Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » REG.HANDLU Skarga na Operatora - Sephiroth - R1 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Skarga na Operatora - Sephiroth - R1 5 Ankieta - średnia ocena: 8,205 Ankieta - średnia ocena: 8,205 Ankieta - średnia ocena: 8,20
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Skeleton.24.
Member


Data rejestracji: 12-10-2019
Postów: 29

Skarga na Operatora - Sephiroth - R1 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,

Chciałem złożyć skargę na Operatora serwera Necropolia - R1 - Sephiroth.

Operatorka odbiera mi uczciwie wylicytowany przedmiot na aukcji w grze:

Legendarny Doskonały Przebiegły Amulet Krwi
29 3 000 000
2019-11-14
05:01:01
2019-11-14 03:54:54

Ktoś nie mając świadomości wartości itemu wystawił go bez ceny początkowej z czasem kończącym się o bardzo niekorzystnej porze dla licytujących.

Z racji tego, że miesiąc wcześniej wydałem sporo na aukcji za taki sam item:
Legendarny Doskonały Przebiegły Amulet Krwi
W akcji tej brało udział 4 Graczy z 4 topowych Klanów R1 i musiałem za niego słono zapłacić.
Chciałem się trochę odkuć, w tym celu zarwałem noc by postarać się kupić tego z aukcji w okazyjnej cenie. W nocy okazało się, że tylko Kolega z Klanu jest nim zainteresowany, ale gdy dowiedział się, że to ja zrobiłem przebicie z 500k do 3kk odpuścił bym mógł zarobić kilka pr w celu spłacenia długów zaciągniętych do zakupu pierwszego.

Kupiłem ten item z aukcji poczekałem 72 godziny czy nie ma jakiegoś zgłoszenia o pomyłce w wystawieniu przedmiotu, po czym postanowiłem sprzedać ten który kupiłem miesiąc wcześniej za 75kk, opis tego w linku:
Legendarny Doskonały Przebiegły Amulet Krwi - tylko KT
Zgłosiłem sprzedaż, ale Pani OP jej nie zaakceptowała.

Dodam, że w stosunku do przedmiotu zakupionego na aukcji były poczynione następujące kroki:
https://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=42864d052e
https://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=ae7d5939ec

Po przywróceniu pr Pani operator BEZPRAWNIE zwróciła się do mnie o oddanie itemu domniemując pushing.
Oświadczam, że nie wiem kto go wystawiał i nie miałem kontaktu z tym Graczem w sprawie ustawiania licytacji.

Jak wszyscy dobrze wiemy to jak nie oddam itemu to dostanę bana, a że to duże pr to będzie stałka - nie o bana tu jednak chodzi, a o profesjonalne podejście do wykonywania swojej funkcji.

Od kiedy kupno przedmiotu na aukcji za tanio jest karalne? Na tym aukcje polegają by zarabiać jak najwięcej na potknięciach, lub niedociągnięciach innych.

Można by tu jeszcze wiele pisać i wylewać swoje żale, ale po co jak i tak jak zawsze zdanie Gracza zostanie spuszczone w kiblu.

Nie oczekuję nic, bo sprawiedliwości na forum się nie dojdzie, chcę Wam Gracze pokazać jak my maluczcy jesteśmy tłamszeni przez ten system i nawet nie mamy możliwości dochodzić swych racji bo OP ma zawsze rację.

To by było na tyle, bana w nagrodę dostanę za to, że znalazłem ofertę na aukcji?

Pozdrawiam,
Skeleton24.
16-11-2019 20:32 Skeleton.24. jest offline Szukaj postów użytkownika: Skeleton.24. Dodaj Skeleton.24. do Listy kontaktów
dawidmen
King


images/avatars/avatar-11552.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 904
Klan: Dark Templars[DaTe]
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak my , gracze najstarszego serwera R1 zostalismy juz dawno opluci a posiadamy operatora serwera ktory SWOJE DECYZJE konsultuje z kims na wyzszym szczeblu . Moze to czas aby "góra" przejrzala na oczy i spojrzala na realia jakie sa na naszym serwerze a nie zyła w swiadomości , że obecna sytuacja zarobkowa graczy z TOP klanów ni jak sie ma do tego co bylo chociazby z 3-4 lata temu . Dno Dno Dno i tona wodorostów !

Edit : r1. Bezprawne i bezmyślne obdzieranie przez Opów z wirtualnej waluty - wściekłość bezradnych graczy. Temat ma juz 6 dni , ale nikt , powtórze NIKT z administracji sie w nim nie wypowiedział , nawet DURNY moderator tego podforum nie wyrazil swojego zdania . Za duże wymagania by cos napisac bo strach ze gracze znajda zdecydowanie wiecej kontrargumentów do wpisu kogos z uprawnieniami ? A może pora pisać temat za tematem abyśmy zostali w koncu zauwazeni ?

__________________
Nick na R1: Kedul

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez dawidmen: 16-11-2019 20:45.

16-11-2019 20:40 dawidmen jest offline Szukaj postów użytkownika: dawidmen Dodaj dawidmen do Listy kontaktów
baja666
Member


Data rejestracji: 02-06-2018
Postów: 39

RE: Skarga na Operatora - Sephiroth - R1 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dodam od siebie na potwierdzenie słów Ske:

To ja byłem tym graczem z klanu który też zauważył ten Item na aukcji i chciałem go kupić! Gdy zorientowałem się w nocy że Ske też siedzi to zapytałem czy on go licytuje. Odpowiedział że tak więc odpuściłem nie chcąc przebijać się z kolegą z klanu!
Absurdalne jest teraz podejrzenie o jakiś push!
Jeśli ja bym go kupił to też wychodzi na to że bym miał problem?

Trochę uczciwego podejścia do gracza poproszę.
Swoją drogą ciekawe kto tak wystawił ten Item? Może warto to zweryfikować ?

Tyle ode mnie.

Pozdrawiam,
Baja9

__________________
R1 - baja9
16-11-2019 20:46 baja666 jest offline Szukaj postów użytkownika: baja666 Dodaj baja666 do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skargi na operatora pisze sie do Super Operatora, a nie w dziale skargi. Dla założyciela +1.

Temat skargi jest tylko dla osób bezpośrednio związanych ze sprawą i dla administracji. Dla wszystkich innych udzielających się +1.



1. Aukcja została zgłoszona, została ucięta wczoraj wieczorem i w teorii mogłeś sprzedawać item, jednak dopiero dziś miałam więcej czasu by ogarnąć temat szerzej. Dodatkowo z aukcją na forum na której kupiłeś item (za 100kk) i z aukcją z dziś z forum ze sprzedażą za 75kk.

2. Biorąc pod uwagę czas aukcji, twoje przebicia, pw od sprzedającego z linkiem do aukcji forumowych, istnieje mocne podejrzenie, że gdzieś w tym wszystkim nastąpił push (forum albo gra). Dlatego nie doszło do zgody na twoją prośbę o akceptację. Dlatego też aukcję w grze należało cofnąć by wyeliminować podejrzenie pushu twojego konta (na jakieś prawie 100kk) i przeprowadzić ponownie.

3. Push jako taki nie ulega przeterminowaniu na bw, co wiadomo od dawna. W związku z tym operator ma prawo do cofnięcia się i zweryfikowania każdej aukcji.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

16-11-2019 20:51 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skargi na operatora składa się do mnie, nie w dziale Skargi (przeczytaj Regulamin Skarg)


Oświadczenie o tym, że nie ustawiało się aukcji miało by cokolwiek zmienić?
Czy gdybyś ustawił tę aukcję to napisał byś inaczej?

Gdy jest podejrzenie pushingu to operator ma obowiązek podjąć działania.
Cofnięcie aukcji i nakaz wystawienia tak, aby kończyła się w 'normalnym' czasie jest w tym wypadku słuszne.
3kk, a 100kk to zbyt duży rozstrzał, aby uznać taki zakup za 100% przypadek. A skoro pushing w tym przypadku byłby znaczny to czemu miał by to być błąd operatora?


Co do twojej sprzedaży to też cofnięcie jej jest słuszne. Nie mogłeś ustawić kt jako 75kk skoro poprzednio sprzedano za 100kk. Twój wywód w temacie akceptacji ceny jest całkowicie błędny.
Nawet pomijając to, że skoro sprzedaż nie została ucięta to oznacza aktualnie akceptację ceny, to nawet to co pisałeś o licytacji od tylko dwóch graczy zaczynało się to od 85kk (75-80-85 to trzech graczy). A gdyby ucinano cenę na podstawie przebiegu licytacji to było by to najpewniej do 90kk.



dawidmen
Odpowiedź była udzielona - sprzedawcy. To on miał prawo do składania odwołania i zostało ono częściowo przyjęte.

Temat zamykam, to nie dział na takie tematy.

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
16-11-2019 21:03 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » REG.HANDLU Skarga na Operatora - Sephiroth - R1

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH