Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Necropolia v2 (wszystkie serwery) Sens powrotu do BW i rozpoczęcie gry na necro » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Sens powrotu do BW i rozpoczęcie gry na necro 3 Ankieta - średnia ocena: 7,003 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Pikacz
Forum Ace


Data rejestracji: 12-06-2010
Postów: 99

Sens powrotu do BW i rozpoczęcie gry na necro Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cześć,
kilka dobrych lat temu grałem w BW na necro i świetnie to wspominam, teraz uznałem, że dobrze byłoby wrócić. Do rzeczy:
jestem gotowy na grind (z tego co pamiętam, trzeba było umiejętnie farmic złom na necro w early game), który miałby jakis sens.

Pisze aby zapytać, czy:
- jest sens dzisiaj rozpoczynać grę na którymkolwiek serwerze necro, czy całe BW zostało zdominowane przez starych wyjadaczy i zaczynanie gry teraz nie byłoby zbyt atrakcyjne dla kogoś, kto chce pograć na porządnie?

- jest możliwość, aby ktoś przypomniał mi jak grało się na necro? Zapoznałem się z poradnikiem "jak zacząć grę na starszych necro", chce natomiast wiedzieć ile się pozmieniało i jak to wpływa na grę dla początkujących i czy jest coś jeszcze co muszę wiedzieć, żeby nie zmarnować startu?

- jest jakiś serwer, który możecie polecić biorąc pod uwagę powyższe? (preferowalbym serwer z aukcjami, choć najważniejsze, żeby serwer żył)

Pozdrawiam serdecznie i bardzo liczę na Waszą pomoc!
06-01-2020 23:29 Pikacz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pikacz Dodaj Pikacz do Listy kontaktów
triari
Lord


images/avatars/avatar-22183.jpeg

Data rejestracji: 27-01-2010
Postów: 370
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Zamojskie/Wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podłączam się, coby tematów nie mnożyć.
Mam dodatkowe pytania.
Nie grałem od kilku lat. Gdy zakończyłem grę nie było jeszcze podróży i nie było przeliczenia lvl i treningu.
1. Na podróż trzeba ubierać sprzęt dający maksymalnie dużo statystyk? Czyli podobnie jak wyprawy, tylko że bez szczęścia?
2. Skąd takie przegięte statystyki postaci? Zwinki ponad 500, sposta poza 400. Gdy kończyłem, miałem świetny sprzęt i chyba jeden z lepszych treningów, a teraz jestem leszcz. Czy to przez ewolucje na 10 poziomie?
3. Teraz to już chyba nie ma sensu grać na starych serwerach, bo evo nie dogonię? Trzeba czekac na nowy?

Dziękuję za odpowiedzi

__________________
Specuś od złomu na necroWink
R11 - Złomiarz, historia postaci
R7 - Złomiarz, historia postaci
30-03-2020 16:35 triari jest offline Szukaj postów użytkownika: triari Dodaj triari do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@triari

1. Tak, maksujesz staty oraz pkt krwi. Luck się nie liczy.
2. Łatwiejsze wbijanie statów po przeliczeniu, szybsze wbijanie lvli więc automatycznie behe daje też więcej, szybszy przyrost pkt krwi więc i arkan można więcej wrzucać. Evo na 10tych poziomach również.
3. Jak miałeś zadbane evo i tren (a miałeś na R11/R12) to nie ma problemu z nadgonieniem evo.
Bardzo szybko wpada z levelowania, dziennych zadań oraz podróży. Zdecydowanie zmniejszyła się różnica między ludźmi którzy kiedyś po prostu levelowali, a tym którzy trzymali tren farmiąc złom, maxując staty oraz evo wstrzymując się z lvlem.

__________________

30-03-2020 19:23 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
tyjyutjyuj
Newbie


Data rejestracji: 06-04-2020
Postów: 4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja też mam pytania bo zamierzam wrócić do gry.
1. Najliczniejsze obecnie serwery to R18 i R19?
2. Zbieranie złomu na necro już nie ma kompletnie sensu?

E:
3. 18 i 19 to te serwery co można na multi grać?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez tyjyutjyuj: 06-04-2020 21:18.

06-04-2020 20:57 tyjyutjyuj jest offline Szukaj postów użytkownika: tyjyutjyuj Dodaj tyjyutjyuj do Listy kontaktów
Lethos
Newbie


Data rejestracji: 29-11-2017
Postów: 1

RE: Sens powrotu do BW i rozpoczęcie gry na necro Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podpinam się pod temat.
na którym necro warto zacząć grać? który serwer jeszcze żyje ?

dzięki !
09-04-2020 17:49 Lethos jest offline Szukaj postów użytkownika: Lethos Dodaj Lethos do Listy kontaktów
Hishiro
Newbie


Data rejestracji: 30-07-2016
Postów: 4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie chcę tworzyć kolejnego tematu więc zapytam się tutaj.
Jaki dobry server necro dla świeżego gracza? Coś starszego czy np. r18?
Nadal warto być złomiarzem czy lepiej po prostu wbijać lvle do góry?
07-05-2020 16:50 Hishiro jest offline Szukaj postów użytkownika: Hishiro Dodaj Hishiro do Listy kontaktów
Kwinto
Double Ace


images/avatars/avatar-25510.jpg

Data rejestracji: 02-07-2014
Postów: 135
Klan: AK LA Revolution
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Chorzów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Hishiro napisał(a)
nie chcę tworzyć kolejnego tematu więc zapytam się tutaj.
Jaki dobry server necro dla świeżego gracza? Coś starszego czy np. r18?
Nadal warto być złomiarzem czy lepiej po prostu wbijać lvle do góry?


Ja wróciłem do gry jakiś czas temu i wróciłem na starszy serwer, wbrew pozorom nie najnowszy.
Od siebie mogę polecić R6+R10, chociaż sporo się tam zmieniło w ekipie i jest trochę innych osób.

Szczerze mówiąc nie wiem jak jest na najnowszym, czy jest duży ruchu, jakieś oblężenia, czy może stagnacja.
Musiałbyś sam zdecydować, założyć konto i sprawdzić, popytać ludzi na czacie.
07-05-2020 19:40 Kwinto jest offline Szukaj postów użytkownika: Kwinto Dodaj Kwinto do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Necropolia v2 (wszystkie serwery) Sens powrotu do BW i rozpoczęcie gry na necro

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH