Go to the Main Page Register Calendar Members List Team Members Search Frequently Asked Questions
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » R20 » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Add Thread to Favorites
Post New Thread Post Reply
Go to the bottom of this page R20 7 Votes - Average Rating: 6.29
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Mrowka1002
Newbie

Registration Date: 18-02-2020

R20 Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Witajcie, wiem kilka wątków czytałem na temat nowego serwera i proszę na mnie nie krzyczeć i nie banować.

Zauważyłem że jest masę ludzi czekających na nowe necro - w tym i ja Smile

Z racji pojawienia się apki na telefony może warto by było puścić nowy server który przyciągnie dużo nowych osób jak i osób które chcą wrócić od nowa do gry?

Dostęp mobilności do gry to duże ułatwienie i o wiele więcej osób by było pewnie zainsteresowanych grą na nowym necro.

Może są jakieś przecieki czy pojawi się w niedalekiej przyszłości ? rotfl
19-02-2020 13:29 Mrowka1002 is offline Search for Posts by Mrowka1002 Add Mrowka1002 to your Buddy List
SpeedPL
Viking

images/avatars/avatar-4471.gif

Registration Date: 12-05-2007
Kraina: Necropolia

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Gdzieś wspominali ze maja uruchomić nowy serwer ale na jakim silniku nikt nie wie. Więc cierpliwie czekać.

A temat uważam za zamknięty
19-02-2020 16:28 SpeedPL is offline Search for Posts by SpeedPL Add SpeedPL to your Buddy List
Kwinto
Double Ace

images/avatars/avatar-25510.jpg

Registration Date: 02-07-2014
Klan: AK LA Revolution
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Tak, tylko po co? Znowu porejestrują się na nowym serwerze, pograją trochę i albo porzucą stary, bo np są za daleko od topki i będzie trzeba znowu łączyć serwery, albo porzucą nowy i wrócą na stary.

Z tych nastu serwerów trzeba by zrobić 3-4 duże (albo i mniej) i ewentualnie wtedy odpalać nowe. Jedynie R1 i R8 zostawić "samopas" bo one rządzą się innymi zasadami.

Reasumując, potrzeba ściągnąć nowych graczy nowym contentem a nie kolejnym serwerem rozbijać posiadanych graczy.

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Kwinto: 20-02-2020 10:07.

20-02-2020 10:05 Kwinto is offline Search for Posts by Kwinto Add Kwinto to your Buddy List
Enchantress
Junior Member

Registration Date: 24-09-2017
Kraina: Necropolia XI

Zgadzam się z kwinto. Nowy serwer to kompletna pomyłka
Jeszcze żeby inne serwery były pełne to ok a tak to po co? Na r18gra aktywnie parę osób plus mulciaki tych osób tak dla przykładu
20-02-2020 10:37 Enchantress is offline Search for Posts by Enchantress Add Enchantress to your Buddy List
Mrowka1002
Newbie

Registration Date: 18-02-2020

Thread Starter Thread Started by Mrowka1002

Okej, wiem że gracze którzy grają boją się że serwer umrze i nie chcą nowego ale jest dużo osób w tym i ja dla których gra na starszym serwerze nie gwarantuje emocji i frajdy z gry, gdy nie toczą się żadne bitwy oraz ciężko mówić o dogonieniu lepszych graczy.

Start apki i nowego serva jak dla mnie odświeży gre ale da możliwość wrócenia do gry po paru latach ( tak mówię o sobie ) rotfl
21-02-2020 09:19 Mrowka1002 is offline Search for Posts by Mrowka1002 Add Mrowka1002 to your Buddy List
Enchantress
Junior Member

Registration Date: 24-09-2017

quote:
Mrowka1002 napisał(a)
Okej, wiem że gracze którzy grają boją się że serwer umrze i nie chcą nowego ale jest dużo osób w tym i ja dla których gra na starszym serwerze nie gwarantuje emocji i frajdy z gry, gdy nie toczą się żadne bitwy oraz ciężko mówić o dogonieniu lepszych graczy.

Start apki i nowego serva jak dla mnie odświeży gre ale da możliwość wrócenia do gry po paru latach ( tak mówię o sobie ) rotfl

Ale to nie strach to pewność Big Grin już teraz wiele osób mówi że skasuje się żeby grać na nowym serwerze xd
21-02-2020 13:12 Enchantress is offline Search for Posts by Enchantress Add Enchantress to your Buddy List
Dokkarfar
Junior Member

images/avatars/avatar-25691.jpg

Registration Date: 21-05-2019
Klan: 300
Rasa w grze: Ssak

quote:
Mrowka1002 napisał(a)

Pewnie nie ty jeden czekasz. Wiadomo zawsze lepiej zaczynać tam gdzie jest możliwość równej rywalizacji o Top 1.

21-02-2020 13:31 Dokkarfar is offline Search for Posts by Dokkarfar Add Dokkarfar to your Buddy List
UmpaUmpa
Junior Member

Registration Date: 08-08-2006

Wink Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Z okazji wirusa w koronie zaczęłam przywoływać wspomnienia. Cóż to można było robić w domu.. by urozmaicić czas.. Na myśl wpadł mi Bloodwars. Z ciekawości sprawdziłam kiedy się rejestrowałam na forum. 14 lat minęło. Szok. Z chęcią wróciłabym do gry. Świetną informacją byłoby otwarcie nowego necro, oj grałabym.
Czy to możliwe drogi Konradzie ? (Mam nadzieję, że nadal jesteś tu góru Big Grin ) A jeśli nie.. To jaki serwer polecacie dla nowego gracza ?
Pozdrawiam serdecznie i życzę wysztkim dużo zdrówkaSmile
Umpa

06-04-2020 20:54 UmpaUmpa is offline Search for Posts by UmpaUmpa Add UmpaUmpa to your Buddy List
tyjyutjyuj
Newbie

Registration Date: 06-04-2020

Też się szykuję do powrotu. Widziałem na fb informację jakoś przed Nowym Rokiem, że nowy serwer ma być na początku roku razem z aplikacją BW. No i tak zapytam co z tego wyszło? To dalej takie BW jak x lat temu coś mają wprowadzić, ogłaszają to i przekładają, przekładają, przekładają ... nic się widzę w tej kwestii nie zmieniło rotfl
06-04-2020 21:07 tyjyutjyuj is offline Search for Posts by tyjyutjyuj Add tyjyutjyuj to your Buddy List
TUROK*
Top Nup 2014

images/avatars/avatar-11012.gif

Registration Date: 24-09-2008
Kraina: Necropolia IV

Na Boże Narodzenie 2021 ponoć ma być apka
14-04-2020 22:36 TUROK* is offline Search for Posts by TUROK* Add TUROK* to your Buddy List
akinoMxx
Full Member

Registration Date: 02-08-2011
Kraina: Necropolia VI

quote:
Dokkarfar napisał(a)
quote:
Mrowka1002 napisał(a)

Pewnie nie ty jeden czekasz. Wiadomo zawsze lepiej zaczynać tam gdzie jest możliwość równej rywalizacji o Top 1.

O topke powalczyc mogą gracze z doświadczeniem kilkuletnim, nowi gracze nie mają pojęcia na czym polega trafiony rozwój.
Jeśli gracz z r11 z 95 miejsca w rankingu ruszy na r 20 i po roku na r 20 bedzie w topce to r 11 raczej porzuci takie są realia na r 20 będzie jeszcze czas, skupcie się na ulepszeniu gry Big Grin

leg msciwy lewitacji ring bransolete

This post has been edited 3 time(s), it was last edited by akinoMxx: 26-04-2020 13:56.

26-04-2020 13:49 akinoMxx is offline Search for Posts by akinoMxx Add akinoMxx to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New Thread Post Reply
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » R20

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH