Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE R20 - Podróż - Nagroda za zabicie bossa » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony R20 - Podróż - Nagroda za zabicie bossa
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Bhaall
Newbie


images/avatars/avatar-24018.jpg

Data rejestracji: 03-11-2006
Postów: 7
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Łódź

R20 - Podróż - Nagroda za zabicie bossa Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Apollyon
Przeglądarka internetowa: Chrome

Opis problemu: ...O ile mnie wzrok nie mylił o godz. 00:01:00 czyli po odświeżeniu Podróży w lokacjach 4-6 miałem następujące nagrody za ukończenie - zabicie bossa:

Lok. 4 - 16k EXP
Lok. 5 - 100 wolnych ŁPC
Lok. 6 - 40k EXP (charyzma)

Odłożyłem ukończenie na czas poźniejszy po skończeniu ekspedycji.

Kiedy ponownie wszedłem w okno Podróży wyglądało to juz tak:

Lok. 4 - 16k EXP
Lok. 5 - ŁPC
Lok. 6 - 16k EXP

W między czasie zdobyłem 2-3 lvle z ekspedycji.

Pytanie: Czy jest to możliwe, że coś się zbugowało? Tym bardziej, że nagroda z Lok.6 jest zawsze > niz z Lok. 4 ?

Pozdrawiam


EDIT: W mniejszym czy większym stopniu potwierdzone, że lokacja 6 może mieć to samo co 4 Smile Do zamknięcia...

__________________
..Ostry Cień Mgły!...

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Bhaall: 17-05-2020 14:55.

15-05-2020 04:15 Bhaall jest offline Szukaj postów użytkownika: Bhaall Dodaj Bhaall do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE R20 - Podróż - Nagroda za zabicie bossa

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH