Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Nowy layout i aplikacja mobilna! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (6): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nowy layout i aplikacja mobilna! 54 Ankieta - średnia ocena: 6,5054 Ankieta - średnia ocena: 6,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Woroszyl
Member


Data rejestracji: 16-08-2018
Postów: 48
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Znalazłem mały bug ... czat klanowy i ogólny już nie zjeżdża na sam dół tylko za każdym razem jak się go otwiera to trzeba ręcznie zjechać na sam dół rozmowy
20-12-2019 12:59 Woroszyl jest offline Szukaj postów użytkownika: Woroszyl Dodaj Woroszyl do Listy kontaktów
Beek
Triple Ace


images/avatars/avatar-15672.jpg

Data rejestracji: 24-06-2007
Postów: 158

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
adzi4n napisał(a)
Jest gdzieś w opcjach, albo jest możliwość wstawienia opcji zadokowania na stałe bocznego panelu? strasznie to miga


dokładnie

chcemy tego! chytry

__________________
r16 Beek

20-12-2019 13:57 Beek jest offline Szukaj postów użytkownika: Beek Dodaj Beek do Listy kontaktów
Asmiran123456
Lord


Data rejestracji: 15-11-2010
Postów: 367
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

podczas podróży, po wybieraniu każdorazowo akcji z nią związaną (ataku na danego przeciwnika) automatycznie włącza się okno menu po lewej stronie i również automatycznie znika po pół sekundy. jest to irytujące, choć przydałaby się możliwość przypięcia tego menu na stałe.

edit:
u góry ekranu jest widoczna nazwa postaci (link do profilu), a pod nim pasek doświadczenia. przydałoby się, aby można było sprawdzić liczbę pkt evo, rozwoju itd również po najechaniu na nazwę postaci, a nie tylko na pasek pod nim bo jest zwyczajnie mały.

__________________
r18: Asmiran

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Asmiran123456: 20-12-2019 14:45.

20-12-2019 14:39 Asmiran123456 jest offline Szukaj postów użytkownika: Asmiran123456 Dodaj Asmiran123456 do Listy kontaktów
ciarex
Forum Ace


images/avatars/avatar-25630.jpg

Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 80
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

quote:
Originally posted by Woroszyl
Znalazłem mały bug ... czat klanowy i ogólny już nie zjeżdża na sam dół tylko za każdym razem jak się go otwiera to trzeba ręcznie zjechać na sam dół rozmowy

fajnie by też było żeby zapamiętywało który czat ostatnio się miało otwarty, albo żeby domyślnie ustawiało klanowy, z klanowego się jednak częściej korzysta niż z publicznego

__________________
R3:
nick: czapka
ID: 2

R12:
nick: czapka
ID: 8589
20-12-2019 16:03 ciarex jest offline Szukaj postów użytkownika: ciarex Dodaj ciarex do Listy kontaktów
TakiNoo
Newbie


Data rejestracji: 22-02-2017
Postów: 5

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czas na nowe necro
20-12-2019 16:15 TakiNoo jest offline Szukaj postów użytkownika: TakiNoo Dodaj TakiNoo do Listy kontaktów
teges1990
Forum Ace


Data rejestracji: 12-01-2008
Postów: 77
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

powinniście zrobić coś podobnego jak w grze plemiona czyli możłiwość wygrania świata/serwera i wtedy odpala się nowy Smile
20-12-2019 17:07 teges1990 jest offline Szukaj postów użytkownika: teges1990 Dodaj teges1990 do Listy kontaktów
SamiRex
Newbie


Data rejestracji: 12-02-2017
Postów: 1
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wytrzymalem z nowym layoutem 1min., jesli nie bedzie mozliwosci zakotwiczenia panelu bocznego to mimo ogromnych zalet nowego layoutu niestety jak dla mnie bedzie on porazka, wyglada swietnie, ale automatycznie chowanie i wysuwanie panelu bocznego to jest pomysl nie trafiony. Jednym sie podoba innym sie nie bedzie to podobalo, zeby zadowolic wszystkich wystarczy opcja zakotwiczenia oraz zeby panel nie zaslanial nic to jesli panel jest zakotwiczony to do pomniejszonej o jego obszar strefy musi sie cala reszta dopasowywac. jesli nie ma tej opcji w planach to dziekuje za uszczesliwianie na sile. pozdro.
20-12-2019 17:41 SamiRex jest offline Szukaj postów użytkownika: SamiRex Dodaj SamiRex do Listy kontaktów
ciarex
Forum Ace


images/avatars/avatar-25630.jpg

Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 80
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

quote:
Originally posted by SamiRex
wytrzymalem z nowym layoutem 1min., jesli nie bedzie mozliwosci zakotwiczenia panelu bocznego to mimo ogromnych zalet nowego layoutu niestety jak dla mnie bedzie on porazka, wyglada swietnie, ale automatycznie chowanie i wysuwanie panelu bocznego to jest pomysl nie trafiony. Jednym sie podoba innym sie nie bedzie to podobalo, zeby zadowolic wszystkich wystarczy opcja zakotwiczenia oraz zeby panel nie zaslanial nic to jesli panel jest zakotwiczony to do pomniejszonej o jego obszar strefy musi sie cala reszta dopasowywac. jesli nie ma tej opcji w planach to dziekuje za uszczesliwianie na sile. pozdro.

jest jeszcze inna opcja, wyłączyć animacje i przesunąć trochę w prawo punkt detekcji myszy, żeby się pojawiał praktycznie bez opóźnienia, coś podobno już MoP pisał że nie da rady zakotwiczyć, ale myślę że animacje da radę wyłączyć

__________________
R3:
nick: czapka
ID: 2

R12:
nick: czapka
ID: 8589

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ciarex: 20-12-2019 17:48.

20-12-2019 17:47 ciarex jest offline Szukaj postów użytkownika: ciarex Dodaj ciarex do Listy kontaktów
tomisz
Member


Data rejestracji: 04-08-2007
Postów: 26
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia

Wink Jest dobrze, ale mogłoby być lepiej Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Do nowego layoutu trzeba się chwilę przyzwyczaić, ale ogólne wrażenie jest pozytywne. Zaznaczam, że na razie odpalałem tylko na kompie i to na dość dużym ekranie. Pozwolę sobie wylistować moje uwagi (kolejność losowa Big Grin )

1. Chowany boczny pasek - bardzo drażni to ciągłe wyskakiwanie i chowanie się. Powinna być opcja wyboru jak wolimy
2. Zbrojownia - dla mnie graficzna wersja jest nieczytelna i wolałbym mieć na domyślnie ustawioną tekstową
3. Ukryte zasoby - do tej pory wystarczył szybki rzut oka, żeby zobaczyć czy mam na jednoraza lub czy muszę kupować złom. Teraz schodzi to zdecydowanie dłużej i wymaga ruchu myszki / palca
4. Odstępy między poszczególnymi elementami - lista w rankingu, expy, kawy zajmują za dużo miejsca, w starych layoutach całą stronę rankingu można było zobaczyć na raz. Teraz widzę max 20 pozycji. Listy muszą dać się ogarnąć jednym rzutem oka.
5. Na moim ekranie czcionki miejscami za duże - czasem mam wrażenie, że mam włączony tryb dla osób niedowidzących
6. Przycisk "Rozpocznij wyprawę" na lewo od arkan i karawany - może to kwestia przyzwyczajenia, ale z zasady klikamy od lewej do prawej i od góry do dołu, więc nie jest dla mnie intuicyjne, żeby "wracać się" do kliknięcia rozpocznij wyprawę.

Edit:
Baaardzo duży plus za wprowadzenie filtrów do zbrojowni na typy przedmiotów.

__________________
R1 - tomisz

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez tomisz: 20-12-2019 18:10.

20-12-2019 18:05 tomisz jest offline Szukaj postów użytkownika: tomisz Dodaj tomisz do Listy kontaktów
raikiri
Lord


images/avatars/avatar-25444.jpg

Data rejestracji: 20-10-2007
Postów: 411
Klan: VVV
Kraina: Necropolia
Skąd: Sląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ogoknie wszystko fajnie gdyby szybciej ten layout chodzil ;/

__________________
R1=>Koniec
R3=>Maxima
R14=>kiedyś Fallen -> Koniec



Veni Vidi Vici

20-12-2019 21:28 raikiri jest offline Szukaj postów użytkownika: raikiri Dodaj raikiri do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wizualnie fajnie. Przełączam na niego jak tylko to menu znikać nie będzie. Bez tego jest brzydko bo pusto i strasznie nie ergonomicznie. Po co to tak jest wymyślone? Jeszcze taką ładną obramówkę daliście.

Trochę lipa:

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kaagular: 24-12-2019 22:57.

20-12-2019 22:31 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
Arganos
Forum Ace


Data rejestracji: 09-03-2011
Postów: 86
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może i młode pokolenie lubi tego typu styl ale mnie od razu odrzuca takie ciągle przewijanie ekranu, szczegolnie jak mam cos znaleźć w zbrojowni. Ciągłe machanie palcem to dodatkowa strata czasu która raczej nie upraszcza obsługi gry.
Jakoś jak jest stary layout to wiecej informacji jednocześnie widać, nie trzeba tyle klikać. Ten nowy to chyba jakby tak pod niedowidzących był robiony...
Tyle dobrze że kazdy zostanie przy tym co woli.
20-12-2019 23:02 Arganos jest offline Szukaj postów użytkownika: Arganos Dodaj Arganos do Listy kontaktów
Asmiran123456
Lord


Data rejestracji: 15-11-2010
Postów: 367
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem czy tylko ja to mam, ale na kompie przy nowym layoutcie czasem muszę kliknąć kilka razy opcję z menu (chowające się okno po lewej), aby włączyło się wybrane przeze mnie okno.

__________________
r18: Asmiran
21-12-2019 07:55 Asmiran123456 jest offline Szukaj postów użytkownika: Asmiran123456 Dodaj Asmiran123456 do Listy kontaktów
Karwan
King


images/avatars/avatar-25296.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 938
Klan: CD
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może się czepiam, może ciężko mi dogodzić, ale ten layout i responsywność wygląda marnie....

Zatem zadam tylko pytanie czy będzie jakiś patch do świąt czy nie?
Czy jednak rok pracy to tylko "takie zmiany" będą?


Pzd

__________________
R1: Paradoksalnie_Emeryt

21-12-2019 11:25 Karwan jest offline Szukaj postów użytkownika: Karwan Dodaj Karwan do Listy kontaktów
dwajedeniks
Newbie


Data rejestracji: 01-04-2019
Postów: 7
Kraina: Necropolia XI
Skąd: SV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na kompie najgorszy jest ten boczny panel, po kliknięciu jakiejś zakładki on sie chowa, strona przeładowuję, gdzie panel już jest i znowu się chowa, można oszaleć. Na tel zauważyłem że po kliknięciu w panel wyboru nie ma żadnego tła pod napisami typu Zbrojownia itp. przez co ciężko cokolwiek tam zauważyć.
21-12-2019 11:31 dwajedeniks jest offline Szukaj postów użytkownika: dwajedeniks Dodaj dwajedeniks do Listy kontaktów
Perła
Forum Ace


Data rejestracji: 18-11-2019
Postów: 82

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nic nie będzie. Teraz usilnie wdrażają apkę na.....wyslali corocznego mejla z bzdurnymi nagrodami i jeszcze głupszymi eventami co to co roku są.

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

21-12-2019 11:58 Perła jest offline Szukaj postów użytkownika: Perła Dodaj Perła do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Layout co tu dużo mówić.
Fajnie to wygląda niektórym podoba się, mi osobiście nie.
Wolę łatwość zamiast 100 dodatkowych kliknięć, lecz wszystko pod apke zrobione, której ja i podobne mi osoby nie ściągną bo wola wersję uproszczona mając wszystko pod ręką.

Bw ma być grywalne a nie nowocześnie wyglądać...
21-12-2019 13:34 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Loteria w nowym layoucie też lipa. Info co się dostało widać przez 0,1 s, jak ktoś nie wie gdzie patrzeć to ma lipę.
21-12-2019 17:02 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
Scarecrow
Double Ace


Data rejestracji: 12-01-2018
Postów: 126
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII; Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hurra! Kolejna niepotrzebna i beznadziejna modyfikacja w grze.
Tyle pracy poszło na marne....
Nie lepiej było zrobić 3 mapę z nowymi bosami, nowe elementy garderoby( np. kolczyki, buty).
Zamiast zachęcić ludzi do ściągnięcia apki w przyszłości, stanie się odwrotnie - większość tego nie zrobi, przez ten głupi wygląd.

__________________
Wroga i przyjaciela hojnie obdarze, a potem zobaczę kto się kim okaże...
22-12-2019 12:06 Scarecrow jest offline Szukaj postów użytkownika: Scarecrow Dodaj Scarecrow do Listy kontaktów
Komar01
Forum Ace


Data rejestracji: 16-10-2016
Postów: 75
Kraina: Necropolia VIII; Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kolejny strzał w kolano masakra... Po co takie gówna wprowadzać ? Za sensowne zmiany się zabierzcie a nie takie idiotyczne niepotrzebne modyfikacje...

Susi Konrad może czas zakończyć przedstawienie ? Wink

__________________
Xargo
22-12-2019 13:34 Komar01 jest offline Szukaj postów użytkownika: Komar01 Dodaj Komar01 do Listy kontaktów
Ambu
Member


Data rejestracji: 21-08-2015
Postów: 46
Kraina: Necropolia XI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ziomki, ogarnijcie się. Jak jesteście w erze kamienia łupanego to spoko, ale mamy XXI wiek i apka mobilna jest KONIECZNOŚĆIĄ. I tak wstyd, że dopiero teraz. Więc update prawdopodobnie jeden z najbardziej znaczących w historii. Jak nie potrzebujecie to odpalcie swojego windowsa 98 i sobie ciśnijcie na kwadratowym ekranie, ale zamilczcie z tym hejtem, bo to tak jakby się burzyć, że po co elektryczność w domu wprowadzać - przecież lampy naftowe też oświecają pokój - przecież łazienka wymaga remontu! Po co nam prąd!
Layout dopiero co wyszedł, jest jeszcze rzeczywiście nieco niedopracowany - niektóre scrolle są słabe, menu się chowa, kasy nie widać itp itd. Ale on dopiero wszedł... Przecież na bank będą modyfikacje. Plus dodatkowo przyzwyczajenie zrobi swoje. Ja osobiście na ten update czekałem od lat, bo dotychaczas na telefonie BW było kompletnie niegrywalne. A teraz w końcu mogę nie-żyć również w weekendy jak nie siedzę przy kompie. Tak trzymać! Keep up the good work BW Team Smile .
22-12-2019 19:12 Ambu jest offline Szukaj postów użytkownika: Ambu Dodaj Ambu do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O apke ludzie prosili ile lat?
Wszystko jest wprowadzane +/-3 lata z opóźnieniem.
W końcu wyjdzie apka super, chwała im za to, w podziękowaniu wykupimy wszyscy KP na rok !!

Layout niektórym się podoba innym nie.
Ja wolę kliknąć 5 razy zamiast 100.
Apke ściągnę ale jak będzie taka sama jak nowy layout usunę ja bo wolę po staremu.

Gracze raczej mają żal o to że na serwerach wieje nudą, nic się nie dzieje, podróże miały być takie super a oprócz paru kliknięć zero emocji w nich i raczej taka przyszłość czeka BW nowe patche bez jakichkolwiek emocji i kolejne kasację kont...
22-12-2019 19:34 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
celyn
Double Ace


Data rejestracji: 22-08-2009
Postów: 117
Klan: Henneth, Molotov, Apocalipshit; š-l-m
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII
Skąd: ponoć od @

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

22.12 apki niet. 48h zostalo. tik tak tik tak. czas leci. ad loyout. to jest opcja a nie jedynie sluszny kierunek. kto chce wlaczy kto nie bedzie sie zabawia myszka))jak wczesniej

__________________
nick: od R6 zazwyczaj jako celyn
22-12-2019 21:49 celyn jest offline Szukaj postów użytkownika: celyn Dodaj celyn do Listy kontaktów
garond
Triple Ace


images/avatars/avatar-14050.gif

Data rejestracji: 06-04-2007
Postów: 203
Klan: Potępieńcy
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

da się zrobić tak żeby ten layaut był tylko na komórce ?Big Grin Big Grin Big Grin



Jeśli chodzi o komórkę dla mnie 9/10 na komputerze przy dużym ekranie nie mogę się przyzwyczaić

__________________



R1: Neith
Wygrałem/Sprzedałem R1

22-12-2019 22:34 garond jest offline Szukaj postów użytkownika: garond Dodaj garond do Listy kontaktów
Lisik
Full Member


Data rejestracji: 04-02-2008
Postów: 55
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widzę, ze dużo ludzi czeka na appke przed świetami. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Przed świetami layout „niedługo później” appka. Co może oznaczać nawet kilka miesięcy znając BWT.

__________________
ardes koks
23-12-2019 14:27 Lisik jest offline Szukaj postów użytkownika: Lisik Dodaj Lisik do Listy kontaktów
Kamila1023
Newbie


Data rejestracji: 23-12-2019
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bez sensu, daliscie ochłapy informacji, a teraz nie odpowiadacie na pytania jakby zmiotło Was z powierzchni ziemi.
O apce byla mowa od 2016 roku. Nie mozecie dac info czy apka i nowy serwer beda w I/II kwartale roku? To chyba nie az tak wiele.
To samo z typem serwera.

Uwierzcie, ze tylko wkurzacie takim rzuceniem kilku zdan bez konkretow.
23-12-2019 23:07 Kamila1023 jest offline Szukaj postów użytkownika: Kamila1023 Dodaj Kamila1023 do Listy kontaktów
Lisik
Full Member


Data rejestracji: 04-02-2008
Postów: 55
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale było powiedziane, że dat nie będą podawali skoro nie wiedza kiedy. Dajcie im spokój, są swieta. Wrócą z urlopów to będą odpowiadali.

__________________
ardes koks
24-12-2019 10:38 Lisik jest offline Szukaj postów użytkownika: Lisik Dodaj Lisik do Listy kontaktów
Ambu
Member


Data rejestracji: 21-08-2015
Postów: 46
Kraina: Necropolia XI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Niedługo po tym, gdy już uporamy się między innymi z integracją z Google Play Store, wydana zostanie aplikacja BloodWars


Czy macie problemy z czytaniem ze zrozumieniem czy o co chodzi? Dajcie im się uporać na spokojnie, zamiast cisnąć o termin, którego oni sami nie znają. Uporają się to będzie. Na pewno robią co mogą. Dla nich też to jest ważne, żeby appka wyszła.
24-12-2019 10:39 Ambu jest offline Szukaj postów użytkownika: Ambu Dodaj Ambu do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Apka to otwarcie drzwi na świat, będą mogli ją ściągnąć ludzie z Polski ale też z całego świata, i tu moje pytanie.

Rejestrując się na serwerze będzie można wybrać swój język?
Czy ograniczać się będziecie do otwierania serwerów zagranicznych?
24-12-2019 12:11 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
Asimov
Double Ace


Data rejestracji: 27-01-2013
Postów: 144
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy tylko mi się forum rozciągnęło? No i jeszcze podczas wypraw jak na koniec otwieram skrzynkę i chcę zobaczyć info o przedmiocie to klikam i mi się nie chce pokazać.
24-12-2019 13:53 Asimov jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimov Dodaj Asimov do Listy kontaktów
Strony (6): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Nowy layout i aplikacja mobilna!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH