Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R7+R11 » REG.HANDLU Prośba o powtórną analizę aukcji » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Prośba o powtórną analizę aukcji
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
joki007
Newbie


Data rejestracji: 12-02-2017
Postów: 6

Prośba o powtórną analizę aukcji Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzień dobry,

Przepraszam za brak linka ale przez pomyłkę usunąłem wiadomości.

Aukcja zakończona 31-01-2020, data unieważnienia 02-02-2020

Przedmiot to Legendarny Doskonały Jastrzębi Amulet.

Zredukowano cenę do 7k z 1kk.

Sam zgłosiłem aukcję do weryfikacji i liczyłem się z redukcją ale nie tak ostrą (bardziej na poziomie 30-50%) ale nie 99%. Nie wiem jak dokładnie przebiegała aukcja ale były na niej 44 oferty.

Obecnie wystawiłem podobny przedmiot (Legendarny Doskonały Jastrzębi Amulet Urody) i po 10 ofertach cena przekroczyła 7k X10.

Bardzo proszę o powtórne rozpatrzenie tej aukcji i nie redukowanie kolejnej Smile

Pozdrawiam
02-02-2020 15:31 joki007 jest offline Szukaj postów użytkownika: joki007 Dodaj joki007 do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak wygląda sprzedaż Jastrzębia bez sufixu, z ostatnich 6 miesięcy

Legendarny Doskonały Jastrzębi Amulet
44 1 000 000


Legendarny Doskonały Jastrzębi Amulet
1 5 000


Legendarny Doskonały Jastrzębi Krawat
2 2 100

Legendarny Doskonały Jastrzębi Amulet
2 683

Legendarny Doskonały Jastrzębi Amulet
0 - brak -
(Cena min: 10 000)


Legendarny Doskonały Jastrzębi Krawat
0 - brak -
(Cena min: 5 000)


Legendarny Doskonały Jastrzębi Krawat
1 800


Legendarny Doskonały Jastrzębi Amulet
3 56

Legendarny Doskonały Jastrzębi Amulet
4 59

Legendarny Doskonały Jastrzębi Krawat
1 50

Legendarny Doskonały Jastrzębi Łańcuch
2 53

Nie wiem, w jaki sposób uważasz, że cena tego przedmiotu podskoczyła z 5k (2020-01-09) do 500k, przy redukcji o 50%, w 22 dni

Aukcja nie zostanie cofnięta, ponieważ kupujący napisał wiadomość z prośbą, żeby nie cofać aukcji. Dodatkowo cena przekroczyła Twoje CM, więc tym bardziej brak podstawy do jej cofnięcia

__________________

02-02-2020 17:53 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
joki007
Newbie


Data rejestracji: 12-02-2017
Postów: 6

Autor tematu Temat rozpoczęty przez joki007
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

adagio,

Wystawiłem ten przedmiot z CM na poziomie 5k z uwagi na ceny z poprzednich aukcji.

Myślałem że cena podskoczy z 2 powodów:

1. Ta aukcja miała prawie 3x więcej ofert niż wszystkie przywołane przez Ciebie aukcje wzięte razem.

2. Nie spodziewałem się że przy "normalnie" przebiegającej licytacji z sporą ilością ofert nadal będziecie obcinać do poziomu cen gdzie ofert praktycznie nie było.

Po prostu zabieranie 99% wartości aukcji wydawało mi się trochę krzywdzące.

Rozumiem Wasz punkt widzenia (a przynajmniej się staramSmile ) na kontrolę cen przedmiotów ale popatrz proszę na to z mojej perspektywy : jest może kilka itemów które można w tym momencie sprzedać za >1kk i szansa na to że je dropne jest bliska 0. Jak już udało się sprzedać coś z zyskiem to tracę z tego 99% PR.
02-02-2020 19:47 joki007 jest offline Szukaj postów użytkownika: joki007 Dodaj joki007 do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Właśnie dlatego jest redukcja ceny, żeby przedmioty które są warte kilka k, nie sprzedawały się po miliony. Przyjmując takie rozumowanie, to 3 osoby mogą dogadać się i sprzedać dsk pałki sekty za kilka kk.

__________________

02-02-2020 21:46 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R7+R11 » REG.HANDLU Prośba o powtórną analizę aukcji

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH