Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » "Dołączono z zestawem przedmiotów" - ale jakim? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony "Dołączono z zestawem przedmiotów" - ale jakim? 7 Ankieta - średnia ocena: 6,14
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Zdrastvooyte
Member


images/avatars/avatar-25732.png

Data rejestracji: 30-07-2019
Postów: 44
Klan: Fan Club Siwucha
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Lubelskie

Mad "Dołączono z zestawem przedmiotów" - ale jakim? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chciałbym zaproponować, aby w podaniach "Dołączono z zestawem przedmiotów" wyświetlało także jaki to jest zestaw, tzn. wybrane przedmioty i talizmany, ewentualnie umagicznienia, (ostatnie opcjonalnie) gdyż kiedy czasami chcę zrobić ekspedycję to potrzebuję bardzo konkretnych zestawów, np. aury bestii, wysysania mocy, czy bunkra bez broni, a widząc jedynie arkana nie zawsze wiadomo czy ktoś dał zestaw z odpowiednimi przedmiotami / talizmanami... Jest to bardzo niewygodnie, gdyż do każdego muszę pisać PW i upewniać się że dał odpowiedni zestaw. Wyświetlenie tego w samym podaniu oszczędziło by wiele zamieszania z wiadomościami.

Licze na pozytywne rozpatrzenie sprawy, gdyż byłoby to OGROMNA zmiana Quality of Life Wink
03-05-2020 14:38 Zdrastvooyte jest offline Szukaj postów użytkownika: Zdrastvooyte Dodaj Zdrastvooyte do Listy kontaktów
Kwinto
Double Ace


images/avatars/avatar-25510.jpg

Data rejestracji: 02-07-2014
Postów: 135
Klan: AK LA Revolution
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Chorzów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo brakuje takiej informacji. Od dość dawna męczę się z jedną lokacją, piszę prośby via klanówki, nikt nie odpisuje a ludzie dołączają. Finał jest taki, że moich wiadomości nikt nie czyta, ja przyjmuję człeka do siebie a on leci czym fabryka bogata... finalnie ja się wkurzam, bo kolejny dzień tracę, blachy nie mam. Ba, nawet nie zdążę zaatakować.

Dzięki takiemu rozwiązaniu na pewno byłoby łatwiej zdobyć blachę, nie trzeba liczyć na 'fart', że ktoś zastosuje się do wiadomości.
Sam kiedyś miałem to zaproponować ale zapomniałem. Szkoda, że napisałeś temat w tym dziale, bo mało kto tutaj zagląda. Zdecydowanie bardziej pasowałby temat do Systemu Gry.

Miejmy nadzieję, że pomysł przejdzie, bo na prawdę coś takiego bardzo jest potrzebne.
07-05-2020 19:47 Kwinto jest offline Szukaj postów użytkownika: Kwinto Dodaj Kwinto do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » "Dołączono z zestawem przedmiotów" - ale jakim?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH