Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Obraza, wulgaryzm » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Obraza, wulgaryzm 6 Ankieta - średnia ocena: 10,006 Ankieta - średnia ocena: 10,006 Ankieta - średnia ocena: 10,006 Ankieta - średnia ocena: 10,006 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Brokul
Forum Ace


Data rejestracji: 27-11-2013
Postów: 97
Klan: Emeryci/B13/Alkofani
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Obraza, wulgaryzm Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Id zgłaszającego 10298

ID zgłaszanego 595


17/04/2020 23:31, ale generalnie polecam przeczytac czat od conajmniej 22:30 a i wczesniej.

Nie wiem czy to wpływ kwarantanny i zbyt dlugiego siedzenia przed komputerem. Gracz Brukero notorycznie pisze na jeden temat na czacie, i mysli, ze kazdy ma ochote z nim dyskutowac. To juz ktoras obraza z kolei ( pierwsza w stosunku do mnie ). Mysle, że czas najwyszy przykladnie ukarac kogos kto najwidoczniej sens zycia widzi w bezsensownych polemikach na czacie. Mysle, ze "urlop" sie przyda.
Byc moze, jest to czlowiek chory, nie wiem, ale jesli bedzie potrzebna pomoc, chetnie dam kontakt do dobrego lekarza i zorganizuje zrzutke na leki, bo tego co ten osobnik od kilku tygodni wypisuje na czacie nie da sie po prostu czytac.

https://sjp.pwn.pl/sjp/cipa;2449450.html

__________________
Bo w Polu Kalafiorow nikt nie uslyszy twojego krzyku...
17-04-2020 23:46 Brokul jest offline Szukaj postów użytkownika: Brokul Dodaj Brokul do Listy kontaktów
Sznur
Junior Member


Data rejestracji: 04-10-2006
Postów: 14
Skąd: nikąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gracz Kalafior obraził mnie o o 23:08 ale proponuję przeczytać czay od min 18:00 17/04/2020 gzie byliśmy ja inny członek klanu VALL notorycznie obrażani przez członków klanu PUB

__________________
Brukero
18-04-2020 00:00 Sznur jest offline Strona domowa Sznur Szukaj postów użytkownika: Sznur Dodaj Sznur do Listy kontaktów
Beek
Triple Ace


images/avatars/avatar-15672.jpg

Data rejestracji: 24-06-2007
Postów: 158

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak zwykle zaproponuję blok czatu ogólnego [mute] za takie czy mniejsze obrażania

zniknie to z czatu to może nawet z czasem na sb delfiny powrócą

(przepraszam za spam), karę przyjmę godnie

pozdrawiam

__________________
r16 Beek

18-04-2020 00:35 Beek jest offline Szukaj postów użytkownika: Beek Dodaj Beek do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 595
Postać Brukero

Wulgaryzm na sb/obraza + recydywa
5 dni

__________________

18-04-2020 08:58 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Thoor
Newbie


Data rejestracji: 26-08-2017
Postów: 5

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Multikonta chyba też powinny dostać bana prezesie?

__________________
R14
18-04-2020 09:16 Thoor jest offline Szukaj postów użytkownika: Thoor Dodaj Thoor do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Thoor napisał(a)
Multikonta chyba też powinny dostać bana prezesie?


Masz rację. Mój błąd

ID 1544
Postać ludeczek

ID 6830
Postać San Escobar

__________________

18-04-2020 11:12 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Sznur
Junior Member


Data rejestracji: 04-10-2006
Postów: 14
Skąd: nikąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Grunt, że kolejny donosiciel został wyciągnięty z nory - Kalafior.

Szkoła klanu PUB najpierw obrażać a potem lecieć na skargę do mamusi.
Omijajcie ten syf z daleka.

__________________
Brukero

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sznur: 18-04-2020 11:45.

18-04-2020 11:44 Sznur jest offline Strona domowa Sznur Szukaj postów użytkownika: Sznur Dodaj Sznur do Listy kontaktów
r14Lookas
Member


Data rejestracji: 29-01-2014
Postów: 34
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

RE: Obraza, wulgaryzm Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Adagio ty jesteś operatorem czy jaki ch*****? Postać co chwila dostaje Bany za coś A ty dalej po 3 lub 5 dni dajesz?
Opisz mi pojęcie recydywy.... Bo chyba mamy odbiegające od siebie pojęcia tej nazwy

__________________
Lookas
18-04-2020 12:50 r14Lookas jest offline Szukaj postów użytkownika: r14Lookas Dodaj r14Lookas do Listy kontaktów
Mydło
Forum Ace


Data rejestracji: 04-01-2018
Postów: 90
Klan: Miśki
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sznur napisał(a)
Grunt, że kolejny donosiciel został wyciągnięty z nory - Kalafior.

Szkoła klanu PUB najpierw obrażać a potem lecieć na skargę do mamusi.
Omijajcie ten syf z daleka.


Obraza klanu i kolejne przewinienie do recydywy
18-04-2020 12:55 Mydło jest offline Strona domowa Mydło Szukaj postów użytkownika: Mydło Dodaj Mydło do Listy kontaktów AIM Screen Name of Mydło: kjkklkl YIM Account Name of Mydło: lkklkl Zobacz profil MSN Mydło
Feldmarshal
Triple Ace


Data rejestracji: 04-04-2016
Postów: 173
Klan: Posłańcy Śmierci
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mydło napisał(a)
cytat:
Sznur napisał(a)
Grunt, że kolejny donosiciel został wyciągnięty z nory - Kalafior.

Szkoła klanu PUB najpierw obrażać a potem lecieć na skargę do mamusi.
Omijajcie ten syf z daleka.


Obraza klanu i kolejne przewinienie do recydywy



Ja również nie życzę sobie takich stwierdzeń wobec mnie czy innych osób z klanu.
18-04-2020 12:57 Feldmarshal jest offline Szukaj postów użytkownika: Feldmarshal Dodaj Feldmarshal do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Regulamin działu Skargi

Temat zamykam, ponieważ robi się tutaj spamowisko.

Odwołania i skargi na moją decyzję, można napisać do C47

__________________

18-04-2020 13:21 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Obraza, wulgaryzm

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH