Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Ikona Kalafiora » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Ikona Kalafiora 9 Ankieta - średnia ocena: 9,009 Ankieta - średnia ocena: 9,009 Ankieta - średnia ocena: 9,009 Ankieta - średnia ocena: 9,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Brokul
Forum Ace


Data rejestracji: 27-11-2013
Postów: 97
Klan: Emeryci/B13/Alkofani
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Ikona Kalafiora Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Droga Administracjo,

Jako wierny płatnik dobrowolnej opłaty zwanej "premką", czy mógłbym zwrócić się Państwa o dodanie ikonki kalafiora, tak aby na serwerach, których gram można by było ustawić ją sobie w opisie.

Moje smutne, bez dropowe nie-życie na BW, po tylu latach zasluguje na jakiś powiew radości z gry, a nic nie uszczęśliwiło by mnie bardziej niż wspomniana wyżej ikonka.
Wszeli graficzne przedstawienia potrzbne do ikonki mogę dostarczyć w trybie pilnym.

Bedę Szanownej Administracji niezmiernie wdzięczny jeśli istniałaby taka możliwość.
I Wy możecie uszczęśliwić Kalafiora ! (w ostateczności może być ikonka Brokuła)


Pozdrawiam Serdecznie
Kalafior

__________________
Bo w Polu Kalafiorow nikt nie uslyszy twojego krzyku...
15-01-2020 20:24 Brokul jest offline Szukaj postów użytkownika: Brokul Dodaj Brokul do Listy kontaktów
Szydek3
Junior Member


images/avatars/avatar-25289.jpg

Data rejestracji: 31-12-2014
Postów: 13
Klan: Valhalla
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Sto(L)ica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem za !
Ale poproszę o dropa !
Pozdrawiam !

__________________
Jedno Miasto, Jeden Klub !
(L)


r14 - Szydek
15-01-2020 20:41 Szydek3 jest offline Szukaj postów użytkownika: Szydek3 Dodaj Szydek3 do Listy kontaktów
ArcziBaza
Newbie


Data rejestracji: 12-12-2015
Postów: 6
Klan: Misiowy Garnizon
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Necropolia IX; Necropolia XI
Skąd: POLSKA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Też jestem wiernym płatnikiem...
Co mogę za to chcieć ???
Mogę sobie coś wybrać ???
Może do BWT jakąś listę życzeń wyślę xD

Pozdrawiam ! Wink

__________________
chytry r14+16,Crack chytry
15-01-2020 20:47 ArcziBaza jest offline Strona domowa ArcziBaza Szukaj postów użytkownika: ArcziBaza Dodaj ArcziBaza do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja z chęcią wlepię Ci dwa kalafiory.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

15-01-2020 20:58 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Ikona Kalafiora

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH