Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » R3/4 Klan Lux ex Tenebris » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony R3/4 Klan Lux ex Tenebris 11 Ankieta - średnia ocena: 3,4511 Ankieta - średnia ocena: 3,4511 Ankieta - średnia ocena: 3,45
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
DeVilio
Junior Member


Data rejestracji: 01-12-2009
Postów: 21
Klan: SALUBRI
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Gdańsk

Autor tematu Temat rozpoczęty przez DeVilio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli jednak miałem rację z tą gimbazą działającą na zasadzie kopiuj/wklej. Te same puste durne frazesy, to samo usprawiedliwianie swojego chamstwa, zachowanie godne buractwa i jaśniepaństwa, którym wszystko wolno.

Fakty są proste, wypunktuję ci dziecko, może zrozumiesz w taki sposób:
1). Jeżeli w klanie leży sobie klocek, u gracza który się nawet ROK nie logował - PYTASZ SZEFA KLANU CZY MOŻNA KLOCEK WZIĄĆ I POTEM JAK POTWIERDZI - KLOCEK BIERZESZ. (wy nie zapytaliście, wzięliście jak swoje).


Więcej punktów nie ma żebyś miał prościej panie kolego, może jak będzie tylko jeden to ta szara komóreczka w głowie jednak zaskoczy i pojmie i co tak na prawdę chodzi. Walić ten klocek, chodzi o to, że nie zapytaliście bo uważacie że skoro jesteście na szczycie to cała reszta jest tak na prawdę wasza. O takie buractwo i prostactwo chodzi - to co zrobiliście - inaczej tego nazwać nie można.

__________________
Ksywa na forum = ksywa w grze. Bo po co sobie życie komplikować?
05-02-2020 11:36 DeVilio jest offline Szukaj postów użytkownika: DeVilio Dodaj DeVilio do Listy kontaktów
mass82
Junior Member


Data rejestracji: 27-01-2007
Postów: 22
Klan: Golasy
Kraina: Necropolia II
Skąd: Tbg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No wlasnie panie DeVillo to co napisałeś w poprzednim poście zawiera wszystkie określenia, które tycza się Ciebie. Ja i mój klan nie wyzywa Was od chamow. Burakow itd.
A dlaczego: Bo tu grają dorośli ludzie z poczuciem humoru i ogromnym bagażem doświadczenia zarówno w grze jak i życiowego.
Popatrz najpierw niemoto ile lat ktoś ma konto! I policz ( nawet na kalkulatorze jak w pamięci nie potrafisz) czy jest to możliwe żeby to były gimbusy.

I zamiast pisać tu o szacunku to weźcie się w garść albo zmiencie nazwę klanu z Cienia na Cieniasa.

P.S. Zapamiętaj to raz na zawsze- Nikt się Ciebie nie będzie pytal czy może zabrac klocek nieaktywnego gracza tylko go po prostu zabierze.

__________________
R:1LORD_SZKODNIQ
R3:LORD_SZKODNIK
05-02-2020 20:24 mass82 jest offline Szukaj postów użytkownika: mass82 Dodaj mass82 do Listy kontaktów
FasJasola
Double Ace


Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 132
Klan: RAVEN
Kraina: Necropolia III
Skąd: Czaplinek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Panie kolego, tu cytat „dzieciaku”, mocny w słowach przez neta, któremu płyta się zacięła pisząc za każdym razem „ PYTASZ SZEFA KLANU CZY MOŻNA KLOCEK WZIĄĆ I POTEM JAK POTWIERDZI - KLOCEK BIERZESZ.„ czego nie rozumiesz jak sami napisaliście, że lepsze klocki u nieklanowych znaleźliście, a ich nie bierzecie?
Czego nie rozumiesz, jak napisałem, że to co niepisane, CHODZI O WASZE ZASADY JAKBYŚ NIE WIEDZIAŁ, jest olewane, zapominane, omijane itp.?
Jeżeli tak to cię uraziło, napisz do MoPa żeby regulamin gry zmienili, nie musimy o wszystko pytać, prosić, bo jaśnie wielmożny klan KC się skasuje, pępkiem świata nie jesteście jak i również moją matką czy ojcem, czy prezydentem RP, że musimy was o pozwolenie pytać jak dziecko co ma wydzielony czas na komputerze i prosi rodziców, czy dziś nie mogło by posiedzieć 30min dłużej. To chyba, nie, to na pewno jest już nienormalne. Co my żyjemy w socjaliźmie?

Po pierwsze primo, jako dorosły facet, nie mam zamiaru już z tobą panie DeVillo dyskutować. Poziom intelektualny jaki zaprezentowałeś post wyżej odbiega od normalnego skoro nie rozumiesz odpowiedzi na twoje pytanie. Po drugie primo, jako jeden z członków klanu LeT którego dany temat dotyczy przedstawiłem sytuację najbardziej obiektywnie jak się dało. Po trzecie primo, nie nazywaj kogoś dzieciakiem i nie wyliczaj jego szarych komórek jeżeli nie wiesz kto siedzi po „drugiej” stronie monitora bo możesz kogoś urazić, obrazić. Szczerze to takimi kozakami gardzę jakim jesteś, sądząc po twoich wypowiedziach oczywiście. Pyszni ludzie i socjaliści marnie kończą, prędzej czy później życie ich weryfikuje...

__________________
NICK R4: FaSiU


Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez FasJasola: 05-02-2020 20:33.

05-02-2020 20:26 FasJasola jest offline Szukaj postów użytkownika: FasJasola Dodaj FasJasola do Listy kontaktów
no_pasaran
Junior Member


images/avatars/avatar-17683.jpg

Data rejestracji: 03-04-2008
Postów: 17
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przemówię jednak i ja.Dla tych co jeszcze sie nie zorientowali BW to gra i co za tym idzie podlega zasadom i regulaminowi ustalonemu przez twórców tejże gry.
W tym przypadku źródłem owej wiedzy dla graczy jest tutorial.
Zakładka "oblężenia " skrupulatnie objaśnia jak,kiedy i komu wolno oblężeń dokonywać. Rzecz jasna nie ma tam wzmianki o tym ,że jakiś szef klanu ma prawo nie wyrażać zgody na oblężenie dokonane na jego klanie. Analogicznie przecież szachista nie będzie pytał czy może zbić swojemu rywalowi hetmana, a napastnik strzeli gola bramkarzowi nie zważając na żaden (słabszy)ranking przeciwnika.

Naczelną zasadą wszelkich gier jest dążenie do zwycięstwa.Przy czym ktoś musi zostać rówież pokonany.

Pamiętam czasy gdy ta gra była tak popularna,że brakowało [ ] w 4ej strefie dla wszystkich uczestników .Niesprawiedliwe oblężenia były jedynym sposobem aby przenieść sie z 5s. na wyższe kondygnacje.
Naturalnie klany silniejsze grabiły klany słabsze ,bo tak łatwiej i pewniej. ETYKA nie ma tu nic do rzeczy ponieważ gra to nie życie realne. W tej kwestii wg. mnie nic sie nie zmieniło. BW nigdy nie będzie hipisowską komunąSmile .
Pozdrawiam Wszystkich uczestników dyskusji.Zwłaszcza Pana DeVilio.

__________________
Sterydowa Mewa
05-02-2020 22:43 no_pasaran jest offline Szukaj postów użytkownika: no_pasaran Dodaj no_pasaran do Listy kontaktów
DeVilio
Junior Member


Data rejestracji: 01-12-2009
Postów: 21
Klan: SALUBRI
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Gdańsk

Autor tematu Temat rozpoczęty przez DeVilio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tyle pieniactwa z waszej strony bo doskonale wiecie że racja jest po naszej stronie. Piszecie ile to lat macie konto i "kiedyś to było hep hep hep, panie dziejku kiedyś to były czasy, pamiętam jak dziś, te palące się klocki i oblężenia, tylko ja i moje werstels oridżinal..." - tak tak, dziadki, super, tez grałem w 2009 roku w Rune, paliło się klocki innym, palono i nam ale teraz czasy się zmieniły, serwery pomimo połączenia nadal umierają, gracze kończą grę właśnie przez was i takie zachowanie. Ustalono nowe niepisane zasady z grzeczności żeby się zapytać, nawet na to was nie stać i nadaj nie jesteście w stanie pojąć o co w tym wszystkim chodzi, jesteście jak stare konserwy, które nie rozumieją zmian i nie chcą ich zaakceptować. Jak chcecie wojenek i podpieprzania sobie kwadratów - idźcie na nowe serwery, sobie powalczycie, chyba ze tylko tu po 14 latach na bw jesteście w stanie utrzymać się w topce to super. Musicie być mocno niedowartościowani skoro w taki sposób próbujecie sobie dodać animuszu. I tyle.

Jeżeli nadal nie kumacie o co w tym tak na prawdę chodzi, nie o klocek, nie o to że sobie go zabraliście tylko o zasady i uprzejmość w tym wszystkim - to faktycznie nie mamy o czym gadać bo nie jesteście w stanie już zrozumieć o co w tym wszystkim chodziło.

__________________
Ksywa na forum = ksywa w grze. Bo po co sobie życie komplikować?
06-02-2020 08:42 DeVilio jest offline Szukaj postów użytkownika: DeVilio Dodaj DeVilio do Listy kontaktów
DeineSchwester
Forum Ace


Data rejestracji: 21-03-2012
Postów: 84
Klan: SALUBRI
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Miałem się nie wypowiadać,ale dodam też swoje trzy grosze..

DeVillo..skończ. Po prostu skończ,bo niestety ale pieniactwo jest z Twojej strony,dostałes wiele merytorycznych i naprawdę normalnych odpowiedzi od wielu osób, Ty jednak niepotrzebnie podkrecasz temat.

Sprawa powinna się zamknąć na czacie ogólnym, masz/macie prawo wyrazić swoje zdanie i złość, jednak..to tylko gra. Są w niej aspekty, których nie przeskoczysz-stalo się,nie po Waszej mysli-trudno.

Nie widzę najmniejszego sensu podnoszenia dalej tematu.

Z pozdrowieniami,

Matka Smile

__________________
R4 Freya
06-02-2020 09:00 DeineSchwester jest offline Szukaj postów użytkownika: DeineSchwester Dodaj DeineSchwester do Listy kontaktów
DeVilio
Junior Member


Data rejestracji: 01-12-2009
Postów: 21
Klan: SALUBRI
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Gdańsk

Autor tematu Temat rozpoczęty przez DeVilio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z mojej strony też padło wiele argumentów i kwestii, które zostały zignorowane. I co z tego. Racja jest jak d..a, każdy ma własną i tyle. LeT ma troszkę większa tą... prawdę, ze względu na ich pozycję w grze, która pozwala im na wszystko. No ale cóż. Nie ma zrozumienia w narodzie Big Grin olać. Zawsze znajdzie się silniejszy- może wtedy z pozycji przegranych gdzie indziej ktoś coś zrozumie, jak ich własne zasady zostaną złamane i wykorzystane przeciwko nim samym.

PEACE.

__________________
Ksywa na forum = ksywa w grze. Bo po co sobie życie komplikować?
06-02-2020 20:37 DeVilio jest offline Szukaj postów użytkownika: DeVilio Dodaj DeVilio do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » R3/4 Klan Lux ex Tenebris

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH