Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Animowane raporty - tylko dla wypraw » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Animowane raporty - tylko dla wypraw 10 Ankieta - średnia ocena: 10,0010 Ankieta - średnia ocena: 10,0010 Ankieta - średnia ocena: 10,0010 Ankieta - średnia ocena: 10,0010 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Norther
Full Member


Data rejestracji: 06-09-2010
Postów: 63

Arrow Animowane raporty - tylko dla wypraw Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy moglibyśmy poprosić?
o dodanie opcji "Tylko dla wypraw"
w Ustawieniach konta
w sekcji: Wyświetlaj animowane raporty
- Nie
- Tak
- Tylko podsumowanie
- --> Tylko dla wypraw Smile


bardzo by to ułatwiło grę ponieważ cały czas muszę przełączać między Nie a Tylko podsumowanie




Podsumowanie GENIALNIE sprawdza się w przypadku wypraw, sortując przedmioty Smile

natomiast jest ZUPEŁNIE nieprzydatne do walk i exp - ponieważ nie interesują mnie ikonki mojej postaci które doskonale znam, lub też słupki życia,
ale intersuje mnie DLACZEGO przegrałem/wygrałem? czyli:
- rodzaj broni
- ark + evo + tali + premie (w formie czytelnej tabelki - posegregowane)
- statystyki moje i przeciwników
- ilość + średnia siła ciosu i krytyka
- ew. liczba rund
jeśli takie dane pokazywałyby się OD RAZU, bez żadnego najeżdżania kursorem lub klikania (co umożliwia szybki rzut okiem i porównanie), to podsumowanie takie mogłoby zacząć spełniać swoją funkcję

__________________
Norther

Ten post był edytowany 6 raz(y), ostatnio edytowany przez Norther: 23-12-2019 23:01.

22-12-2019 00:19 Norther jest offline Szukaj postów użytkownika: Norther Dodaj Norther do Listy kontaktów
Enchantress
Junior Member


Data rejestracji: 24-09-2017
Postów: 17
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Od mamy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W sumie dobry pomysł
22-12-2019 16:46 Enchantress jest offline Szukaj postów użytkownika: Enchantress Dodaj Enchantress do Listy kontaktów
Labrusca
Lord


Data rejestracji: 17-08-2011
Postów: 333
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX; Necropolia S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To może lepiej dać przy każdym rodzaju raportów pole wyboru, czy mają być animowane, czy nie. Miałem teraz wrzucić pytanie o animowanie aren, ale lepiej chyba dodać w tym temacie.
Ostatnia klanowa zawiesza mi chroma na telefonie przy nowym templacie i chętnie włączyłbym tam skrócony raport, żeby zobaczyć wynik bez niepotrzebnego scrollowania:
https://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=899826eb63

Każdy mógłby dostosować wszystko pod siebie
22-12-2019 22:36 Labrusca jest offline Szukaj postów użytkownika: Labrusca Dodaj Labrusca do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Animowane raporty - tylko dla wypraw

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH