Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Nowy layout i aplikacja mobilna! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (6): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nowy layout i aplikacja mobilna! 54 Ankieta - średnia ocena: 6,5054 Ankieta - średnia ocena: 6,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Asimov napisał(a)
Czy tylko mi się forum rozciągnęło? No i jeszcze podczas wypraw jak na koniec otwieram skrzynkę i chcę zobaczyć info o przedmiocie to klikam i mi się nie chce pokazać.

Sorki, to przez mój post. Poprawiłem obrazek.
24-12-2019 22:57 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
Asmiran123456
Lord


Data rejestracji: 15-11-2010
Postów: 367
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

https://zapodaj.net/images/678da095a5d7b.jpg

słabo to wygląda

__________________
r18: Asmiran

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Asmiran123456: 25-12-2019 07:38.

25-12-2019 07:35 Asmiran123456 jest offline Szukaj postów użytkownika: Asmiran123456 Dodaj Asmiran123456 do Listy kontaktów
DevilThorn
Junior Member


Data rejestracji: 17-05-2012
Postów: 17

pproblem z linkami Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Generalnie ten nowy layout nie jest zly jesli pominiemy oczywiste problem z brakiem zasobow w widocznym miejscu I opisywanymi przez moich przedmowcow.
Mnie delikatnie mowiac irytuje taki drobiazg jak to ze po kliknieciu w link zakladka glowna sie chowa ale nic sie nie dzieje. Gra nie przezchodzi do wybranej lokacji. Musze otworzyc jak kliknac nastepny raz I czasami trzeba kilka razy to wsztstko powtorzyc. Problem wystepuje TYLKO w nowym layout.
Pozdrawiam
26-12-2019 16:06 DevilThorn jest offline Szukaj postów użytkownika: DevilThorn Dodaj DevilThorn do Listy kontaktów
raikiri
Lord


images/avatars/avatar-25444.jpg

Data rejestracji: 20-10-2007
Postów: 411
Klan: VVV
Kraina: Necropolia
Skąd: Sląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przy dużej ilości szpiegów wylatują one za "obraz" w prawo ,a powinna być lista w dół średnio to wygląda przez to

__________________
R1=>Koniec
R3=>Maxima
R14=>kiedyś Fallen -> Koniec



Veni Vidi Vici

03-01-2020 23:07 raikiri jest offline Szukaj postów użytkownika: raikiri Dodaj raikiri do Listy kontaktów
Ayoth0
Newbie


Data rejestracji: 06-01-2019
Postów: 7
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mnie irytuje boczny panel, który po wysunięciu nie zawsze reaguje na polecenia kliknięcia myszy, muszę dwukrotnie, jak nie i trzykrotnie dusić lewy przycisk myszy żeby wejść w odnośnik.
05-01-2020 10:39 Ayoth0 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ayoth0 Dodaj Ayoth0 do Listy kontaktów
Mini_Tytan
Newbie


Data rejestracji: 29-02-2016
Postów: 4
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak wam idzie ogarnięcie się w tym roku??
05-01-2020 14:32 Mini_Tytan jest offline Szukaj postów użytkownika: Mini_Tytan Dodaj Mini_Tytan do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgodnie z tym, że nie padły żadne daty to wszystko idzie zgodnie z planem : ]
05-01-2020 15:01 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
Mini_Tytan
Newbie


Data rejestracji: 29-02-2016
Postów: 4
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mogli by napisać datę a tu się czeka aż im coś wypali
05-01-2020 16:51 Mini_Tytan jest offline Szukaj postów użytkownika: Mini_Tytan Dodaj Mini_Tytan do Listy kontaktów
delordione
Lord


Data rejestracji: 03-08-2015
Postów: 358

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co dalej?

na r13 kolejne 2 osoby z top20 postanowiliy sie urlopowac i skasowac jesli nic sie nie zmieni, jestem kolejny
06-01-2020 22:45 delordione jest offline Szukaj postów użytkownika: delordione Dodaj delordione do Listy kontaktów
celyn
Double Ace


Data rejestracji: 22-08-2009
Postów: 117
Klan: Henneth, Molotov, Apocalipshit; š-l-m
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII
Skąd: ponoć od @

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kiedy byla pierwsza informacja o mobilnej wersji? 2016/2017>?
wiec teraz juz z gorki 2022 i bedzie smigalo

to takie przedluzanie agonii
a ludzi ubywa
chcieli ratowac gre ale w tym tempie nie bedzie juz czego ratowac.

__________________
nick: od R6 zazwyczaj jako celyn
07-01-2020 22:05 celyn jest offline Szukaj postów użytkownika: celyn Dodaj celyn do Listy kontaktów
Mini_Tytan
Newbie


Data rejestracji: 29-02-2016
Postów: 4
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie napiszą na jakim etapie są nawet zero odzewu premki tylko ładować i nic więcej
07-01-2020 22:38 Mini_Tytan jest offline Szukaj postów użytkownika: Mini_Tytan Dodaj Mini_Tytan do Listy kontaktów
Liquid
Taki sobie nupek


Data rejestracji: 14-09-2007
Postów: 679
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mini_Tytan, +1 za spam.
Dla innych (mniej spamujących - ostrzeżenia ustne.
Proszę przestać spamować codziennie, zapewniam, że to z pewnością niczego nie przyspieszy.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Liquid: 08-01-2020 12:36.

08-01-2020 12:35 Liquid jest offline Szukaj postów użytkownika: Liquid Dodaj Liquid do Listy kontaktów
delordione
Lord


Data rejestracji: 03-08-2015
Postów: 358

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szczerze z calego serca zycze, zeby za takie podejscie i posiadanie wszystkiego w czterech literach ta gra wam po prostu umarla i to tak prędko, że bedzie trzeba zamknac ten [cenz], daj +1 i po sprawie

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Pożeracz Dusz: 08-01-2020 15:33.

08-01-2020 15:10 delordione jest offline Szukaj postów użytkownika: delordione Dodaj delordione do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szczerze dałem bana. Zażalenie do SMOD'a.
Nie wiem jak mają do was dotrzeć, to mała firma, jeśli tego nie akceptujecie grajcie w duże produkcje.


__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

08-01-2020 15:35 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
olipo
Triple Ace


Data rejestracji: 22-02-2008
Postów: 241

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szczerze to nie wiem już jak gracza mają dotrzeć do administracji że stan gry jest bardzo kiepski i upada, coraz więcej graczy odchodzi/ przestaje kupować premkę, wszystkie próby podejmowanie rozmów kończą się zamykaniem tematów. Myślę że admini dopiero zrozumieją jak wejdzie aplikacja mobilna a następnie w sklepie posypią się negatywne recenzje bo bądźmy szczerzy apka nie naprawi spapranego balansu/ braku endgamu / czy marnego contnetu, dla apek na fona pozytywne recenzje to wszystko wtedy może zobaczą że nie przybywa im tylu graczy ile by chcieli i coś zmienią. Na R17 i R13 jest aktywnych ~180 kont( widać było ile ludzi losuje dziennie przedmioty z loterii), ba są to aktywne konta a nie gracze bo r13 jest serwerem rodzimym w naszym klanie na 49 kont gra pewnie z 20-25 ludzi. Pewnie na całe BW jest z 1000 graczy z czego 1/3 pewnie gra bez premki (no bo po co), na dodatek jako noworoczne postanowienie już kilka ludzi postanowiło że kończy przygodę w BW bo mają dość tego co się tutaj dzieje. Przez te wszystkie lata gra praktycznie nie istnieje w rankingach/recenzjach zarówno tekstowymi jak i tymi na YT/ pod względem SEO i wyszukiwarki google też gra nie istnieje, szanse że gra zaistnieje wśród milionów gier mobilnych są nikłe. Większość osób grających w BW jest bardziej zainteresowana fajną atmosferą na czacie i ludźmi z którymi gra a tych jest coraz mniej.
08-01-2020 20:29 olipo jest offline Szukaj postów użytkownika: olipo Dodaj olipo do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nikt nie będzie za nimi płakać....
Ilu już tak mówiło a nadal grają.....
Itd.

Nadmiar wszystkiego jakie jest rozwiązanie kolorowych?
Nie róbcie nic jeśli nie chcecie mieć nadmiarów....

Gra jest darmowa, więc wcale nie musisz kupować KP , a my może kiedyś coś wprowadzimy aby KP miało sens i zachęcało graczy do kupna....


Już parę miesięcy temu pisałem , że admini robią wszystko dla nowych graczy , wszystkie patche tak naprawdę są pod nich ,a nie starych wyjadaczy.
Teraz jeszcze apka która głównie jest pod nowych i dla nowych, nie robią jej dla 200 ludzi co grają w BW.

Myślę że wraz z apka wejdzie też jakiś mniejszy patch dodający coś do gry (może kapcie itd.)

Można tylko liczyć że po aplikacji w końcu coś kolorowi zrobią dla starych wyjadaczy a zarazem też dla nowych :p
08-01-2020 22:30 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
Asimov
Double Ace


Data rejestracji: 27-01-2013
Postów: 144
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No tu super patche że zawsze są problemy, ja kiedy otwieram raport z pielgami klikam w itemka i wgl mi się nie wyświetla info, jest tylko nazwa, nie mogę sprawdzić czy jest coś to warte jakie statystyki i wgl, tylko mam 2 opcje, dokopać się w zbrojowni lub szukać na tej stronce z itemami, kpina i tyle i z tego co wiem nie tylko ja mam taki problem, także od kilku tyg jazda z tym i nikt nic nie zrobił.

No i jeszcze pielgi, dziękuję za taką grę, więcej idzie wkurwu dostać niż radości z tej padaki.
https://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=a6b9ae1238

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Asimov: 09-01-2020 23:17.

09-01-2020 06:52 Asimov jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimov Dodaj Asimov do Listy kontaktów
ignite
Newbie


Data rejestracji: 21-01-2013
Postów: 4
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kierownictwo pal licho tą aplikacje, kiedy nowy serwer bo mnie portfel świerzbi .. !

__________________
Nick w Grze : IgnitE
10-01-2020 16:49 ignite jest offline Szukaj postów użytkownika: ignite Dodaj ignite do Listy kontaktów
kicius19
Newbie


Data rejestracji: 20-09-2017
Postów: 4
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie naciągajcie się bo jest dobrze, lepiej jak było, ale NOWY SERWER POTRZEBNY BARDZO , CZY TO DOCIERA DO SZEFOSTWA BW ???, może być płatny stać mnie
11-01-2020 00:03 kicius19 jest offline Szukaj postów użytkownika: kicius19 Dodaj kicius19 do Listy kontaktów
Morfeus
Newbie


Data rejestracji: 10-01-2020
Postów: 2
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na nowym serwerze bede krolem. Mozecie zaczac skladac poklony
11-01-2020 18:48 Morfeus jest offline Szukaj postów użytkownika: Morfeus Dodaj Morfeus do Listy kontaktów
Olisa
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jako stary wyjadacz już nie grający, chętnie bym znowu poklikal na nowym serwerze.
I tak fajnie ze gra wgl jeszcze istnieje. Może apka da jej nowe życie.
12-01-2020 07:23
Borszczu
Viking


Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 584
Klan: SG
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Olisa napisał(a)
Jako stary wyjadacz już nie grający, chętnie bym znowu poklikal na nowym serwerze.
I tak fajnie ze gra wgl jeszcze istnieje. Może apka da jej nowe życie.

Jako stary wyjadacz mozesz poklikać tez na starym serwerze. Nowy serwer dobije tylko serwery jeszcze żyjące, a Ty pograsz znowu rok i sie skasujesz.
Stare serwery zostaną znowu wydrylowane, a nowy dlugo nie pożyje. Chwilowy zastrzyk gotówki w zamian za likwidacje stałych subskrypcji na wcześniejszych serwerach. Po częstotliwości otwierania nowych widać jak im sie to opłaca.

__________________
r1: mark

r2,r5,r7,r19: Borszczu
12-01-2020 12:43 Borszczu jest offline Szukaj postów użytkownika: Borszczu Dodaj Borszczu do Listy kontaktów
Lisik
Full Member


Data rejestracji: 04-02-2008
Postów: 55
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No Ok, ale daj chociaż jeden argument który dowodzi ze granie na starym serwerze dla nowego gracza czy tez nowego starego gracza jest lepsze niż granie na nowym. Ja takiego nie widzę. Tez czekam z grupa znajomych na nowy serwer.

__________________
ardes koks
12-01-2020 13:59 Lisik jest offline Szukaj postów użytkownika: Lisik Dodaj Lisik do Listy kontaktów
Asmiran123456
Lord


Data rejestracji: 15-11-2010
Postów: 367
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Stare serwery należy migrować bo to jedyny dla nich ratunek. Nikt normalny nie chce zaczynać gry na starych trupach bo nie ma w tym ani sensu ani logiki, a motywacja do takiej gry kończy się bardzo szybko.

__________________
r18: Asmiran
12-01-2020 14:27 Asmiran123456 jest offline Szukaj postów użytkownika: Asmiran123456 Dodaj Asmiran123456 do Listy kontaktów
Borszczu
Viking


Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 584
Klan: SG
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lisik napisał(a)
No Ok, ale daj chociaż jeden argument który dowodzi ze granie na starym serwerze dla nowego gracza czy tez nowego starego gracza jest lepsze niż granie na nowym. Ja takiego nie widzę. Tez czekam z grupa znajomych na nowy serwer.


1. Itemy za grosze, do tego łatwo dostępne.
2. Brak problemu z krwią.
3. Szybkie farmienie, duzy pomoże.
4. Szybki start po sprzedaży zebranego złomu. Nawet bez kiszenia.

__________________
r1: mark

r2,r5,r7,r19: Borszczu
12-01-2020 14:51 Borszczu jest offline Szukaj postów użytkownika: Borszczu Dodaj Borszczu do Listy kontaktów
Frsh
Double Ace


images/avatars/avatar-25098.jpg

Data rejestracji: 19-03-2010
Postów: 118
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Żaden nowy serwer nie da ci czegoś innego , od tego co może dać stary.
Sensowne wojny nie istnieją ani na starych,ani na nowych. Bo do takich nie można zaliczyć wyniszczania serwera przez top-klany.
Jaką można mieć motywację do gry w BW ?
Chęć bicia topowych potworów na mapach (najlepiej duo,lub solo), pvp i chyba najważniejsze posiadania top sprzętu. Czyli gra według mnie przyciąga ludzi z silną tendencją do hazardu.
Każda wyprawa to jak zakręcenie ruletkę , gdzie szansa na wygraną jest mniejsza niż w kasynie.
To można mieć niezależnie od tego czy to stary czy nowy serwer.

Na nowym zanim będziesz miał sprżęt ,lev i możliwość robienia czegoś sensownego na przykładowo drugiej mapie, minie z 2 lata gry.
W ciągu roku do dwóch to samo osiągniesz na starym serwerze.
A nawet szybciej i lepiej . Będziesz miał masę sprzętu z okazji (jak patologie na morii z wykupem rozwiążą ), sprzęt za grosze na aukcji, możliwość złapania b.dużej ilości pkt.rozwoju za złom.
PS. Gadam bzdury ? Może .... ale na starym serwerze r11 mającym 11 lat, jestem 69 w rankingu, zrobię bokruga spokojnie w duo, mam topowy epicki sprzęt, przelewają mi się runy, nie mam lev żeby używać wszystkie wbite evo. A konto ma 2 lata.
Polecam. Fajnie się gra na starych od zera, dla mnie lepiej niż na nowych. (a grałem na wielu)

__________________
Witaj na IRC-u, gdzie facet to facet, kobieta to facet, a małe dziewczynki to agenci FBI.
12-01-2020 15:08 Frsh jest offline Szukaj postów użytkownika: Frsh Dodaj Frsh do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Borszczu napisał(a)
cytat:
Lisik napisał(a)
No Ok, ale daj chociaż jeden argument który dowodzi ze granie na starym serwerze dla nowego gracza czy tez nowego starego gracza jest lepsze niż granie na nowym. Ja takiego nie widzę. Tez czekam z grupa znajomych na nowy serwer.


1. Itemy za grosze, do tego łatwo dostępne.
2. Brak problemu z krwią.
3. Szybkie farmienie, duzy pomoże.
4. Szybki start po sprzedaży zebranego złomu. Nawet bez kiszenia.



1. Jeżeli dostaje się coś za darmo (tak można nazwać 99% przedmiotów na aukcji) to gra prędzej się nudzi.
2. Brak problemów również z ludźmi, czyli nie musisz się starać i kombinować bo po co się wysilać.
3. Mnie cieszyły blachy za expy na 2 mapie gdzie dużym byłem ja, gdzie w klanie mamy małe możliwości z dużymi expami kombinowałem , próbowałem do skutku dzięki czemu blacha za portal cieszyłem się parę miesięcy prędzej niż kolejni w klanie...

Nowy serwer jest fajny przez dwa lata? Kiedy na wszystko pracujesz aby osiągać coraz więcej. Jeśli założysz sobie za cel bycie w top 50 i wyżej to gra daje frajdę większa niż stary serwer.


Na starych serwerach nie ma żadnych wyzwań, nic nie trzeba robić kombinować itd.
Lecz zgodzę się nowe serwery dobija ledwo żywe stare serwery.
12-01-2020 15:50 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
mychol
Lord


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 321

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gram w te gre 12 rok ciagle jedna postacia na jednym serwerze gdyby teraz zamkneli wszystkie stare serwery w zyciu nie zaczalbym juz grac od nowa strata czasu
12-01-2020 20:49 mychol jest offline Szukaj postów użytkownika: mychol Dodaj mychol do Listy kontaktów
Lisik
Full Member


Data rejestracji: 04-02-2008
Postów: 55
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Borszczu napisał(a)
cytat:
Lisik napisał(a)
No Ok, ale daj chociaż jeden argument który dowodzi ze granie na starym serwerze dla nowego gracza czy tez nowego starego gracza jest lepsze niż granie na nowym. Ja takiego nie widzę. Tez czekam z grupa znajomych na nowy serwer.


1. Itemy za grosze, do tego łatwo dostępne.
2. Brak problemu z krwią.
3. Szybkie farmienie, duzy pomoże.
4. Szybki start po sprzedaży zebranego złomu. Nawet bez kiszenia.


Bardziej inwalidzkich argumentów nie widziałem już od dawna.
1. Serio? Sprawia Ci przyjemność gra w której masz wszystko od razu? I wszystko za darmo? Dla mnie to totalny dramat jeśli nie muszę kombinować/zbierać/rywalizować o coś.
2. No sztos. Może wszyscy niech zaczynają z 10kk krwi ludzi i pln i usuńmy wszystkie wymagania z budynków czy eksp żeby sobie odpalać bez robienia w sumie niczego. Argument totalnie bez sensu. Po co grać w coś czego 1/2 celów dostajesz na początku za darmo? 0 satysfakcji.
3. Satysfakcjonuje Cię bycie boostowanym przez ekspy? Lał. Do pracy pewnie też nie chodzisz tylko utrzymują Cię rodzice i w sumie to Cię mega cieszy. Totalna bzdura.
4. To może być jedyny argument który ma za grosz sensu. Alternatywa do zdobywania zasobow. Tylko na nowym serwerze sprzedasz te itemki na aukcji i tez dostaniesz za nie hajs bo wciąż będą coś warte a nie tylko złom. Aczkolwiek dalej brniesz w łatwiznę i zdobywanie wszystkiego bez wysiłku.

Dla mnie gra typu BW jest stworzona do rywalizacji. Szukanie łatwej drogi żeby liznąć top 100 jest najgorsza rzeczą na świecie. Bycie top 10 po ciężkiej pracy daje satysfakcję. Gra na starym serwerze jest dla mnie bezsensowna ale każdy jak widać lubi coś innego. Np niektórzy mężczyźni wola mężczyzn i pewnie zaczynanie na starym serwerze tez ich satysfakcjonuje. Nie wiem.

__________________
ardes koks
14-01-2020 11:27 Lisik jest offline Szukaj postów użytkownika: Lisik Dodaj Lisik do Listy kontaktów
Borszczu
Viking


Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 584
Klan: SG
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No po komentarzu 4 punktu widze, że typowy nekrowiec. Chcesz wyzwania? Zacznij teraz grę na r19 i spróbuj zlozyc topową bizu. Złożyć, nie dropnąć.
Początki serwera i rozwój to nie, jak piszesz, wyzwanie tylko ślepy los. Dropniesz dsk ak z pielgrzymki zwinki albo złapiesz cos z loterii i jestes mega koks. Nie, nie jestes.

W zasadzie to na Nekro nie ma nic opartego na skilu. Jakby to powiedział gwiazdor TVP, objawienie IV RP, Zenon Martyniuk, przekorny los. Raz Ci daje, raz zabiera.

W zaglądaniu na kom co kilka min zeby upilnować krew tez nie widze nic nadzwyczajnego. Ot musisz sie zalogować, puścić atak i sprawdzic czy wszedł. To tez nie skill, nawet nie przyjemność. Obowiązek. To raczej nowych nie przyciągnie. Średnia wieku u mnie w klanie to grubo powyżej 40 lat. Myślisz, że 50 osób da rade w jednym czasie lecieć do kibla zeby pilnowac zasobów czy jednorazow miedzy deugimi fazami oblezenia? Nie, zreszta leją na bo sa ważniejsze rzeczy.

A co do boostowania to tak. Satysfakcjonuje mnie przebrnięcie przez najnudniejszą czesc bw jak najszybciej. Do 100 poziomu, a moze i dalej brak wyzwań. Wyzwania zaczynają sie od asty, gdzie musisz zoptymalizować sprzęt na tyle zeby wchodziło we 2.


Wojny z początków serwera? To tez nie umiejętność, a disco polowy przekorny los. Jeden item robi ze szczęściarza koksa. Tu nie ma pracy tylko szczęście.

__________________
r1: mark

r2,r5,r7,r19: Borszczu
14-01-2020 12:50 Borszczu jest offline Szukaj postów użytkownika: Borszczu Dodaj Borszczu do Listy kontaktów
Strony (6): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Nowy layout i aplikacja mobilna!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH