Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Nowy layout i aplikacja mobilna! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (6): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nowy layout i aplikacja mobilna! 54 Ankieta - średnia ocena: 6,5054 Ankieta - średnia ocena: 6,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Patryk001993
Newbie


Data rejestracji: 18-04-2015
Postów: 6
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dawajcie już ten nowy serwer. Chcę wrócić po 7latach rozlaki z wampirami i wszystkich rozwalić. Bójcie się bo ten serwer jest mój i każdego rozwale. A tak poważnie ciekaw jestem co się zmieniło od tamtej pory bo jak poprzednicy napisali na starych serwerach nawet nie chce się zaczynać gry. Chociaż ktoś z góry czytaj admini mogliby dać znać czy nowy serwer z początkiem roku jak napisaliscie to marzec, kwiecień czy teraz na dniach możemy się go spodziewać.
14-01-2020 20:54 Patryk001993 jest offline Strona domowa Patryk001993 Szukaj postów użytkownika: Patryk001993 Dodaj Patryk001993 do Listy kontaktów AIM Screen Name of Patryk001993: fdhfghgf YIM Account Name of Patryk001993: fghgfhfg Zobacz profil MSN Patryk001993
biggie87
Triple Ace


Data rejestracji: 06-02-2011
Postów: 183
Klan: Siła i Honor
Kraina: Necropolia
Skąd: brać na winyle?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pulpet jest połowa stycznia a apki jak nie było tak nie ma. Kiedy coś się ruszy?

__________________
R3: adek008
16-01-2020 13:36 biggie87 jest offline Szukaj postów użytkownika: biggie87 Dodaj biggie87 do Listy kontaktów
Letek
Full Member


Data rejestracji: 12-12-2015
Postów: 69

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pierwsze dni stycznia, napisali wyraźnie.
Obstawiam czerwiec

Czy znamy szczegóły nowych serwerów ?
Rodzinny z bucem jako operatorem ?
Czy ktoś zmądrzał i żadne z powyższych ?
16-01-2020 14:36 Letek jest offline Szukaj postów użytkownika: Letek Dodaj Letek do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez MasterOfPuppets
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie przypominam sobie, żebym pisał o pierwszych dniach stycznia. W pierwszym poście napisałem:
cytat:
Niedługo po tym, gdy już uporamy się między innymi z integracją z Google Play Store, wydana zostanie aplikacja BloodWars, która będzie bazowała na nowym layoucie.

Jak można zauważyć, nie padła tam żadna data. Wynika to z tego, że jej nie znamy. Termin wydania aplikacji nie zależy od jednej osoby, nie zależy też wyłącznie od nas. Nie jest to coś co się robi w pięć minut, godzinę czy w 2 dni.
Gdy już będziemy znali datę, to podamy ją w osobnym ogłoszeniu.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


16-01-2020 15:37 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Patryk001993
Newbie


Data rejestracji: 18-04-2015
Postów: 6
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja przypominam sobie post niedługo po nowym roku. Też myślałem że chodzi o styczeń a nie czerwiec

+1 za spam
//MasterOfPuppets
16-01-2020 15:45 Patryk001993 jest offline Strona domowa Patryk001993 Szukaj postów użytkownika: Patryk001993 Dodaj Patryk001993 do Listy kontaktów AIM Screen Name of Patryk001993: fdhfghgf YIM Account Name of Patryk001993: fghgfhfg Zobacz profil MSN Patryk001993
mocin
Double Ace


images/avatars/avatar-10606.jpg

Data rejestracji: 18-07-2007
Postów: 141
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@MasterOfPuppets

Pochwalicie się jaki % aktywnych graczy (aktywnych mam na myśli logujących w przeciągu 24h od robienia SELECT-a) używa nowego layoutu?
Pytam z ciekawości, bo sam więcej gram na PC niż na komórce i nie wiem czy to kwestia wieku, przyzwyczajeń czy wygody, ale nie potrafię się przebić przez barierę "nie-widzenia-informacji-bez-najechania-na-nie" (liczba ataków, wiadomości, etc.) i tak sobie pomyślałem, czy tylko ja tak mam czy jednak dominująca liczba aktywnych graczy Tongue
16-01-2020 15:57 mocin jest offline Szukaj postów użytkownika: mocin Dodaj mocin do Listy kontaktów
Friczu
Triple Ace


images/avatars/avatar-25266.jpg

Data rejestracji: 02-01-2011
Postów: 179
Kraina: Necropolia II
Skąd: Szamotuły

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z 100% pewnością bez statystyk mogę ci powiedzieć że garstka Wink

__________________
r3 Bono
r18 Bono
16-01-2020 21:59 Friczu jest offline Szukaj postów użytkownika: Friczu Dodaj Friczu do Listy kontaktów
Matan
Newbie


Data rejestracji: 18-01-2020
Postów: 6

RE: Nowy layout i aplikacja mobilna! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zaaaajebiście!!! rotfl

Kiedy dokładnie ta apka na androida??

Z chęcią zacznę grać od nowa jak będzie aplikacja Smile

Pozdrawiam wszystkich!!!

Pleased
18-01-2020 12:35 Matan jest offline Szukaj postów użytkownika: Matan Dodaj Matan do Listy kontaktów
Spider-r18
Junior Member


Data rejestracji: 18-06-2019
Postów: 14
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Niedługo po tym, gdy już uporamy się między innymi z integracją z Google Play Store, wydana zostanie aplikacja BloodWars, która będzie bazowała na nowym layoucie.


OK, a w takim razie z czym jeszcze musicie sie uporac poza Google Play Store skoro to tylko "miedzy innymi"?

Swoja droga na podstawie innych gier mobilnych, w ktore mialem okazje grac, mozna powiedziec ze jak cos trafia do Google Store do sprawdzenia/akceptacji/weryfikacji czy jak to tam nazwac to proces ten nie trwa raczej miesiacami tylko jest to kwestia dni, ewentualnie tygodni (1-2) jesli sa jakies problemy.

Tak wiec ok, fajnie ze piszecie znow o apce, a o tym gracze slysza juz od lat i nic z tego nie wynika, wiec poki nie podacie jakichs konkretow to sorry, ale twierdze ze scieme walicie i nic poza tym.
20-01-2020 10:01 Spider-r18 jest offline Szukaj postów użytkownika: Spider-r18 Dodaj Spider-r18 do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Spider-r18 napisał(a)
cytat:
Niedługo po tym, gdy już uporamy się między innymi z integracją z Google Play Store, wydana zostanie aplikacja BloodWars, która będzie bazowała na nowym layoucie.


OK, a w takim razie z czym jeszcze musicie sie uporac poza Google Play Store skoro to tylko "miedzy innymi"?

Swoja droga na podstawie innych gier mobilnych, w ktore mialem okazje grac, mozna powiedziec ze jak cos trafia do Google Store do sprawdzenia/akceptacji/weryfikacji czy jak to tam nazwac to proces ten nie trwa raczej miesiacami tylko jest to kwestia dni, ewentualnie tygodni (1-2) jesli sa jakies problemy.

Tak wiec ok, fajnie ze piszecie znow o apce, a o tym gracze slysza juz od lat i nic z tego nie wynika, wiec poki nie podacie jakichs konkretow to sorry, ale twierdze ze scieme walicie i nic poza tym.

Na google play "weryfikacja" jest niemal automatyczna. Na AppStorze może trwać nawet i nieskończoność bo amerykańce wszystko sprawdzają łącznie z tym, że jak coś ma działać z hardwarem to trzeba im to wysyłać fizycznie. No ale ze dwa dni na taką apke to maks.
To co MOP napisał to mi raczej brzmi na ogarnięcie jakiś mikropłatności czy coś w ten deseń, z tym doświadczenia nie mam no ale co tam można jeszcze innego "integrować". Tym bardziej jest to dziwne bo apki mobilne robi się od razu na androida i na ios i to z ios się trzeba trochę nafikołkować bo system drętwy i amerykańce czepialscy i to z nim powinni mieć ewentualne przejścia. Google ma wywalone.
20-01-2020 23:02 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
Ambu
Member


Data rejestracji: 21-08-2015
Postów: 46
Kraina: Necropolia XI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wykażcie się cierpliwością. Integracja to pewnie działania mające na celu wbić z apką jak najlepiej. To jest krok milowy w rozwoju BW, więc na pewno chcą zrobić to z dużym "BOOM". I jak już otwierają się na świat i otwierają nowe serwery, pewnie muszą też dograć kwestię reklam żeby dotrzeć do szerszego grona, możę nowy system premium odpalany z poziomu google playa? Może podepną apkę pod Google Play? Możliwości jest kilka. Dajcie im podziałać Wink . Z pewnością im też zależy żeby wypuścić ją jak najszybciej. To dla nich duża szansa i pewnie sami się nie mogą już doczekać tego satysfakcjonującego momentu. Dążą w tym kierunku od lat, a już są na ostatnim półmetku gdzie się wszystko materializuje.
21-01-2020 11:26 Ambu jest offline Szukaj postów użytkownika: Ambu Dodaj Ambu do Listy kontaktów
ignite
Newbie


Data rejestracji: 21-01-2013
Postów: 4
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No Panowie, to określcie sie, proszeee.
Chętnie bym zagrał na nowym serwerze ( jak i wielu pewno), w zasadzie wydaje mi się że większość czeka bardziej na nowy serwer aniżeli na tą aplikacje, więc jak bym mógł coś zaproponować to uspokoić graczy otwarciem serwera a aplikacje na spokojnie sobie ingerować etc.

__________________
Nick w Grze : IgnitE
23-01-2020 11:19 ignite jest offline Szukaj postów użytkownika: ignite Dodaj ignite do Listy kontaktów
Ambu
Member


Data rejestracji: 21-08-2015
Postów: 46
Kraina: Necropolia XI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ignite napisał(a)
No Panowie, to określcie sie, proszeee.
Chętnie bym zagrał na nowym serwerze ( jak i wielu pewno), w zasadzie wydaje mi się że większość czeka bardziej na nowy serwer aniżeli na tą aplikacje, więc jak bym mógł coś zaproponować to uspokoić graczy otwarciem serwera a aplikacje na spokojnie sobie ingerować etc.


Nie wiem po czym wnioskujesz, że ludzie bardziej czekają na nowy serwer niż aplikację. Ja na apkę czekam od 2-3 lat z niecierpliwością, a serwera nie mam zamiaru zmieniać bo nie chce mi się zaczynać wszystkiego od nowa.

Ja mam pytanie dotyczące layoutu i apki:

1. Czy możemy liczyć na mikropoprawki w nowym layoucie w przyszłości? Nie muszę znać terminu ale chociaż info czy są jakieś planowane? Głównie chodzi o to, że nie widać kasy bez rozwinięcia zasobów (bardzo uciążliwe) oraz bocznego menu w wersji na kompie (rozwijanego) - również nieziemsko uciążliwe.

2. Czy apka mobilna bazująca na nowym layout'cie będzie maiła opcję powiadomień na pasku jak skończy się wyprawa/atak itp?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ambu: 23-01-2020 12:07.

23-01-2020 12:06 Ambu jest offline Szukaj postów użytkownika: Ambu Dodaj Ambu do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ambu napisał(a)
Nie wiem po czym wnioskujesz, że ludzie bardziej czekają na nowy serwer niż aplikację. Ja na apkę czekam od 2-3 lat z niecierpliwością,

To se odpal mobilną przeglądarkę, to też jest apka ;d


cytat:
2. Czy apka mobilna bazująca na nowym layout'cie będzie maiła opcję powiadomień na pasku jak skończy się wyprawa/atak itp?

No apki bez pushy to chyba by żaden projektant gier mobilnych nie wymyślił. Pytanie raczej jest takie czy jak w apce będą pushe, to czy w przeglądarce też będą (bo technicznie mogą)? Żeby nie było uprzywilejowanych. Na nowym serwerze korzyści z takich powiadomień mogą być kolosalne.
23-01-2020 21:48 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
SPFY
Lord


images/avatars/avatar-25631.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 322
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem naprawdę ciekawy jak bedzie wyglądała gra przez apke. I nie mówię tu o swoich odczuciach a o odczuciach osób które zagrają w to poraz pierwszy.
Wszyscy znamy doskonale zasady wszelkich gier na apki. Trzeba trzymać gracza jak najdłużej. Gracz ma grać , oglądać reklamy i nie nudzić się. Jak gracz ma problem to boot automatycznie mu pomaga i gracz jest zadowolony.
Już widzę tą grę która daje po 10 , no po 100 wypce epickiego demona on biegłości żeby gracz nie olał gry.
Życzę powodzenia ale doskonale wiecie i ja wiem że bw umiera.
Żadna apka nie pomoże

__________________
MaMeLoT- ostatni gej w tej grze
Koniec gry.
24-01-2020 23:47 SPFY jest offline Szukaj postów użytkownika: SPFY Dodaj SPFY do Listy kontaktów
Cinokid
Lord


Data rejestracji: 22-01-2008
Postów: 441
Kraina: Necropolia V; Necropolia VIII
Skąd: masz te placki?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czad! Oby to było Necro, to wrócę - sentymentalnie Big Grin

Dzięki za update, to są świetne wieści!

__________________

25-01-2020 12:36 Cinokid jest offline Szukaj postów użytkownika: Cinokid Dodaj Cinokid do Listy kontaktów
Kika
Member


Data rejestracji: 02-09-2019
Postów: 27
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SPFY napisał(a)
Jestem naprawdę ciekawy jak bedzie wyglądała gra przez apke. I nie mówię tu o swoich odczuciach a o odczuciach osób które zagrają w to poraz pierwszy.
Wszyscy znamy doskonale zasady wszelkich gier na apki. Trzeba trzymać gracza jak najdłużej. Gracz ma grać , oglądać reklamy i nie nudzić się. Jak gracz ma problem to boot automatycznie mu pomaga i gracz jest zadowolony.
Już widzę tą grę która daje po 10 , no po 100 wypce epickiego demona on biegłości żeby gracz nie olał gry.
Życzę powodzenia ale doskonale wiecie i ja wiem że bw umiera.
Żadna apka nie pomoże


Racja i należy dodać żeby utrzymac gracza to sa tez potrzebne zakupy w aplikacji, tak zakupy i to nie mam na mysli zakupu PREMIUM.

Zakupy w aplikacji dla udogodnień do gry:
-surowcow (runy,evo,Lpc itp)
-itemy na roznych poziomach
-paczki lub mega paczki (surowce+losowy mega item)


Produkt musi sie sprzedawac, nawet gdy gracz ma pograc 1-2 miesiace, jesli tego nie bedzie nie bedzie rotacji klientow.
Stali wyjadacze i tak pozostana, ale ilu ich jest 200???, co utrzymuja po kilka kont.

Gralam w wiele gier, wiele razy kupowalam w aplikacji, wydawalam na postac rozne pieniadze i dodam od siebie gralam max 2-3 miesiace. I co? Nadal gram w coraz to inne gry. Liczy sie klient przeplywajacy. Tyle mojego zdania.

Płynna rotacja tego trzeba tej grze

__________________
Kika
26-01-2020 11:19 Kika jest offline Szukaj postów użytkownika: Kika Dodaj Kika do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kika napisał(a)
cytat:
SPFY napisał(a)
Jestem naprawdę ciekawy jak bedzie wyglądała gra przez apke. I nie mówię tu o swoich odczuciach a o odczuciach osób które zagrają w to poraz pierwszy.
Wszyscy znamy doskonale zasady wszelkich gier na apki. Trzeba trzymać gracza jak najdłużej. Gracz ma grać , oglądać reklamy i nie nudzić się. Jak gracz ma problem to boot automatycznie mu pomaga i gracz jest zadowolony.
Już widzę tą grę która daje po 10 , no po 100 wypce epickiego demona on biegłości żeby gracz nie olał gry.
Życzę powodzenia ale doskonale wiecie i ja wiem że bw umiera.
Żadna apka nie pomoże


Racja i należy dodać żeby utrzymac gracza to sa tez potrzebne zakupy w aplikacji, tak zakupy i to nie mam na mysli zakupu PREMIUM.

Zakupy w aplikacji dla udogodnień do gry:
-surowcow (runy,evo,Lpc itp)
-itemy na roznych poziomach
-paczki lub mega paczki (surowce+losowy mega item)


Produkt musi sie sprzedawac, nawet gdy gracz ma pograc 1-2 miesiace, jesli tego nie bedzie nie bedzie rotacji klientow.
Stali wyjadacze i tak pozostana, ale ilu ich jest 200???, co utrzymuja po kilka kont.

Gralam w wiele gier, wiele razy kupowalam w aplikacji, wydawalam na postac rozne pieniadze i dodam od siebie gralam max 2-3 miesiace. I co? Nadal gram w coraz to inne gry. Liczy sie klient przeplywajacy. Tyle mojego zdania.

Płynna rotacja tego trzeba tej grze



Super pomysły!!
Dodalbym jeszcze jakieś paczki aby wbić od razu 50lvl albo 100, a co jak się bawić to się bawić!!

Fakt będzie wtedy duża rotacja, 99% obecnych graczy skończy grać , na początku ktoś przyjdzie ale po pół roku nikt już nie będzie w to graćSmile
26-01-2020 17:50 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SimonKSD napisał(a)
Super pomysły!!
Dodalbym jeszcze jakieś paczki aby wbić od razu 50lvl albo 100, a co jak się bawić to się bawić!!

Fakt będzie wtedy duża rotacja, 99% obecnych graczy skończy grać , na początku ktoś przyjdzie ale po pół roku nikt już nie będzie w to graćSmile

Śmiej się śmiej. Wiadomo, że liczy się nowy klient a nie stary. Zresztą była tu lata temu na ten temat dyskusja. Obecnie system jest nieprzystosowany do gry na żadnym poziomie więc taki "boost lvl" przez graczy będzie wręcz wymagany bo tak to dziś wygląda. To gra musi się przystosowywać do potrzeb i oczekiwań graczy a nie oni do gry. Odwrotnie jest z aktualnymi graczami BW ale o nich jak wiadomo nikt nie dbał, nie dba i dbać nie będzie.
We wszystkich grach mobilnych jest P2W i komuś to przeszkadza? Jedynie tym co ich nie stać. Taka smutna prawda.
M.in. dlatego wcale na apke nie czekam i dziwię się, że ktoś czeka. Szczególnie po zaprezentowaniu nowego layoutu.
28-01-2020 23:29 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
biggie87
Triple Ace


Data rejestracji: 06-02-2011
Postów: 183
Klan: Siła i Honor
Kraina: Necropolia
Skąd: brać na winyle?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najdłużej gralem chyba w Art of Conquest ale po kilku zmianach serwera (tracisz ludzi z klanu oraz swoje miasta [błąd w grze]) przestałem grać (1.5 roku) wrzuciłem w tą grę prawie 1500zł (czy to dużo czy mało nie mnie oceniać) jednak tam konto premium coś znaczyło. Jeśli po wprowadzeniu apki będzie taki syf z premium jak jest teraz to nie ma sie co spodziewać cudów. Najlepiej byłoby zrobić dwa główne serwery dla starych graczy i dla nowych (gdzie dla nowych byłby totalny booost przy kupnie premium) jak ktoś chce moze grać na starym hardcore albo na nowym soft. Wtedy miałoby to ręce i nogi.


Oczywiscie żeby nie byc pokrzywdzonym kupujesz konto na login z androida a wiec działa i na hardcore i na soft Smile


Jak ktoś chce grać na starych zasadach to loguje się do hardcore (tam ma swoją postać z gry np r1 i może sobie grać), a jak chce na soft to zakładana jest nowa postać i może grac na nowej postaci na soft.


Dlatego zakładana jest nowa postać bo troche byłoby dziwne jakby ktoś sciągnął apkę w dniu premiery zalogował sie a tu goście z 300lvl a on ledwie ma 1lvl Smile odechciewa sie wtedy grać Smile

__________________
R3: adek008
30-01-2020 09:47 biggie87 jest offline Szukaj postów użytkownika: biggie87 Dodaj biggie87 do Listy kontaktów
tylos
Member


Data rejestracji: 25-08-2007
Postów: 44
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

uważam że kierownictwo powinno określić orientacyjne daty startu nowego serwera.
przesunięcia i zmiany są sprawą zrozumiałą tak samo jak to że zawsze znajdą się głosy krytyczne tj płaczące, ale ja w tzw. międzyczasie, od rejestracji w grze 13 lat temu stałem się już starym człowiekiem, i choć chętnie zagrałbym sentymentalnie na nowym serwie, nie będę codziennie sprawdzał forum, bo za tydzień przy braku informacji mi się to znudzi.
uważam że odpowiedzialnie i rozsądnie byłoby określić czy to może być w każdej chwili, czy nie wcześniej niż za tydzień, miesiąc, czy w 2021. wtedy forum sprawdzę za tydzień, miesiąc albo w 2021 r. zapowiedź czegoś na kiedyś uważam za niepoważną, albo utrudniającą dołączenie do gry

__________________
nick: tylos
04-02-2020 11:35 tylos jest offline Szukaj postów użytkownika: tylos Dodaj tylos do Listy kontaktów
SPFY
Lord


images/avatars/avatar-25631.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 322
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Uruchomienie nowego lub nowych serwerów wiąże się z uruchomieniem apki. Tak myślę.
Nikt przy zdrowych zmysłach nie zagra przez apke na serwerze ktory istnieje od x lat.
Jedyne rozwiązanie to serwer na którym gra trwa max dwa miesiące i wygrywa najlepszy. Potem reset i gra od nowa.
Albo nowy gracz dołącza do gry która trwa i bawi się sam ze sobą . Zero klanów, zero interakcji z innymi graczami. Inaczej się zniechęci i usunie apke z fona.

No no .. i nie róbcie tego żeby łączyć apke z forum bo to będzie strzał w kolano.
Nowi gracze jak wejdą to zobaczą post buca:
Buc ... Tu byłem...
I wyjdą

__________________
MaMeLoT- ostatni gej w tej grze
Koniec gry.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez SPFY: 04-02-2020 15:00.

04-02-2020 14:56 SPFY jest offline Szukaj postów użytkownika: SPFY Dodaj SPFY do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to by było dobre. Nowy gracz apkowy by napisał posta "a może by tak...", mod wpada z brudnymi buciorami i pisze "było pisane, że nie będzie, zamykam" Big Grin DDD
04-02-2020 18:28 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
tylos
Member


Data rejestracji: 25-08-2007
Postów: 44
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak, od początku jasne jest że nowy serwer i aplikacja wchodzą razem, ale myślisz że zmieni się formuła gry? dostosowanie gry do "cykli" to konieczność zupełnego przemeblowania gry. przy tej ilości kontentu taki cykl musiałby trwać znacznie dłużej niż 2 miesiące, ale tak naprawdę to ja chyba nawet byłbym zwolennikiem takiego rozwiązania, choć na gorąco sądzę że musiałby to być nie sztywny czas gry, tylko osiągnięcie celu, czyli po prostu endgame do którego gracze się ścigają.
Jak dobrze pamiętam, to od lat a w zasadzie dekady toczyła się dyskusja czy resetować stare serwy, szefostwo jednoznacznie deklarowało że resetu nie będzie. ja osobiście lubie early game, kombinowanie z optymalnymi buildami i eq na niskich poziomach, improwizację i zmienianie konceptu postaci w miarę rozwoju, szans takich jak drop i nowych możliwości i te odcinki jeszcze bym rozciągnął, late game gdzie są w zasadzie określone szablony i prawie wszyscy mają to samo, a ekwipunek jest nic nie warty przez inflację mnie nudzą. ale rozumiem że jest masa ludzi którzy tylko przebijają się przez early game żeby budować postacie w nieskończoność i od 13 lat ładują kasę, i im też nie można teraz skasować postaci, chociaż gracze za bardzo się porozłazili: 19 serwerów??
a jest jakiś rozsądny wątek gdzie ktoś namalował mapę drogową co dalej? jeżeli nie to już najwyższy czas, chyba że nowy serwer to perspektywa tak daleka że nie ma się w ogóle tym co zajmować.

__________________
nick: tylos
04-02-2020 18:52 tylos jest offline Szukaj postów użytkownika: tylos Dodaj tylos do Listy kontaktów
biggie87
Triple Ace


Data rejestracji: 06-02-2011
Postów: 183
Klan: Siła i Honor
Kraina: Necropolia
Skąd: brać na winyle?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jest postęp:

v. 2.4.1 6 lutego 2020
Wprowadzono nową czcionkę w layoucie Awakening.


P.S: postarajcie sie bardziej, bo w innej pracy za taki progres już dawno by Was zwolnili Smile

__________________
R3: adek008
06-02-2020 10:42 biggie87 jest offline Szukaj postów użytkownika: biggie87 Dodaj biggie87 do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez MasterOfPuppets
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jest to jeden z elementów które musiały zostać zrobione w celu opublikowania aplikacji. Tak wyszło, że akurat ta zmiana musiała zostać wprowadzona trochę wcześniej, a nie jednocześnie z pozostałymi. Moglibyśmy nie robić osobnego changeloga, ale chcieliśmy uniknąć zgłoszeń od osób które uznałyby tą zmianę za błąd.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


06-02-2020 10:58 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Asimov
Double Ace


Data rejestracji: 27-01-2013
Postów: 144
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A kiedy naprawicie opis przedmiotów w raportach po pielgrzymkach? Bo klikam, klikam i klikam i nic.
06-02-2020 12:26 Asimov jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimov Dodaj Asimov do Listy kontaktów
biggie87
Triple Ace


Data rejestracji: 06-02-2011
Postów: 183
Klan: Siła i Honor
Kraina: Necropolia
Skąd: brać na winyle?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Asimov napisał(a)
A kiedy naprawicie opis przedmiotów w raportach po pielgrzymkach? Bo klikam, klikam i klikam i nic.

Czcionkę robili 1,5 miesiaca a więc spodziewaj się jakiejś naprawy na początku kwietnia

+2 za spam
//MasterOfPuppets


__________________
R3: adek008
06-02-2020 13:37 biggie87 jest offline Szukaj postów użytkownika: biggie87 Dodaj biggie87 do Listy kontaktów
ciarex
Forum Ace


images/avatars/avatar-25630.jpg

Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 80
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

quote:
Originally posted by Asimov
A kiedy naprawicie opis przedmiotów w raportach po pielgrzymkach? Bo klikam, klikam i klikam i nic.

zgłoszenia coś czuje i tak będziecie mieli że ta czcionka to błąd jako że raporty są kompletnie nieczytelne, kolory tak rażą w oczy że nie wiadomo na czym się skupić

__________________
R3:
nick: czapka
ID: 2

R12:
nick: czapka
ID: 8589

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez ciarex: 06-02-2020 13:56.

06-02-2020 13:41 ciarex jest offline Szukaj postów użytkownika: ciarex Dodaj ciarex do Listy kontaktów
Asimov
Double Ace


Data rejestracji: 27-01-2013
Postów: 144
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tylko ja jadę na starym layot Gothic, problem pojawił się chyba zaraz po wprowadzeniu nowego layota czy coś nie wiem, na tel nie działa, na pc przy przeglądarkach Opera, Mozilla, Chrome też nie działa, tutaj np macie link, ja otwieram skrzynkę, wyskakują przedmioty ale jak klikam na któryś to żadnej reakcji.

https://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=471538c1a8

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Asimov: 06-02-2020 13:49.

06-02-2020 13:48 Asimov jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimov Dodaj Asimov do Listy kontaktów
Strony (6): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Nowy layout i aplikacja mobilna!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH