Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R20 » wykorzystywanie błędów gry » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony wykorzystywanie błędów gry 3 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Conradx
Double Ace


Data rejestracji: 02-06-2017
Postów: 109
Skąd: Kraków

wykorzystywanie błędów gry Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

id zgłaszającego: 249

id zgłaszanego: 287

https://r20.bloodwars.interia.pl/showmsg...profile&uid=287

1 wykonany atak, 8 poziom postaci. Ewidentne wykorzystanie buga związanego z bonusami za logowanie.

W/w gracz rejestrował sie już na tym serwerze, poprzednią z postaci był "Narqs".

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Conradx: 05-05-2020 19:40.

05-05-2020 19:37 Conradx jest offline Szukaj postów użytkownika: Conradx Dodaj Conradx do Listy kontaktów YIM Account Name of Conradx: Konrad
łysy lancet
Newbie


Data rejestracji: 24-03-2019
Postów: 3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Śmieszny jesteś dzieciaki prosze sprawdzić po logach zrobilem zadanie na 4x szpiegowskie gracza co dało mi +15 Do każdej statystyki za logowanie 100 krwi co wystarczyło na bossa
05-05-2020 19:52 łysy lancet jest offline Szukaj postów użytkownika: łysy lancet Dodaj łysy lancet do Listy kontaktów
PaltoZielone
Junior Member


Data rejestracji: 10-02-2020
Postów: 21

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Boss na 9 poziomie gdzie każda stata to 34?Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez PaltoZielone: 05-05-2020 19:55.

05-05-2020 19:55 PaltoZielone jest offline Szukaj postów użytkownika: PaltoZielone Dodaj PaltoZielone do Listy kontaktów
łysy lancet
Newbie


Data rejestracji: 24-03-2019
Postów: 3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie zrobiłem bossa na 1 poziome gdzie każdą stata zabiera 10 a sam boss po 100 krwi a zabicie 150 a jest opcja ubicja w 2 opcji za 100
A i Condom zapomniałes o 30 udanych wyprawkach co daja od 12 do 15 expa wiec okolo 400 expa wbiłem z wyprawek a to ze ty jestes bezmozgowcem i nie potrafisz wykozystac mechaniki gry nie łamiac regulaminu badz nie wykozystujac buga to nie moja wina "margiesie intelektualny" ale czego oczekiwac od dzieciaka
Dodam ze na pierwszej postaci NarQs tez miałem wbity 8 badz 9 lvl z 1 atakamiem wiec da sie nie uzywajac jakis specjalnych szarlatanskich metod baranie
Opy macie wglad w postac/postacie jakie zakładałem było ich 4 badz 5 na kazdej postaci robiłem podroz wiec jakim cudem mogły mi przechodzic bonusy ktore aktywne sa do pierwszej podrozy
Sorki edit bo auto korekta w tel
i jeszcze jedno condom tak zeby ci pokazac jaki ułomny jesteś
https://zapodaj.net/6d146cd606d9c.png.html

po naprawieniu błedu w 5 min zrobiłem 6 lvl po 5 wypkach wiec jak sie chce to mozna i nie trzeba kozystac z błedów

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez łysy lancet: 05-05-2020 22:21.

05-05-2020 19:58 łysy lancet jest offline Szukaj postów użytkownika: łysy lancet Dodaj łysy lancet do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękujemy za zgłoszenie, sprawa jest monitorowana. Wszystkie potwierdzone przypadki, będą miały swoje zakończenie w pręgierzu

__________________

05-05-2020 22:25 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R20 » wykorzystywanie błędów gry

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH