Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R17+R19 » WŁAMANIE NA KONTO / OSZUSTWO W WYMIANIE Włamanie na konto » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Włamanie na konto
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Ryyy23
Junior Member


Data rejestracji: 11-02-2016
Postów: 16
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: Gorny Slask

Włamanie na konto Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakiś czas temu wymieniłem konto r17 na r19

Login Lotar

Nick w grze TwojaStaraxD

Od dnia dzisiejszego nie mogę się zalogować na konto hasło miałem automatycznie zapisane w telefonie i nie dziala,niestety nie zmieniłem @gdyz nie sądziłem że kiedykolwiek będzie mi to potrzebne,włożyłem dużo pracy w postać i poświęciłem sporo czasu chciałbym odzyskać to konto z powrotem

Nie mam kontaktu z osoba od której otrzymałem konto
17-03-2020 18:20 Ryyy23 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ryyy23 Dodaj Ryyy23 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

4769
Postać TwojaStara xD

blokada do wyjaśnienia


Próbowałeś się skontaktować z poprzednim właścicielem?
Należy też wkleić link z tematu wymiany kont.

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
17-03-2020 23:09 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Ryyy23
Junior Member


Data rejestracji: 11-02-2016
Postów: 16
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: Gorny Slask

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ryyy23
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie kontaktowałem się gdyż nie wiem kim jest ta osoba nie mam z nią kontaktu konto wymieniłem jakoś jak r19 się pojawiło postać była w 2 akcie już,moja pamięć tak daleko nie sięga niestety
18-03-2020 10:54 Ryyy23 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ryyy23 Dodaj Ryyy23 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie widzę w twoich postach tematu z wymian kont, ale korzystasz z konta w grze już od długiego czasu.

Mogę zmienić hasło pod warunkiem zmiany e-mailu na koncie w ciągu 7 dni od podania hasła.

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
18-03-2020 14:00 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Ryyy23
Junior Member


Data rejestracji: 11-02-2016
Postów: 16
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: Gorny Slask

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ryyy23
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mój błąd nie było tematu o wymianie konta,zgadza się gram już sporo czasu na tym koncie,najpóźniej do piątku wieczora zmienię @ na swój ,podasz do mojej informacji kto zmienił hasło ?czy to osoba która dala mi postać czy ktoś trzeci ? I co wtedy jeśli jest to osoba która dała mi konto i do piątku zmieni hasło ponownie ?
18-03-2020 14:07 Ryyy23 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ryyy23 Dodaj Ryyy23 do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wraz ze zmianą hasła nakładany jest obowiązek zmiany adresu e-mail. Uniknie się wtedy ponownej utraty konta

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

18-03-2020 14:46 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Ryyy23
Junior Member


Data rejestracji: 11-02-2016
Postów: 16
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: Gorny Slask

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ryyy23
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mogę dopiero zmienić w piątek wtedy przyjdzie mi nowa karta gdyż stara straciła ważność,a nie mam kogo poprosić żeby to za mnie zrobił a do gry chciałbym wrócić już dzisiaj
18-03-2020 14:49 Ryyy23 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ryyy23 Dodaj Ryyy23 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R17+R19 » WŁAMANIE NA KONTO / OSZUSTWO W WYMIANIE Włamanie na konto

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH