Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Craftowanie przedmiotow » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Craftowanie przedmiotow 27 Ankieta - średnia ocena: 7,6727 Ankieta - średnia ocena: 7,6727 Ankieta - średnia ocena: 7,67
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
over86
Viking


Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 569
Kraina: Necropolia II

Craftowanie przedmiotow Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kiedyś był temat. Ale teraz myślę że warto wrócić.... I tak podbijanie przedmiotów za Evo i runy np.

Z leg dosk na epicki 10k Evo i np 50 run lvl1 każdego koloru.
Z leg d na leg dosk połowa tego co wyżej.

Dzięki temu pozbędziemy się nadmiaru Evo i run na długie lata :-) a gracze będą zadowoleni z zajeb*** epickich itemow :,-)

Ps. Dlaczego taki koszt? A no dlatego żeby:
- nie podbijać na potęgę wszystkiego, bo się zaraz znudzi.
- utrzyma to ceny przedmiotów, bo przy mniejszych kosztach zwykły tygrysi speed kosztowałby tyle co leg dosk... Słabo.

Co wy na to?

__________________
r1, r3 over86+
r6 - over86+
r16
23-03-2020 23:37 over86 jest offline Szukaj postów użytkownika: over86 Dodaj over86 do Listy kontaktów
Perła
Forum Ace


Data rejestracji: 18-11-2019
Postów: 82

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gdzieś kiedyś SM bodajże pisał ze z craftu na necro sie wycofał , a MOP dodał ze nadmiar surowców nikomu nie przeszkadza, jedynie kłuje w oczy... i tajemniczo dodał ze evo moze się przydać później a teraz w dobie pandemii tym bardziej nie spodziewał bym się efektu kuli śnieżnej. PS. nie bardzo rozumiem po co mi na necro setki run skoro nie mam tego na co i po co wydać.

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

24-03-2020 04:51 Perła jest offline Szukaj postów użytkownika: Perła Dodaj Perła do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

TYLKO N1 i N2 - podnoszenie jakości przedmiotów - w kostce - za cenę run

Już wielokrotnie rozmawiałem z Sushim o crafcie, przedstawiałem mu różne możliwości i propozycje graczy i dyskusja zawsze kończyło się tym samym. Nie każdy Gracz chce craftu, a dla tych którzy chcą mamy serwery Moria.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


24-03-2020 08:59 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

MoP to poproszę przenieść moje konto z Necro na morie Smile

spam +1 Kylin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kylin: 24-03-2020 22:21.

24-03-2020 09:07 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
Bulgur o_O
Member


Data rejestracji: 12-10-2019
Postów: 35
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

MOP craftu nie chcą tylko droperzy, te osoby którym zawsze wpadały fajne przedmioty i nie musieli nawet za bardzo kombinować z eq, z kupowaniem, pożyczaniem z zk itd. Takie osoby dla których ten "losowator zwany bogiem tej gry" był łaskawy, wpadało im po pięć prefixowanych speedów czy nocek, nadwyżkę sprzedawali z zyskiem który inwestowali w rozwój postaci mogli się śmiać z biednych boroków którzy swoją postać rozwijali dzięki żmudnemu zbieraniu złomu i sprzedawaniu każdego, nawet najmniejszego dropiku żeby zyskać parę k peer.

Craftu nie chce mniejszość, większość to postaci które nie dropią co miesiąc czegoś fajnego tylko conajwyżej raz na rok, a resztę dokupują z tego co się da rezygnując z wydawania peer na rozwój.

Pisząc że nie wszyscy chcą craftu i dlatego nie będzie to tak, jakby w demokracji dać prawo decydowania mniejszości o życiu (w tym przypadku nie życiu) większości, a mógłby on fatycznie uzdrowić grę i dać nowy cel graczom.

Od razu wyprzedzę gówno płacz niektórych, nie nie będzie od razu endgejmowych przedmiotów u wszystkich bo żeby podnieść taki przedmiot czy wycraftować go to trzeba by było spełnić jakieś warunki, mieć ten bazowy przedmiot i jego stworzenie w wersji pożądanej nie byłoby proste.

I NIE, większość ludzi nie ma endgejmowych przedmiotów, tak jak nie zmieniły tego podróże, tak nie dają tego wyprawy, pkt skarbu i nic innego i tak samo jak crat by tego od razu nie zmienił. Z resztą, patrząc na swój przykład po ponad 5 latach gry nie mam żadnego endgejmowego przedmiotu, wszystko co mam to jakieś pośednie kompromisy, najczęściej jakieś epiki albo leg dsk przedmioty kupione za ciężko uciułane peery. Więc jeśli przez 5 lat aktywnego grania z premką, żeby zwiększyć ilość akcji do wykonania ja (i pewnie większość graczy) nie posiada chociażby jednego endgejmowego przedmiotu, którym mogliby się pochwalić to o czym my rozmawiamy? Mamy kolejne 5 lat grać żeby coś znaleźć? Biorąc pod uwagę każde poprzednie (przynajmniej moje) osiągnięcia w grze, jestem pewny że nie mam szans znaleźć żadnego endgame. A craft mógłby nam wreszcie dać jakąkolwiek szansę na stworzenie swojego wymarzonego eq.

__________________
Trudno jest znaleźć dobrą opiekunkę do dziecka, ale jeszcze trudniej jest znaleźć dobre dziecko... O_o
24-03-2020 09:56 Bulgur o_O jest offline Szukaj postów użytkownika: Bulgur o_O Dodaj Bulgur o_O do Listy kontaktów
saren102
Lord


Data rejestracji: 22-12-2006
Postów: 413
Klan: The Blood Warriors
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by MasterOfPuppets
TYLKO N1 i N2 - podnoszenie jakości przedmiotów - w kostce - za cenę run

Już wielokrotnie rozmawiałem z Sushim o crafcie, przedstawiałem mu różne możliwości i propozycje graczy i dyskusja zawsze kończyło się tym samym. Nie każdy Gracz chce craftu, a dla tych którzy chcą mamy serwery Moria.


Analogicznie, nie każdy chciał połączenia serwerów (z tego co pamietam to ~40% tylko chciało na niektórych serwerach), a i tak powstały połączone.


Mop, może zróbmy ankietę na necro i wtedy dowiemy się co w tej chwili oczekują gracze, bo temat craftu powraca jak bumerang od kilku lat.
Może coś się pozmieniało w myśleniu graczy?

__________________
R10= Meren_re
24-03-2020 10:17 saren102 jest offline Szukaj postów użytkownika: saren102 Dodaj saren102 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN saren102
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O czym my tutaj deliberujemy?
Surowce zalały graczy tak że nawet jakby nam ktoś połowę ukradł to większość nawet się nie zorientujeBig Grin
Ostatni mob został ubity lata temu a trzecia mapa pewnie nawet nie doczekała się szkicu.
Jakieś paski i buty miały wejść wieki temu i też nie ma żadnych wieści w temacie.

Ja się nie znam na kodowaniu ale uprzejmie zakładam że po prostu nie ma mocy przerobowej do realizacji nawet małych pomysłów a co dopiero takiego wielkiego projektu jak Craft.
Może to i dobrze bo jak znam BW TEAM to było jak z EWOLUCJAMI - rok/dwa zabawy a później wszyscy będą latać z demon piąchami biegłości i tygrysimi setami na pajęczynie lewity itd.
W między czasie będzie milion narzekań na balans i koszta:d

Byłem gorącym zwolennikiem craftu ale widzę co się dzieje.
Każdy projekt i każda nowość daje fun na chwilę a później okazuje się że trzeba wszystkim wszystko rozdać za darmo i wrócić do stanu narzekania na brak nowych wyzwań.

P S
Dajcie nowe ewolucje bo już 40k punktów mi zalega a to na co mi level pozwala to już wbiłemBig Grin

__________________
R14 : Brzydall
24-03-2020 11:04 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
Durex_Play
Triple Ace


images/avatars/avatar-24316.jpg

Data rejestracji: 19-11-2009
Postów: 167
Klan: Khorn
Kraina: Necropolia
Skąd: LBK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
TYLKO N1 i N2 - podnoszenie jakości przedmiotów - w kostce - za cenę run

Już wielokrotnie rozmawiałem z Sushim o crafcie, przedstawiałem mu różne możliwości i propozycje graczy i dyskusja zawsze kończyło się tym samym. Nie każdy Gracz chce craftu, a dla tych którzy chcą mamy serwery Moria.



To zawsze możecie zrobić ankietę i macie odpowiedź czy dany serwer chce czy nie chce aby taką obcje wprowadzić.
Szczerze mówiąc takie ankiety dały by grze życie

Sam dałbym handel epikami jak było od x czasu temu w sumie co macie do stracenia?

__________________
r1 Rafalo
Aukcja trwa 24 h od Cm Smile

24-03-2020 22:17 Durex_Play jest offline Szukaj postów użytkownika: Durex_Play Dodaj Durex_Play do Listy kontaktów
over86
Viking


Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 569
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez over86
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Albano żeby podbić ze zwykłego na epik na oko potrzebowalbys z 25k Evo i multum run. Np leg dosk tygrysich speedow też za wielu nie ma... A fajny set jest jak masz komplet.

A właśnie teraz co ci po tych runach? Nic. A jeszcze można wprowadzić równolegle 5 lvl run... Wtedy będzie ciekawie bo robić runę czy przedmiot....

__________________
r1, r3 over86+
r6 - over86+
r16
24-03-2020 23:35 over86 jest offline Szukaj postów użytkownika: over86 Dodaj over86 do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie miałem farta nigdy - nie chcę craftu. Craft jest na morii i nie wiem co w tym jest trudnego do zrozumienia. Proponujecie craft na necro jako opcję atomową w nadziei, że to rozwiąże podstawowe problemy i wieloletnie zaniedbania. A to po prostu "nie tędy droga" i niczego to nie załatwi. Wygeneruje kolejne problemy, bo obecne nie znikną. Jak nie umieli liczyć tak specjalnie dla craftu się nie nauczą. Itemizacja leży to co wy crafcić chcecie? Przedmioty, które powinny być przeszłością trzy lata temu? Jeszcze jakby crafcenie to były jakieś "upgrejdy" itemów, to spoko ale każdy tego typu pomysł to mrzonki.
No i jeszcze jedno. Nadmiar ewo, run czy pr nie szkodzi grze tylko w oczy kole. Nadmiar itemów grę zniszczy.
24-03-2020 23:44 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
mychol
Lord


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 321

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Juz dawo pisalismy ze craft ozywilby te gre niech to beda horrendalne koszty ale daloby to jakis cel graczom ktorym zasoby sie przelewaja a takich osob jest coraz wiecej; niech ulepszenie jedego przedmiotu trwa rok ale jest to cos pewnego nie mowiac o tym ze ozywiloby to rynek; albo uwolnijcie handel epikami albo i to i to bo w tej grze oprocz bicia lvli nie ma juz co robic; zrobcie cokolwiek co ozywi te gre jestem na tak za kazdym pomyslem to juz jest glos rozpaczy bo szkoda mi konczyc po 12 latach gry
25-03-2020 10:12 mychol jest offline Szukaj postów użytkownika: mychol Dodaj mychol do Listy kontaktów
saren102
Lord


Data rejestracji: 22-12-2006
Postów: 413
Klan: The Blood Warriors
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

RE: Craftowanie przedmiotow Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Taki pomysł mi wpadł, krótko i zwieźle:

Kiedyś umagicznienia były przypisywane do przedmiotów, pewnie kilkoro z was to pamięta Smile

Można skorzystać z istniejącego rozwiązania i dołożyć do przedmiotów 2-3 takie sloty i każdy w nie wepchnie runy jakie w danym momencie potrzebuje.
Koszty takiego ulepszenia przedmiotu były by w runach/evo/pt skarbu/ czy pt rozwoju- wielkości do ustalenia.


Nie powinno to zająć kolejnego roku na wprowadzenie (pomysł kiedyś działał znakomicie), a mysle ze mogło by być to ciekawe

__________________
R10= Meren_re
25-03-2020 10:16 saren102 jest offline Szukaj postów użytkownika: saren102 Dodaj saren102 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN saren102
Bulgur o_O
Member


Data rejestracji: 12-10-2019
Postów: 35
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gra już dawno zmierza ku zniszczeniu, nic się tu nie dzieje dla większości graczy. Znaczna część gra tu już tylko z przyzwyczajenia albo dlatego że żal im wielu lat poświęconych klikaniu tutaj. Codzienne akcje polegają na robieniu wypraw, ataków, podróży, kw, eksp. Na wyprawach człowiek liczy na drop, który wniesie powiew świeżości w prowadzenie postaci ale taki nie leci, robi się więc oklepane schematy eq, które najłatwiej wyciągnąć bo większości nie stać na rzadko wystawiane na aukcjach super eq. Ataki robią ludzie, którzy jeszcze zbierają ewolucje, ewentualnie jak ktoś potrzebuje zrobić zadanie dzienne, reszta je olewa bo za dużo zachodu w wybieranie celu, czekanie aż będzie wolny i jak ktoś gra bez prem w dodatku długo trwających. Podróże? Miało być super a jest kupa jaka była, nawet mi się już nie chce żalić już linkami gdzie na 9 poziomach skarbca czy grobowca leci np. Legendarna Dobra Elfia Kamizelka Grabieżcy, albo Legendarny Dobry Leniwy Kapelusz Wieszcza, szkoda gadać. Na KW? Można miesiącami czekać na chociażby podwójny dobry umag, no chyba że tylko ja mam takiego pecha że na zablokowanym 22500 leci mi na szpitalu 1/4 dm - siła, albo - pkt krwi, ew + charyzma, to już po którymś dziesiątym z rządu takim raporcie człowiek już nawet nie jest rozczarowany, to już jest zobojętnienie, po prostu zamyka się taki raport. Ekspy? Ostatnio próbuję z malfasa zdobyć blachę, liczę na event że coś pomoże, wcześniej odpuściłem bo po wielu próbach same porażki, już lepiej klepać bokruga po peer. Awanse na parzystym levelu? No co 10 poziomów wpadnie +1 do zwinki i człowiek wtedy się trochę cieszy. Co tam jeszcze jest... Acha pkt skarbu - szkoda się wypowiadać, Majestatyczne odkrycie deLuxe: Twoim oczom ukazuje się zawartość kufra: Doskonały Krótki łuk! He he he, to nawet nie warto wydawać tych punktów, chociaż czasem człowieka podkusi, kliknie myśląc że a nóż... A tu standardowo. Loteria? Hue hue hue wieczne 5 szt złomu.

Dlatego właśnie craft może dałby szansę ludziom, którzy jeszcze tu grają, na wprowadzenie elementu wpływu na tą grę, a nie wszędzie ten losowator, który jedyne co daje to zniechęcenie.

I nie, nie przeniosę się na morię, raz że gram już ponad 5 lat na necro i włożyłem w postać sporo pracy, a dwa zaczynać na jakiejś kilkuletniej morii, po to żeby stworzyć sobie kilka przedmiotów i za dwa lata mając ten powiedzmy 150 poziom popatrzeć jak zamykają serwer bo nikt już na nim nie gra? Głupota.

Także nadmiar itemów nie zniszczy bardziej tej gry niż jest już ona zniszczona, na pewno te 200 osób, które średnio gra na większości serwerów nie przestanie się logowć, a wręcz może sprawić że część osób wróci chociażby po to żeby się sprawdzić jak by to było prowadzić postać na którą ma się wpływ a nie wieczne "co wpadnie to będzie".

__________________
Trudno jest znaleźć dobrą opiekunkę do dziecka, ale jeszcze trudniej jest znaleźć dobre dziecko... O_o
25-03-2020 19:57 Bulgur o_O jest offline Szukaj postów użytkownika: Bulgur o_O Dodaj Bulgur o_O do Listy kontaktów
Perła
Forum Ace


Data rejestracji: 18-11-2019
Postów: 82

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bulgur o_O napisał(a)
Gra już dawno zmierza ku zniszczeniu, nic się tu nie dzieje dla większości graczy. Znaczna część gra tu już tylko z przyzwyczajenia albo dlatego że żal im wielu lat poświęconych klikaniu tutaj. Codzienne akcje polegają na robieniu wypraw, ataków, podróży, kw, eksp. Na wyprawach człowiek liczy na drop, który wniesie powiew świeżości w prowadzenie postaci ale taki nie leci, robi się więc oklepane schematy eq, które najłatwiej wyciągnąć bo większości nie stać na rzadko wystawiane na aukcjach super eq. Ataki robią ludzie, którzy jeszcze zbierają ewolucje, ewentualnie jak ktoś potrzebuje zrobić zadanie dzienne, reszta je olewa bo za dużo zachodu w wybieranie celu, czekanie aż będzie wolny i jak ktoś gra bez prem w dodatku długo trwających. Podróże? Miało być super a jest kupa jaka była, nawet mi się już nie chce żalić już linkami gdzie na 9 poziomach skarbca czy grobowca leci np. Legendarna Dobra Elfia Kamizelka Grabieżcy, albo Legendarny Dobry Leniwy Kapelusz Wieszcza, szkoda gadać. Na KW? Można miesiącami czekać na chociażby podwójny dobry umag, no chyba że tylko ja mam takiego pecha że na zablokowanym 22500 leci mi na szpitalu 1/4 dm - siła, albo - pkt krwi, ew + charyzma, to już po którymś dziesiątym z rządu takim raporcie człowiek już nawet nie jest rozczarowany, to już jest zobojętnienie, po prostu zamyka się taki raport. Ekspy? Ostatnio próbuję z malfasa zdobyć blachę, liczę na event że coś pomoże, wcześniej odpuściłem bo po wielu próbach same porażki, już lepiej klepać bokruga po peer. Awanse na parzystym levelu? No co 10 poziomów wpadnie +1 do zwinki i człowiek wtedy się trochę cieszy. Co tam jeszcze jest... Acha pkt skarbu - szkoda się wypowiadać, Majestatyczne odkrycie deLuxe: Twoim oczom ukazuje się zawartość kufra: Doskonały Krótki łuk! He he he, to nawet nie warto wydawać tych punktów, chociaż czasem człowieka podkusi, kliknie myśląc że a nóż... A tu standardowo. Loteria? Hue hue hue wieczne 5 szt złomu.

Dlatego właśnie craft może dałby szansę ludziom, którzy jeszcze tu grają, na wprowadzenie elementu wpływu na tą grę, a nie wszędzie ten losowator, który jedyne co daje to zniechęcenie.

I nie, nie przeniosę się na morię, raz że gram już ponad 5 lat na necro i włożyłem w postać sporo pracy, a dwa zaczynać na jakiejś kilkuletniej morii, po to żeby stworzyć sobie kilka przedmiotów i za dwa lata mając ten powiedzmy 150 poziom popatrzeć jak zamykają serwer bo nikt już na nim nie gra? Głupota.

Także nadmiar itemów nie zniszczy bardziej tej gry niż jest już ona zniszczona, na pewno te 200 osób, które średnio gra na większości serwerów nie przestanie się logowć, a wręcz może sprawić że część osób wróci chociażby po to żeby się sprawdzić jak by to było prowadzić postać na którą ma się wpływ a nie wieczne "co wpadnie to będzie".



Dobrze prawi polać mu. Ta gra jest tak zabetonowana ze ciezko z czym kolwiek dyskutowac ludzie sie kasują bo tu cytat ,,piszę ponieważ zdecydowałem zakończyć przygodę z BW.
Granie zamiast dostarczać przyjemności i umilać czas stało się
nic niewnoszącym, przykrym obowiązkiem.

Decyzja nie przyszła łatwo ale nie można karmić się wspomnieniami i biernie trwać w przekonaniu, że kiedyś będę grał z takim zaangażowaniem jak kiedyś,, a takich co to rzucili to w cholerę jest wielu i to graczy z wieloletnim stażem którzy są olani a jedyne co można ,,ugrać,, to warna lub bana na forum. Info o apce ucichło, a teraz z uwagi na to co sie dzieje to jest powód aby nie napisać nic, lub wysyłanie na ścianę płaczu i zamykanie tematu. Serwery zdychają gra niby ze 200 osób z czego 150 to multi z multi po multi a nowych nie ma...a nie czekaj wrócą starzy i nowi przyjdą po apce....

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Perła: 26-03-2020 07:55.

26-03-2020 07:53 Perła jest offline Szukaj postów użytkownika: Perła Dodaj Perła do Listy kontaktów
over86
Viking


Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 569
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez over86
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi nie chodzi o morie i kolejny losowator... Tylko o zwykle podbijanie itemow za zasoby ... Krwawych czy tygrysich nocek za wielu nie widziałem na aukcji. A kiltu czy spódnicy nikt podnosić nie będzie za taką cenę jak podałem.

Koszty na początek duuuuze żeby w razie co było z czego zwracać graczom, bo w drugą stronę szans nie ma :-)

__________________
r1, r3 over86+
r6 - over86+
r16
26-03-2020 22:28 over86 jest offline Szukaj postów użytkownika: over86 Dodaj over86 do Listy kontaktów
CRUZ123
Member


Data rejestracji: 21-01-2009
Postów: 46
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi się wydaje, że zabiłoby to handel trochę. Bo zamiast wystawić jakiś item na handel, to ludzie by trzymali że sobie ulepszą Tongue
27-03-2020 13:26 CRUZ123 jest offline Szukaj postów użytkownika: CRUZ123 Dodaj CRUZ123 do Listy kontaktów
Perła
Forum Ace


Data rejestracji: 18-11-2019
Postów: 82

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
CRUZ123 napisał(a)
Mi się wydaje, że zabiłoby to handel trochę. Bo zamiast wystawić jakiś item na handel, to ludzie by trzymali że sobie ulepszą Tongue



Zabiło by handel? na necro? Handel czym?

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

27-03-2020 14:45 Perła jest offline Szukaj postów użytkownika: Perła Dodaj Perła do Listy kontaktów
over86
Viking


Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 569
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez over86
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Właśnie by rozruszali bo nawet nie leg dodaj itemy nabralyby wartości. Teraz komuś wpadną dobre tygrysie nocki i zezlomuje a tak sprzedałby za grube miliony

__________________
r1, r3 over86+
r6 - over86+
r16
28-03-2020 19:47 over86 jest offline Szukaj postów użytkownika: over86 Dodaj over86 do Listy kontaktów
CRUZ123
Member


Data rejestracji: 21-01-2009
Postów: 46
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Właśnie nie wiem, czy by te dobre tygrysie nocki tak zaraz sprzedawali, czy by je każdy kitrał żeby sobie ulepszyć i by handel nie kwitł ;P
29-03-2020 17:05 CRUZ123 jest offline Szukaj postów użytkownika: CRUZ123 Dodaj CRUZ123 do Listy kontaktów
Bulgur o_O
Member


Data rejestracji: 12-10-2019
Postów: 35
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobre tygrysie nocki wpadają chyba częściej niż legendarne doskonałe tygrysie nocki czy też epickie? Logiczne jest że chyba każdy kto by znalazł jedne, każde kolejne by wystawiał na sell bo po co komu dwie pary portek, w bw sie na dyskoteki nie chodzi;p


No i generalnie jeśli chodzi o handel na necro, to bardziej martwy już być nie może, raczej nic mu nie zaszkodzi.



edit: literówka

__________________
Trudno jest znaleźć dobrą opiekunkę do dziecka, ale jeszcze trudniej jest znaleźć dobre dziecko... O_o

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bulgur o_O: 29-03-2020 18:45.

29-03-2020 18:44 Bulgur o_O jest offline Szukaj postów użytkownika: Bulgur o_O Dodaj Bulgur o_O do Listy kontaktów
over86
Viking


Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 569
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez over86
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No właśnie. Wg mnie tylko cena musi być odpowiednio wysoka żeby nie dało się pod jeść całego setup w ciągu miesiąca tylko dużo dłużej. 10-15k Evo i dużo run byłoby dobra bariera. W sumie to Evo szybciej leci jak runy teraz. Bo runy tylko z exp więc 2-3 dziennie. A Evo to i z 500 można na dzień jak dobrze się ulozy

__________________
r1, r3 over86+
r6 - over86+
r16
18-04-2020 11:05 over86 jest offline Szukaj postów użytkownika: over86 Dodaj over86 do Listy kontaktów
MeDyC
Triple Ace


images/avatars/avatar-5312.gif

Data rejestracji: 27-07-2007
Postów: 159
Klan: Legion Immortals
Kraina: Necropolia II
Skąd: UnderWorld

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wydaje mi się że wystarczyłoby wprowadzić boost przedmiotów, liczby są przykładowe ja się na matematyce nie znam Big Grin Smile

np:
Legendarna Doskonała Kurtka Szybkości

można byłoby podnieść o jeden atak wyżej łącząc z nią np 10 dowolnych leg dsk speedów wybierając opcję boosta prefixa lub sufixa w tym przykładzie sufix


Legendarna Doskonała Tygrysia Kurtka Szybkości

ta sama zasada tylko np 5 nie 10, z tym że przy łączeniu zgadzać musiałby się leg dsk prefix, sufix (co z bazą? nie wiem) Smile

to samo z epikami

brak możliwości zmiany z leg db na leg dsk a następnie do epika

co do zabicia rynku co to za rynek na którym leg dsk szybkość ma cenę wywoławczą 0 i czasami nawet nie ma ofert kupna, a zdublowane epiki leżą w zbrojowni i żal je zezłomować.

lepiej chyba żeby ludzie trzymali te sprzęty a już jak ktoś wystawi żeby taki sprzęt miał swoją wartość.

__________________
R3 MeDyC





W moich wszystkich aukcjach KONIEC=CM+xh - działa zasada 5min


Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez MeDyC: 08-05-2020 20:58.

08-05-2020 20:56 MeDyC jest offline Szukaj postów użytkownika: MeDyC Dodaj MeDyC do Listy kontaktów
over86
Viking


Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 569
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez over86
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To by nigdy nie wyszło. 5leg dosk tygrysich speedow to nie wiem czy na aukcji widziałem przez tych kilka lat. Ale za Ewo runy i np orki byłoby spoko

__________________
r1, r3 over86+
r6 - over86+
r16
04-06-2020 11:29 over86 jest offline Szukaj postów użytkownika: over86 Dodaj over86 do Listy kontaktów
reallny
Lord


Data rejestracji: 23-08-2018
Postów: 335
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przeciez i tak na starych serwerach graja glownie ludzie majacy konta po kilka lat, wiec dlaczego mieliby sie nie zgodzic na KONTROLOWANA mozliwosc rozwoju postaci, skoro przez np. 10 lat nie udalo im sie zdobyc choc jednego epickiego endgejma?
jesli inni nie chcieliby podbijac itemow w gore to nie musza tego robic i kluc sie dalej w oczy miliardami lezacych surowcow, dziesiatkami tysiecy pkt evo czy setkami run..
poza tym ostatnio MOP napisal, ze nie maja zamiaru wprowadzac zadnego dodatkowego contentu na stare serwery tylko co najwyzej fuzje, bo skupiaja sie tylko na sezonowym serwerze.. -.-

ale to jest pomysl ulepszania jakosci przedmiotow, a ja chcialbym jeszcze miec mozliwosc stworzenia wymarzonego itemu np. mixujac (chyba podobnie jak na morii) przedmiot z chcianych przez nas prefem, sufem i podstawa + evo/runy/surowce ALE dodalbym do tego rowniez jakis skladnik, ktory zdobywalibysmy na podrozach w zaleznosci od wykonanej lokacji i jej trudnosci, zeby na cos w koncu te podroze sie przydaly

__________________
'Wełen ale anubis zawsze wygrywal więc co za roznica. No chyba taka że dobija szybciej.' xD - SPFY

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez reallny: 05-06-2020 09:20.

05-06-2020 09:17 reallny jest offline Szukaj postów użytkownika: reallny Dodaj reallny do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fuzji też nie każdy chciał, a była ankieta i większością głosów zostały jednak zrobione.


Czemu z craftem nie zrobicie tego samego? Niech gracze zdecydują.


Craft to coś, to dałoby fajny powiew nowości i fajnych opcji dla tych, którym nie dropi, dawno powinien być już wprowadzony.

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
06-06-2020 14:55 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
Sandromex
Full Member


Data rejestracji: 19-07-2011
Postów: 63
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak na moje to w tej grze brakuje teraz "celu" Punktu do którego gracz chciałby dążyć, osiągnąć. Mamy mnóstwo zasobów, wszystkie blachy ( no ja nie mam, ale mniejsza xD ) eq albo mamy już tak dobre, że szansa na poprawę jest iluzoryczna. Przeskoczyć TOPkę praktycznie niemożliwe.

Wojny były kiedyś teraz to tylko takie udawane.

Stawiasz ekspe i właściwie nie wiesz po co. Ataki robić też po co? Evo? Mam. Esencje? Mam, krew, ludzie nieskończoność. Więc odpadają 2 ważne elementy. Zostaje KW czekając pół roku na umag do poprawy ( tyle czekałem na MB, aż pojawiło się coś wartego uwagi ) i Wypki licząc na dziki fart, że coś w końcu wpadnie. W moim wypadku np epicka śmiercio bandana preko.... zapewne poczekam HOHO jeśli wgl Big Grin No i powiedzmy areny, tyle że klanowe w naszym wypadku są nudne, bo połowa się nie ubierze, a i tak wygramy. 3vs3 spoko 1vs1 spoko.




Serwery umierają, ale trudno się dziwić.

ale to chyba bardziej interesuje zatwardziałych graczy niż administrację.
11-06-2020 23:20 Sandromex jest offline Szukaj postów użytkownika: Sandromex Dodaj Sandromex do Listy kontaktów
Pakka
Luckyman 2016


Data rejestracji: 08-12-2010
Postów: 32
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiele słusznych uwag ale jak to piszą od craftowania jest moria i na necro nie chcą tego to nie będzie.
Był za to kiedyś poruszony temat 5 poziomu run i tu można spokojnie podziałać jeśli chodzi o nadmiar zasobów wszelkiego typu (runy, esenscją, pkt evo wymagają grania bo tego się nie kupi).
Koszt do korzyści mógłby być absurdalny ale dla mnie by to było coś co bym chciał posiadać nawet jeśli by taka runka 5 dawała 2x tyle co 4, a kosztowała np z 5 run 4lvl+z 5k evo+Xk esencji +x innych zasobów i niekoniecznie by to musiało się wiązać z tworzeniem talków 5 poziomu (z drugiej strony to już by na pewno zachęcić mogło część graczy do aktywniejszej gry)

__________________
R10,R16,r18 Vill
15-06-2020 14:36 Pakka jest offline Szukaj postów użytkownika: Pakka Dodaj Pakka do Listy kontaktów
mrwolf
Member


Data rejestracji: 28-06-2020
Postów: 43

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Heh post na ktory wbija i odpowiada najwiecej ludzi z jakichkolwiek innych postow ale oni smia nam prosto w piksele powiedziec ze nie kazdy chce xD Kto normalny by nie chcial? Zrobic ankiete i tyle. Na tak lub nie i sie czlowiek dowie a nie, wkurza mnie takie glupie gadanie i odzywka a od tego mamy Morie. Co to ma do Morii w ogole?
Lenistwo na poziomie 999 doslownie. Ludzie daja wam pomysly bo Wam kark ruszyc ciezko a i tak macie problem z tym Smile
Na serwach ktore sa wymarle i przelewajak sie kkk surki co za problem pomoc tym ludziom co nie doczekali sie swoich wymarzonych dropow. Juz dawnc byscie tylki ruszyli bo drop jest taki RNG ze to wkurza wszystkich a o epikach setach/paskach, butach nie mowie. Tona tematow za ktore bierzecje sie jak leniwiec.
Jestescie Leniami.

__________________
R20: Wolf
04-07-2020 21:46 mrwolf jest offline Szukaj postów użytkownika: mrwolf Dodaj mrwolf do Listy kontaktów
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 643
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zróbcie ten craft na starych zasadach, znaczy płacisz runami czy tam evo, ale dać możliwość ulepszenia tylko jeden stopień jakości w góre. śmieci dalej będą śmieciami, ale będzie możliwość kupienia przedmiotu za grube pry i go zaepikować.
04-07-2020 22:12 adzi4n jest offline Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
mrwolf
Member


Data rejestracji: 28-06-2020
Postów: 43

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To zdecudowanie dobry pomysl. Po czesci mozesz w jakichs tam silach ogarnac end gamowy build, kupic za ciezkie prki i ulepszyc da to cos dla endgamowych ludzi co nie maja co robic w sumie

__________________
R20: Wolf
04-07-2020 22:31 mrwolf jest offline Szukaj postów użytkownika: mrwolf Dodaj mrwolf do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Craftowanie przedmiotow

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH