Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE Ekspa problemy » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Ekspa problemy 4 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Postów w wątku Autor Data
 Ekspa problemy staryy 30-03-2020 16:22
 RE: Ekspa problemy MasterOfPuppets 01-04-2020 08:21
 RE: Ekspa problemy staryy 01-04-2020 20:20
 RE: Ekspa problemy NaSiR 01-04-2020 20:37
 RE: Ekspa problemy Durex_Play 02-04-2020 07:54
 RE: Ekspa problemy Stef4n 02-04-2020 09:08
 RE: Ekspa problemy hral 02-04-2020 11:01
 RE: Ekspa problemy staryy 04-04-2020 08:16
 RE: Ekspa problemy staryy 06-04-2020 18:55
 RE: Ekspa problemy MasterOfPuppets 09-04-2020 17:03
 RE: Ekspa problemy staryy 09-04-2020 18:30
 RE: Ekspa problemy Forze 10-04-2020 09:34
 RE: Ekspa problemy Eternal 14-04-2020 16:10
 RE: Ekspa problemy staryy 26-04-2020 19:39
 RE: Ekspa problemy staryy 29-07-2020 09:54
 RE: Ekspa problemy MasterOfPuppets 29-07-2020 10:49
 RE: Ekspa problemy kontek 29-07-2020 11:34
 RE: Ekspa problemy staryy 31-07-2020 17:47
 RE: Ekspa problemy TerrorMaker 01-08-2020 15:35
 RE: Ekspa problemy staryy 02-08-2020 10:13
 RE: Ekspa problemy Redav 18-08-2020 22:31
 RE: Ekspa problemy MasterOfPuppets 19-08-2020 10:49
 RE: Ekspa problemy Redav 21-08-2020 13:50
 RE: Ekspa problemy MasterOfPuppets 21-08-2020 13:59

Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
staryy
Forum Ace


Data rejestracji: 13-06-2008
Postów: 84
Kraina: Necropolia II

Ekspa problemy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Mbutu
Przeglądarka internetowa: Chrome

Opis problemu: Na każdym z kont czyli r3 r6 r18 mam często problem aby założyć ekspe surowce są wszystkie, lokacja nie jest pełna i nie mogę ani normalnie ani jako łowy ani rytuał ani nawet za premium. Tracę kupę czasu i nerwów żeby udało się założyć

Edit.
Gram cały czas z telefonu jeśli ma to znaczenie.

__________________
Biada podrzędnym istotom, gdy wchodzą pomiędzy ostrza potężnych szermierzy



Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez staryy: 30-03-2020 16:25.

30-03-2020 16:22 staryy jest offline Szukaj postów użytkownika: staryy Dodaj staryy do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prosiłbym o więcej szczegółów, z powyższego opisu ciężko wywnioskować co tak na prawdę się dzieje. Czy strona się przeładowuje? Czy wyskakuje jakiś komunikat? Czy problem występuje niezależnie od przeglądarki, urządzenia, sieci?

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


01-04-2020 08:21 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
staryy
Forum Ace


Data rejestracji: 13-06-2008
Postów: 84
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez staryy
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobrze Smile
Chociażby sytuacja taka ekspa dostępna czyli np. kanały wolne są 4 miejsca żeby założyć normalnie bez łowów czy premium klikam rozpocznij i nic nie ładuje strony nie zakłada ekspy nic. Czasem odświeże i się uda innym razem nic to nie daje. Podobnie sprawa się ma z premium rytuał itp itd. Generalnie totalny problem żeby założyć ekspe.
A przy okazji często na moim koncie zakup Premium trwa znacznie dłużej niż norma. Kupię np. w niedzielę wieczorem a dostanę w piątek lub poniedziałek za tydzień Smile

__________________
Biada podrzędnym istotom, gdy wchodzą pomiędzy ostrza potężnych szermierzy



01-04-2020 20:20 staryy jest offline Szukaj postów użytkownika: staryy Dodaj staryy do Listy kontaktów
NaSiR
Lord


images/avatars/avatar-13096.gif

Data rejestracji: 04-04-2007
Postów: 370
Klan: r1: LeT, AD | r4: PHX, LeT
Kraina: Necropolia; Necropolia III
Skąd: Preussisch Holland

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tez tak pare razy mialem, ale odkad znalazlem obejscie to
nie zakladalem tematu.. Tez gram z kom i tylko na r3/4.

Otoz jak sie zbuguje stawianie eksp to klikam na pole do wpisania
ilosci arkan, wpisuje recznie i klikam "enter" na klawiaturce ekranowej.
Ekspa sie normalnie odpala :-) Nie ma za co...

__________________
..:: r4: NaSiR (zloz oferte) ::..
01-04-2020 20:37 NaSiR jest offline Szukaj postów użytkownika: NaSiR Dodaj NaSiR do Listy kontaktów
Durex_Play
Triple Ace


images/avatars/avatar-24316.jpg

Data rejestracji: 19-11-2009
Postów: 167
Klan: Khorn
Kraina: Necropolia
Skąd: LBK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam taki sam problem często nie mogę odpalić epxy kw mimo że są w niej wolni przeciwnicy doperio gdy zresetuje telefon można wbić dość często przy tym problemie Evo się resetuje muszę je od nowa wbijać po czym jest spokój na kilka dni.

__________________
r1 Rafalo
Aukcja trwa 24 h od Cm Smile

02-04-2020 07:54 Durex_Play jest offline Szukaj postów użytkownika: Durex_Play Dodaj Durex_Play do Listy kontaktów
Stef4n
Junior Member


Data rejestracji: 03-03-2008
Postów: 14
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przeglądarka internetowa: Firefox mobile
O dziwo spotkał mnie dzisiaj rano ten sam problem - pierwszy raz.
Po wybraniu lokacji, uzupełnieniu evo i arkan przycisk do założenia ekspedycji nie chciał działać. Po kilkukrotnym lub kilkunastokrotnym wciskaniu, wyskoczył błąd recaptcha. Wybrałem ponownie zakładkę ekspedycje i po przeładowaniu strony już nie było problemu.

__________________
Badum Bum! ;D

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Stef4n: 02-04-2020 09:09.

02-04-2020 09:08 Stef4n jest offline Szukaj postów użytkownika: Stef4n Dodaj Stef4n do Listy kontaktów
hral
Junior Member


Data rejestracji: 24-05-2008
Postów: 14
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mialem to samo rano wiec zalozylem expe z fona bez problemow
02-04-2020 11:01 hral jest offline Szukaj postów użytkownika: hral Dodaj hral do Listy kontaktów
staryy
Forum Ace


Data rejestracji: 13-06-2008
Postów: 84
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez staryy
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dalej nic się nie zmienia dostępna lokacja Full przeciwników można założyć bez żadnych pomocy daje arkana zasoby są wszytko jest a przycisk nie reaguje klikam klikam i nic. Przypominan chrome i gra z telefonu I sztuczki kolegów wyżej nie działają.

__________________
Biada podrzędnym istotom, gdy wchodzą pomiędzy ostrza potężnych szermierzy



04-04-2020 08:16 staryy jest offline Szukaj postów użytkownika: staryy Dodaj staryy do Listy kontaktów
staryy
Forum Ace


Data rejestracji: 13-06-2008
Postów: 84
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez staryy
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podpowiem że jeden sposób zadziałał może to coś dla teamu da do myślenia. Jak się wylogowałem to po zalogowaniu mogłem normalnie odpalić jednak jeśli byłem zalogowany kilka dni nie ma opcji żeby odpalić normalnie ekspe przycisk nie reaguje.

__________________
Biada podrzędnym istotom, gdy wchodzą pomiędzy ostrza potężnych szermierzy



06-04-2020 18:55 staryy jest offline Szukaj postów użytkownika: staryy Dodaj staryy do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po swojej stronie nie mamy żadnych raportów o błędach czy timeoutach. Wygląda to tak, jakby był to jakiś element zabezpieczeń w captchy Googla lub problem z plikami cookies w przeglądarce. Będziemy obserwować sytuację ale nic nie wskazuje na problem po naszej stronie.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


09-04-2020 17:03 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
staryy
Forum Ace


Data rejestracji: 13-06-2008
Postów: 84
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez staryy
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No nic dobrze dziękuję i trzymam rękę na pulsie jak się pojawi problem to napiszę. Jeśli można do środy nie zamykać tematu żeby ewentualnie dopisać jeśli pojawią się problemy żeby nie zakładać nowego.

__________________
Biada podrzędnym istotom, gdy wchodzą pomiędzy ostrza potężnych szermierzy



09-04-2020 18:30 staryy jest offline Szukaj postów użytkownika: staryy Dodaj staryy do Listy kontaktów
Forze
Newbie


Data rejestracji: 10-04-2020
Postów: 2
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Miałem też kilka błędów, kiedy wszedłem z telefonu, ale mój komputer był w porządku (Opera Browser). Ciekawe, czy to problem z telefonami, czy co?

__________________
Najlepsza linia gry ryzykownej ruletki od Goxbet. Strona z ruletkami hazardowymi - gra do zrobienia!
10-04-2020 09:34 Forze jest offline Szukaj postów użytkownika: Forze Dodaj Forze do Listy kontaktów
Eternal
Double Ace


Data rejestracji: 27-12-2007
Postów: 129
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie otwieram nowego wątku, dorzucę tutaj:

samsung s7, samsung a520

przeglądarka chrome wersja 80.0.3987.162
Android 8.0.0


brak możliwości wciśnięcia przycisku "rozpocznij ekspedycję". Walczyłem z ponownym wchodzeniem w zakładkę Ekspy, starałem się kombinować na różne sposoby, aż pomogła zmiana orientacji na telefonie z pionowej na poziomą - wtedy przycisk magicznie się uaktywnia. Powrót do pionowej orientacji nadal nic nie daje.

Co ciekawe problem nie występuje zawsze - takie raz jest raz nie ma.
14-04-2020 16:10 Eternal jest offline Szukaj postów użytkownika: Eternal Dodaj Eternal do Listy kontaktów
staryy
Forum Ace


Data rejestracji: 13-06-2008
Postów: 84
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez staryy
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chyba coś robiliście jest lepiej chyba że się mylę i nie zrobiliście nic Smile ale jest lepiej Smile
Przycisk do ekspy działa tzn jakakolwiek akcje wykonuje Premium normalnie lub łowy itp to udaje się odpalić przynajmniej narazie Smile

__________________
Biada podrzędnym istotom, gdy wchodzą pomiędzy ostrza potężnych szermierzy



26-04-2020 19:39 staryy jest offline Szukaj postów użytkownika: staryy Dodaj staryy do Listy kontaktów
staryy
Forum Ace


Data rejestracji: 13-06-2008
Postów: 84
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez staryy
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Temat odgrzewam nadal problem z odpaleniem ekspy. Żadna zmiana orientacji telefonu wpisanie ręczne logowanie ponowne i tysiące innych kombinacji prób nic nie daje. Mob dostępny ludzi krew mam na Full i nic przycisk jakby nie działał. W inne dni normalnie odpale a często droga przez mękę uda się czasem a czasem nie. Dodam że nawet jeśli mob jest dostępny za darmo to nawet jak chce wbić na Premium lub za reputację też nie działa. Ludzie to kur jest przyjemność z gry ? Płacę wchodzę i gram tak powinno to działać.

__________________
Biada podrzędnym istotom, gdy wchodzą pomiędzy ostrza potężnych szermierzy



29-07-2020 09:54 staryy jest offline Szukaj postów użytkownika: staryy Dodaj staryy do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę wyczyścić ciasteczka i pamięć podręczną przeglądarki lub sprawdzić, czy problem występuje na innych przeglądarkach.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


29-07-2020 10:49 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
kontek
Triple Ace


Data rejestracji: 17-06-2007
Postów: 160

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Też zaobserwowałem podobne problemy z założeniem ekspy - wynikało to z bardzo słabego połączenia z Internetem (naprawde wolno!) i moim zdaniem było powiązane z captcha.
Timeout nie następował ale komunikat z captchy leciał, chociaż ta była schowana pod spodem.

PS. Operator poprawił zasięg i tego problemu później nie obserwowałem.
PS2. Chrome na telefonie

__________________
TEMAT POŻEGNALNY - klik

R4/15 kontek
R16 CeJestBe

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kontek: 29-07-2020 13:40.

29-07-2020 11:34 kontek jest offline Szukaj postów użytkownika: kontek Dodaj kontek do Listy kontaktów
staryy
Forum Ace


Data rejestracji: 13-06-2008
Postów: 84
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez staryy
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam Internet mierzony na telefonie 100 giga normalnie mam 150 więc to nie tu jest problem. Czasem jak się wyloguje uda się założyć ale nie ma reguły

__________________
Biada podrzędnym istotom, gdy wchodzą pomiędzy ostrza potężnych szermierzy



31-07-2020 17:47 staryy jest offline Szukaj postów użytkownika: staryy Dodaj staryy do Listy kontaktów
TerrorMaker
Junior Member


Data rejestracji: 01-08-2020
Postów: 15
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia S; Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podpisuję się pod tym, ale problem miałem tylko w momencie gdy próbowałem założyć ekspedycję zaraz po północy, i robiłem to z Chrome. Na Mozilli nie miałem takich problemów (aktualnie zmieniłem sprzęt i jeszcze się nic nie porobiło złego).
Dziwnym trafem przeglądarka oczekiwała na połączenie z captcha, i nie pomagało nic, tylko przeczekać kilka minut i spróbować ponownie.
01-08-2020 15:35 TerrorMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: TerrorMaker Dodaj TerrorMaker do Listy kontaktów
staryy
Forum Ace


Data rejestracji: 13-06-2008
Postów: 84
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez staryy
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Info z dziś mam wolne miejsce na ekspie tzn zero drużyn jestem pierwszy i nie mogę założyć ani na premium ani w żaden sposób kilka razy zalogowany i też nic reset telefonu pomógł ale dopiero za drugim razem. Captacha rzadko się pojawia zakładając ekspe jest jakiś problem a nawet jeśli to problem przeglądarki to gra powinna się dostosować lub usunąć problem. Telefon mam bardzo dobry LG g7 więc to raczej nie wina prędkości ani telefonu.

__________________
Biada podrzędnym istotom, gdy wchodzą pomiędzy ostrza potężnych szermierzy



02-08-2020 10:13 staryy jest offline Szukaj postów użytkownika: staryy Dodaj staryy do Listy kontaktów
Redav
Member


Data rejestracji: 20-08-2012
Postów: 40

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I ja się podpinam pod temat, też u mnie ten problem wystepuje...
Wersja chrome 84.0.4147.111

Nie jest to codziennie, ale zdarza się i jest bardzo irytujące...

__________________
R14: Redav
18-08-2020 22:31 Redav jest offline Szukaj postów użytkownika: Redav Dodaj Redav do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli ktoś ma dalej problemy, proszę o zamieszczanie informacji czy zostały wykonane kroki które zasugerowałem w poprzednim poście w tym temacie.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


19-08-2020 10:49 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Redav
Member


Data rejestracji: 20-08-2012
Postów: 40

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na telefonie nie ruszyło po wyczyszczeniu wszystkiego, restartach, przelogowywaniu (Chrome)

Na komputerze poszło (Chrome)

__________________
R14: Redav
21-08-2020 13:50 Redav jest offline Szukaj postów użytkownika: Redav Dodaj Redav do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Redav, jeśli na telefonie nie ruszyło:
- napisz proszę jaką masz wersję chrome na telefonie
- sprawdź proszę inną przeglądarkę (np. wbudowaną, lub jakąkolwiek inną)
- jeśli masz taką możliwość, sprawdź czy problem występuje niezależnie od rodzaju połączenia (Wi-Fi / dane mobilne).

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


21-08-2020 13:59 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE Ekspa problemy

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH