Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » R20 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony R20 7 Ankieta - średnia ocena: 6,29
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Mrowka1002
Newbie


Data rejestracji: 18-02-2020
Postów: 6

R20 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witajcie, wiem kilka wątków czytałem na temat nowego serwera i proszę na mnie nie krzyczeć i nie banować.

Zauważyłem że jest masę ludzi czekających na nowe necro - w tym i ja Smile

Z racji pojawienia się apki na telefony może warto by było puścić nowy server który przyciągnie dużo nowych osób jak i osób które chcą wrócić od nowa do gry?

Dostęp mobilności do gry to duże ułatwienie i o wiele więcej osób by było pewnie zainsteresowanych grą na nowym necro.

Może są jakieś przecieki czy pojawi się w niedalekiej przyszłości ? rotfl
19-02-2020 13:29 Mrowka1002 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mrowka1002 Dodaj Mrowka1002 do Listy kontaktów
SpeedPL
Viking


images/avatars/avatar-4471.gif

Data rejestracji: 12-05-2007
Postów: 588
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gdzieś wspominali ze maja uruchomić nowy serwer ale na jakim silniku nikt nie wie. Więc cierpliwie czekać.

A temat uważam za zamknięty
19-02-2020 16:28 SpeedPL jest offline Szukaj postów użytkownika: SpeedPL Dodaj SpeedPL do Listy kontaktów
Kwinto
Double Ace


images/avatars/avatar-25510.jpg

Data rejestracji: 02-07-2014
Postów: 135
Klan: AK LA Revolution
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Chorzów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak, tylko po co? Znowu porejestrują się na nowym serwerze, pograją trochę i albo porzucą stary, bo np są za daleko od topki i będzie trzeba znowu łączyć serwery, albo porzucą nowy i wrócą na stary.

Z tych nastu serwerów trzeba by zrobić 3-4 duże (albo i mniej) i ewentualnie wtedy odpalać nowe. Jedynie R1 i R8 zostawić "samopas" bo one rządzą się innymi zasadami.

Reasumując, potrzeba ściągnąć nowych graczy nowym contentem a nie kolejnym serwerem rozbijać posiadanych graczy.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kwinto: 20-02-2020 10:07.

20-02-2020 10:05 Kwinto jest offline Szukaj postów użytkownika: Kwinto Dodaj Kwinto do Listy kontaktów
Enchantress
Junior Member


Data rejestracji: 24-09-2017
Postów: 17
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Od mamy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgadzam się z kwinto. Nowy serwer to kompletna pomyłka
Jeszcze żeby inne serwery były pełne to ok a tak to po co? Na r18gra aktywnie parę osób plus mulciaki tych osób tak dla przykładu
20-02-2020 10:37 Enchantress jest offline Szukaj postów użytkownika: Enchantress Dodaj Enchantress do Listy kontaktów
Mrowka1002
Newbie


Data rejestracji: 18-02-2020
Postów: 6

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mrowka1002
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Okej, wiem że gracze którzy grają boją się że serwer umrze i nie chcą nowego ale jest dużo osób w tym i ja dla których gra na starszym serwerze nie gwarantuje emocji i frajdy z gry, gdy nie toczą się żadne bitwy oraz ciężko mówić o dogonieniu lepszych graczy.

Start apki i nowego serva jak dla mnie odświeży gre ale da możliwość wrócenia do gry po paru latach ( tak mówię o sobie ) rotfl
21-02-2020 09:19 Mrowka1002 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mrowka1002 Dodaj Mrowka1002 do Listy kontaktów
Enchantress
Junior Member


Data rejestracji: 24-09-2017
Postów: 17
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Od mamy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mrowka1002 napisał(a)
Okej, wiem że gracze którzy grają boją się że serwer umrze i nie chcą nowego ale jest dużo osób w tym i ja dla których gra na starszym serwerze nie gwarantuje emocji i frajdy z gry, gdy nie toczą się żadne bitwy oraz ciężko mówić o dogonieniu lepszych graczy.

Start apki i nowego serva jak dla mnie odświeży gre ale da możliwość wrócenia do gry po paru latach ( tak mówię o sobie ) rotfl

Ale to nie strach to pewność Big Grin już teraz wiele osób mówi że skasuje się żeby grać na nowym serwerze xd
21-02-2020 13:12 Enchantress jest offline Szukaj postów użytkownika: Enchantress Dodaj Enchantress do Listy kontaktów
Dokkarfar
Junior Member


images/avatars/avatar-25691.jpg

Data rejestracji: 21-05-2019
Postów: 24
Klan: 300
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mrowka1002 napisał(a)
Start apki i nowego serva jak dla mnie odświeży gre ale da możliwość wrócenia do gry po paru latach ( tak mówię o sobie ) rotfl


Pewnie nie ty jeden czekasz. Wiadomo zawsze lepiej zaczynać tam gdzie jest możliwość równej rywalizacji o Top 1.

__________________



21-02-2020 13:31 Dokkarfar jest offline Szukaj postów użytkownika: Dokkarfar Dodaj Dokkarfar do Listy kontaktów
UmpaUmpa
Junior Member


Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 17
Skąd: ..ze świata pełnego tajemnic i silnych mocy :>

Wink Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z okazji wirusa w koronie zaczęłam przywoływać wspomnienia. Cóż to można było robić w domu.. by urozmaicić czas.. Na myśl wpadł mi Bloodwars. Z ciekawości sprawdziłam kiedy się rejestrowałam na forum. 14 lat minęło. Szok. Z chęcią wróciłabym do gry. Świetną informacją byłoby otwarcie nowego necro, oj grałabym.
Czy to możliwe drogi Konradzie ? (Mam nadzieję, że nadal jesteś tu góru Big Grin ) A jeśli nie.. To jaki serwer polecacie dla nowego gracza ?
Pozdrawiam serdecznie i życzę wysztkim dużo zdrówkaSmile
Umpa

__________________
Bo myśli moje nie są myślami waszymi.. ani wasze drogi moimi drogami... :>



06-04-2020 20:54 UmpaUmpa jest offline Szukaj postów użytkownika: UmpaUmpa Dodaj UmpaUmpa do Listy kontaktów
tyjyutjyuj
Newbie


Data rejestracji: 06-04-2020
Postów: 4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Też się szykuję do powrotu. Widziałem na fb informację jakoś przed Nowym Rokiem, że nowy serwer ma być na początku roku razem z aplikacją BW. No i tak zapytam co z tego wyszło? To dalej takie BW jak x lat temu coś mają wprowadzić, ogłaszają to i przekładają, przekładają, przekładają ... nic się widzę w tej kwestii nie zmieniło rotfl
06-04-2020 21:07 tyjyutjyuj jest offline Szukaj postów użytkownika: tyjyutjyuj Dodaj tyjyutjyuj do Listy kontaktów
TUROK*
Top Nup 2014


images/avatars/avatar-11012.gif

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 149
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na Boże Narodzenie 2021 ponoć ma być apka
14-04-2020 22:36 TUROK* jest offline Szukaj postów użytkownika: TUROK* Dodaj TUROK* do Listy kontaktów
akinoMxx
Full Member


Data rejestracji: 02-08-2011
Postów: 52
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dokkarfar napisał(a)
cytat:
Mrowka1002 napisał(a)
Start apki i nowego serva jak dla mnie odświeży gre ale da możliwość wrócenia do gry po paru latach ( tak mówię o sobie ) rotfl


Pewnie nie ty jeden czekasz. Wiadomo zawsze lepiej zaczynać tam gdzie jest możliwość równej rywalizacji o Top 1.


O topke powalczyc mogą gracze z doświadczeniem kilkuletnim, nowi gracze nie mają pojęcia na czym polega trafiony rozwój.
Jeśli gracz z r11 z 95 miejsca w rankingu ruszy na r 20 i po roku na r 20 bedzie w topce to r 11 raczej porzuci takie są realia na r 20 będzie jeszcze czas, skupcie się na ulepszeniu gry Big Grin

__________________
r10 akinoM
Kupie:



leg msciwy lewitacji ring bransolete

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez akinoMxx: 26-04-2020 13:56.

26-04-2020 13:49 akinoMxx jest offline Szukaj postów użytkownika: akinoMxx Dodaj akinoMxx do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » R20

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH