Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Necropolia v2 Strategia gry na nowym serwerze - bardzo prosiłbym o jakąkolwiek pomoc ;) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Strategia gry na nowym serwerze - bardzo prosiłbym o jakąkolwiek pomoc ;)
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Pikacz
Forum Ace


Data rejestracji: 12-06-2010
Postów: 99

Strategia gry na nowym serwerze - bardzo prosiłbym o jakąkolwiek pomoc ;) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cześć,
założyłem sobie, że dozyje czasu, gdy zostanie wypuszczony serwer i mam pytanie odnośnie sposobu gry na takim serwerze. Załóżmy, że byłoby to necro (które i tak po latach przerwy słabo znam, nie mówiąc o morii) :

- jak na nowym servie wygląda kwestia treningu? O ile jest on podstawa, bedaca motywacja dla zlomiarzy, tak na nowym serwerze oczywisty brak nieaktywnych kont wymusza inny styl gry? Powerleveling? Czy jednak wbijanie levelu jak najwolniej żeby farmic evo i esencję do run?

Nie ukrywam, że brakuje mi wiedzy nt. ogólnych podstaw, właśnie nt. run na przykład ale z tego co wiem to również wymagają one farmienia esencji...

Moje pytanie jest w zasadzie o podstawy gry i różnicami pomiędzy nimi na starych i nowych serwerach bo sporo się pozmieniało, gdy nie grałem i nie chciałbym schrzanic early game'u.

Pozdrawiam serdecznie i będę bardzo wdzięczny za każdą radę.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Pikacz: 12-01-2020 12:34.

12-01-2020 12:31 Pikacz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pikacz Dodaj Pikacz do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Necropolia v2 Strategia gry na nowym serwerze - bardzo prosiłbym o jakąkolwiek pomoc ;)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH