie gry, a reszte może sobie robić duo zepary praktycznie bez żadnych poświęceńWink
12-11-2019 09:45 olipo jest offline Szukaj postów użytkownika: olipo Dodaj olipo do Listy kontaktów
Borszczu
Viking


Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 584
Klan: SG
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Berek moze mieć tylko jeden zestaw epikow? Czy moze snajperzy chodzą w łowieckich na pvp? A może LSy latają w runach i archaikach na oblężenia?

Wyobraź sobie, że snajperowi ciężej zrobic 160 lucka od Berka, a i sposta w broniach berek ma duzo wiecej od snajpera w miotle. Siłą rzeczy, najprościej spostować zepara jest białasowi.

__________________
r1: mark

r2,r5,r7,r19: Borszczu

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Borszczu: 12-11-2019 10:28.

12-11-2019 10:27 Borszczu jest offline Szukaj postów użytkownika: Borszczu Dodaj Borszczu do Listy kontaktów
Lotekx
Newbie


Data rejestracji: 12-04-2019
Postów: 9

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Lotekx
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Przenoszę do porad.


Zadaje Ci normalne pytanie. Czy zdaniem administracji, obecny stan balansu jest taki ze mam bialasem robic 1400+ sposta i jest to kompletnie normalne?

A ty to przenosisz do martwego dzialu. Tak bezmyslnych sluzbistow to nigdzie sie nie znajdzie, tylko tu.

Serio, myslec ze dostanie sie od mopa normalna odpowiedz na tym forum to jak isc do domu publicznego na przytulanie.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lotekx: 12-11-2019 12:17.

12-11-2019 12:16 Lotekx jest offline Szukaj postów użytkownika: Lotekx Dodaj Lotekx do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Administracja nie jest od tego, żeby układać graczom buildy i dawać porady jak mają grać. Pytasz jak to zrobić, bardziej doświadczeni koledzy wyjaśniają - to nie jest temat do systemu tylko do porad.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


12-11-2019 12:26 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Lotekx
Newbie


Data rejestracji: 12-04-2019
Postów: 9

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Lotekx
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie pytam jak grac. Wiem jak zrobic build na sposta czy na lucka. Zdecydowanie mam w tym wiecej doswiadczenia od np ciebie.

Natomiast ja pytam, czy taki jest obecny zamiar administracji. Ze bialas, musi budowac eq zupelnie nie dla bialasa? Ze po zbudowaniu takiego eq, moge rownie dobrze zmienic tatuaz na lowce/snajpera i bedzie mi sie tylko lepiej gralo?
12-11-2019 12:28 Lotekx jest offline Szukaj postów użytkownika: Lotekx Dodaj Lotekx do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie zapytałeś "czy taki jest obecny zamiar administracji". Zapytałeś "Jak bron biała może zabrać się za duetowanie zepara?". Rozumiem że jednak znasz odpowiedź na to pytanie, tylko Ci ona nie odpowiada ponieważ oznacza konieczność kompletowania innego sprzętu. Niestety w tej grze tak to działa, po to np. dodane zostały zestawy przedmiotów - cokolwiek robisz w tej grze, musisz mieć inny ekwipunek, czy grasz białasem, czy kimkolwiek innym.
Jeśli uważasz, że na snajperze będzie Ci się grało łatwiej i skuteczniej, to jak najbardziej możesz zmienić tatuaż. Po to jest ta opcja, żeby każdy mógł grać ścieżką, którą gra mu się najlepiej.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


12-11-2019 12:40 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
olipo
Triple Ace


Data rejestracji: 22-02-2008
Postów: 241

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dystans i archaiki lol. Co z tego że dystans niby musi epikować inne itemy pod oble? gram na R13 i R17 od 2-3 lat nie było żadnych obli wieć na dobrą sprawę dystans nie musi robić eq pod doble, po 2 dystans może mieć wystarczająca liczbe lucka nawet bez żadnego epika więc, to nie prawda że biała może najłatwiej robić duo.

Co z tego że palna nie chodzi w łowieckiej na pvp, jest to jeden marny item biała 1h musi mieć wyepikowane wszystkie itemy żeby spostować i żaden z nich nie nadaje się do użycia w innym aspekcie gry, masz racje biała może spostować robiąc z siebie totalne dno w każdym innym aspekcie gry w takim zestawieniu nadaje się tylko do wyj.... w du.....


Biała/Palna/Dystans każdy z nich powinien mieć możliwość identycznego tempa rozwoju tak aby nie trzeba było niszczyć sobie postaci w tej chwili pod zepary biała jest najbardziej poszkodona
12-11-2019 12:59 olipo jest offline Szukaj postów użytkownika: olipo Dodaj olipo do Listy kontaktów
Lotekx
Newbie


Data rejestracji: 12-04-2019
Postów: 9

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Lotekx
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie zapytałeś "czy taki jest obecny zamiar administracji". Zapytałeś "Jak bron biała może zabrać się za duetowanie zepara?". Rozumiem że jednak znasz odpowiedź na to pytanie, tylko Ci ona nie odpowiada ponieważ oznacza konieczność kompletowania innego sprzętu. Niestety w tej grze tak to działa, po to np. dodane zostały zestawy przedmiotów - cokolwiek robisz w tej grze, musisz mieć inny ekwipunek, czy grasz białasem, czy kimkolwiek innym.
Jeśli uważasz, że na snajperze będzie Ci się grało łatwiej i skuteczniej, to jak najbardziej możesz zmienić tatuaż. Po to jest ta opcja, żeby każdy mógł grać ścieżką, którą gra mu się najlepiej.


"Nieodpowiada" to zle slowo i tradycyjnie cos przekrecasz zeby wyszlo na twoje.

Bardzo lubie to twoje podejscie. Uciec od odpowiedzi, moze cos przekrecic, na koniec dnia i tak nie musiales napisac nic konkretnego.

Podsumowujac, grajac bialasem, zeby nie odstawac w expach, najlepiej zrobic eq na lowce skarbow, lub snajpera. Nawet mamy powyzej potwierdzenie od szacownej administracji.

Pozdrawiam, nie polecam, 1/10

temat do zamkniecia

EDIT
cytat:
Borszczu napisał(a)
Berek moze mieć tylko jeden zestaw epikow? Czy moze snajperzy chodzą w łowieckich na pvp? A może LSy latają w runach i archaikach na oblężenia?

Wyobraź sobie, że snajperowi ciężej zrobic 160 lucka od Berka, a i sposta w broniach berek ma duzo wiecej od snajpera w miotle. Siłą rzeczy, najprościej spostować zepara jest białasowi.


Jeszcze tylko dodam ze po poproszeniu przeze mnie o skan na pw (ktory dostalem, za co bardzo dziekuje), wyszlo ze to kolejna postac (zabojca oczywiscie) z 8 umagami do sposta, w tym 4ma potrojnymi. Ot transferowy snajper numer 2.

Polecam dowolnemu snajperowi leciec na zabojce, wyjdziecie na tym lepiej ;f

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Lotekx: 14-11-2019 19:48.

12-11-2019 13:17 Lotekx jest offline Szukaj postów użytkownika: Lotekx Dodaj Lotekx do Listy kontaktów
Bau
Lord


images/avatars/avatar-25600.jpeg

Data rejestracji: 17-05-2014
Postów: 340
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja osobiście gram CRem i nie mam najmniejszych problemów z duetowaniem zepara. I z dmg też nie ma tragedii. Wystarczy troszkę pomysłu na build i kartka papieru by policzyć jak to wyjdzie.
I niestety...nieco szczęścia do umagow.
17-11-2019 13:35 Bau jest offline Szukaj postów użytkownika: Bau Dodaj Bau do Listy kontaktów
olipo
Triple Ace


Data rejestracji: 22-02-2008
Postów: 241

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

CR to co innego ma lucka z tatka co pozwala mu robić duo zepary, ale i tak bez umek nie da rady, poza tym sporo itemów na duo może używać choćby w pvp. Biała 1h musi w praktyce przerobić się na palniaka i zamienić swoje umki do zwinki na bezużyteczne umki do sposta, owszem da się ale wtedy oprócz duo zeparów nie zrobisz w tej grze nic więcej.


Fajnie by było aby gracze na ostatniej lokacji mogli ją bić tak aby każdy równym nakładem pracy mógł otrzymywać taka samą wartość expa. Albo odblokujcie możliwość odzyskiwania wszystkiego z epika(item+evo+kamienie+runy) aby gracze mogli się przerabiać tak jak im pasuje. Ciekawe ile wam spadły obroty w premki za zmianę tatka od wprowadzenia epików.
18-11-2019 16:10 olipo jest offline Szukaj postów użytkownika: olipo Dodaj olipo do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » [Moria] Bialas a zepar

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH