Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE R20 - Niewykonalne zadanie dzienne » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony R20 - Niewykonalne zadanie dzienne 3 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
_Yodek_
Triple Ace


Data rejestracji: 14-05-2007
Postów: 214
Klan: DUKE, DATE, RTS, Plusz
Kraina: Necropolia; Moria; Moria VII
Skąd: Szczecin

R20 - Niewykonalne zadanie dzienne Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: FullMetalBicz ID 261 - Poziom 50
Przeglądarka internetowa: Chrome

Opis problemu: W moich zadaniach dziennych pojawiło się zdanie, które obecnie jest niewykonalne przez kompletnie nikogo na serwerze (i jeszcze parę dni tak będzie).
Mianowicie dostałem zadanie: Dołącz do ekspedycji Król Wzgórza z nagrodą: 4x losowo wybrana Runa na 1 poziomie.
I tu mamy niespodziankę: Aby rozpocząć nową ekspedycję Król Wzgórza, postać musi być w III Akcie.


Nikt na całym R20 nie jest jeszcze w III Akcie i parę dni nie będzie miał lvlu na to.
W skrócie w AII losuje zadanie (może i więcej takich zadań), które nie są wykonalne obecnie, gdyż wymagają od kogoś na serwerze AIII. Może trzeba zmienić ich losowanie na czas kiedy ktoś osiągnie na serwerze 65 poziom.

Proszę o zmianę zadania na możliwe do wykonania z tą samą nagrodą, runy losowane są rzadko i niezbędne więc nie chcę zostać oszukany przez system gry.

__________________
R1 - Yoda
R20- FullMetalBicz


"Na horyzoncie nocy szumią czarne drzewa,
Którym wbito w korzenie ciernie nienawiści,
Cień umarłych przyjaciół żegna Cię i śpiewa,
Głosem cichszym od szeptu zapomnianych liści."
15-05-2020 08:14 _Yodek_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Yodek_ Dodaj _Yodek_ do Listy kontaktów
VaromiS
Member


Data rejestracji: 02-05-2020
Postów: 28

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przecież 2 tematy niżej Evander91 założył temat o tym samym i admin wyjaśnił. Do zamknięcia
15-05-2020 09:04 VaromiS jest offline Szukaj postów użytkownika: VaromiS Dodaj VaromiS do Listy kontaktów
_Yodek_
Triple Ace


Data rejestracji: 14-05-2007
Postów: 214
Klan: DUKE, DATE, RTS, Plusz
Kraina: Necropolia; Moria; Moria VII
Skąd: Szczecin

Autor tematu Temat rozpoczęty przez _Yodek_
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie zauważyłem, do zamknięcia raczej, ale zadania szkoda i może mogą to ręcznie zmienić.

__________________
R1 - Yoda
R20- FullMetalBicz


"Na horyzoncie nocy szumią czarne drzewa,
Którym wbito w korzenie ciernie nienawiści,
Cień umarłych przyjaciół żegna Cię i śpiewa,
Głosem cichszym od szeptu zapomnianych liści."
15-05-2020 09:41 _Yodek_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Yodek_ Dodaj _Yodek_ do Listy kontaktów
Askarianh
Bug Killer Mod


images/avatars/avatar-24959.jpg

Data rejestracji: 08-05-2009
Postów: 642
Klan: Lux ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Wrocław

RE: R20 - Niewykonalne zadanie dzienne Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
_Yodek_ napisał(a)
Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Zamykam. Roll Eyes

__________________


Służbista na posterunku



chytry Bugi i problemy techniczne chytry


chytry Offtopic chytry


15-05-2020 14:23 Askarianh jest offline Strona domowa Askarianh Szukaj postów użytkownika: Askarianh Dodaj Askarianh do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE R20 - Niewykonalne zadanie dzienne

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH