Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R17+R19 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / OBRAZA / GROŹBY Zero zmian pomimo banow a nawet gorzej... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Zero zmian pomimo banow a nawet gorzej...
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
MiCHuL
Member


images/avatars/avatar-22953.jpg

Data rejestracji: 15-04-2010
Postów: 41
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII
Skąd: Co skąd ?

Zero zmian pomimo banow a nawet gorzej... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID Zgłaszającego : 12534
ID Zgłaszanego : 8006

Opisywalem juz sytuacje z graczem wielokrotnie z tym sie nic nie zmienia. Jedyne co sie tylko zmienia to kombinowanie nowego typu wiadomosci i wiekszy spam oraz czestszy + nowa opcja czyli pisanie wiadomosci klanowych ( gdzie juz inni gracze z klanu sa w szoku co jest nie tak z tym czlowiekiem ). Czy mozna ta sytuacje rozwiazac tak zeby bylo spokoj ? Opisywalem cala sytuacje od poczatku juz do Buca dostalem tylko wiadomosc ze trzeba pisac na forum takie rzeczy. Powtorze sie jak wczesniej - ten czlowiek jest olewany przeze mnie i nie odpisuje mu nigdy na nic. Ban mu sie skonczyl i kilka minut po tym byla jedna wiadomosc - 2020-01-30 16:58:56

https://r19.bloodwars.interia.pl/?a=msg&...66693843&type=2

Pomimo ciszy z mojej strony, gdzie juz inni zaczynaja pytac co jest z nim nie tak kolejne klanowki - 2020-01-30 22:09:55

https://r19.bloodwars.interia.pl/?a=msg&...66703358&type=2

Czy mozna cos z tym zrobic ?

Pozdrawiam,
M

(Wszystkie wiadomosci zapisuje, administratorzy moga zajrzec czy z mojej strony sa takze jakies odpowiedzi/zaczepki etc - ze to dziala w jedna strone caly czas)

__________________
R5- MiCHuL
31-01-2020 17:33 MiCHuL jest offline Szukaj postów użytkownika: MiCHuL Dodaj MiCHuL do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

8006

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

31-01-2020 18:57 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Arek105
Member


Data rejestracji: 31-01-2020
Postów: 46

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam.
Nie wiem za co dokładnie są te bany. Nie używałem wulgaryzmów, nie obrażałem.
Gracz Majczu zaczepił mnie w grze pierwszy. Dostał atak jak mnie wyprzedził w rankingu i napisał do mnie PW co mnie zdenerwowała, gdyż nie byliśmy w jednym klanie, nie byliśmy sojusznikami.
Nie odpisał na PW tylko potem wysłał wiadomość klanową do klanu w którym jestem ubliżając mi.
Ja odpisałem w ten sam sposób. Wielce oburzenie graczy, ze napisałem klanówkę. Przecież do tego ta opcja służy. Pierwszy raz nawet nie chciało mi się konta na forum zakładać, bo może i słusznie ponioslo mnie. Za drugim razem też sobie darowałem. Teraz to już przechodzi ludzkie pojęcie gdyż nie obraziłem i nie używałem wulgaryzmów.

Proszę o zdjęcie bana gdyż jest to niezgodne z regulaminem.
Napisałem w ostatniej wiadomości klanowej do całego MV, że przestaje się bawić w te zabawy i że odpuszczam.

Nie wiem kto tu jest natrętem, ale sam zostałem sprowokowany przez działania gracza Majczu, tyle że ja jako gracz który podchodzi do gry z nutą ironi i zupełnie niepoważnie zawsze staram się dogadać na drodze pokoju.
Ten gracz ewidentnie ma uprzedzenia do mojej osoby pewnie za to, że to zbanowane konto opuściło klan w ktorym się znajduje gracz Majczu w niezbyt miły sposób.
Opcja atakowania jest funkcją gry, opcja pisania wiadomości także. Nie dostałem wiadomości od owego gracza o zaprzestaniu pisania do niego wiadomości. Dopiero po Wiadomości gracza Sege który ewidentnie mi napisał, że nie życzy sobie takich wiadomości to zaprzestałem działania.
31-01-2020 22:11 Arek105 jest offline Szukaj postów użytkownika: Arek105 Dodaj Arek105 do Listy kontaktów
Arek105
Member


Data rejestracji: 31-01-2020
Postów: 46

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciach

Bo lepiej nie pisać na PW tylko w klanie roznosić jakieś herezje.
Ban jest niezgodny z regulaminem, nie uzasadniony. Opcja napisz wiadomość jest funkcją gry i w ten sposób właśnie tak została wykorzystana. Bez wulgaryzmów.
31-01-2020 22:18 Arek105 jest offline Szukaj postów użytkownika: Arek105 Dodaj Arek105 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R17+R19 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / OBRAZA / GROŹBY Zero zmian pomimo banow a nawet gorzej...

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH