Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia IX [R14+R16] » Legendarny Doskonały Wzmacniający Miecz Podkowy » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Legendarny Doskonały Wzmacniający Miecz Podkowy
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Bulgur o_O
Member


Data rejestracji: 12-10-2019
Postów: 35
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia II

Legendarny Doskonały Wzmacniający Miecz Podkowy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poproszę o wycenę:


Legendarny Doskonały Wzmacniający Miecz Podkowy

Broń biała jednoręczna
Obrażenia: 25 - 33
trafienie +17
bazowe PKT ŻYCIA +41 %
-100 litrów krwi / h
SZCZĘŚCIE +11
Wymagania: POZIOM: 25 (50), SIŁA: 18 (36), ZWINNOŚĆ: 10 (19), INTELIGENCJA: 8 (16), WIEDZA: 11 (21), Postać musi być w akcie: 2
Cena sprzedaży: 151 500 PLN


to drugi taki, który znalazłem ostatnio, poprzedni został zgwałcony przez operatorów:

https://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=9ca6fbec32

proszę o wycenę bo jeżeli znowu ma pojawić się licytacja między osobami, które potrzebują takiego przedmiotu, a później i tak ma być ucięte do 60k, to ja mam to gdzieś i nie będę wystawiał, za 60k to sobie po prostu zostawię.

__________________
Trudno jest znaleźć dobrą opiekunkę do dziecka, ale jeszcze trudniej jest znaleźć dobre dziecko... O_o
19-01-2020 11:09 Bulgur o_O jest offline Szukaj postów użytkownika: Bulgur o_O Dodaj Bulgur o_O do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia IX [R14+R16] » Legendarny Doskonały Wzmacniający Miecz Podkowy

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH