Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » ZJAZDY I SPOTKANIA Corona Zlot 4-5 Lipiec 2020 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Corona Zlot 4-5 Lipiec 2020 12 Ankieta - średnia ocena: 8,5012 Ankieta - średnia ocena: 8,5012 Ankieta - średnia ocena: 8,5012 Ankieta - średnia ocena: 8,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Brokul
Forum Ace


Data rejestracji: 27-11-2013
Postów: 97
Klan: Emeryci/B13/Alkofani
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Corona Zlot 4-5 Lipiec 2020 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zapisy zamykamy 10 Czerwca.

Nadszedł ten czas w którym my gracze BW musimy podzielić się osobiście wrażeniami z pandemii oraz nowego serwera r20. Ponieważ zarówno nowy serwer, jak i pandemia Coronavirusa mają wiele cech wspólnych, zdecydowaliśmy się połączyć oba tematy.

Zlot zaplanowany jest na pierwszy weekend Lipca ( 4-5 Lipec ).

Gdzie ?

Green Park Conference Centre nad Zalewem Zegrzyńskim.
ul. Wyzwolenia 63, 05-140 Serock
https://tiny.pl/7tz61

Na chwilę obecną zarezerwowałem pokoje dla 20 osób
https://ibb.co/R6qZKqQ

Koszt:

90 zł od osoby.

Istnieje możliwość zakupu śniadania za około 25 zł.
Część ludzi będzie już w piątek, więc jeśli ktoś chce spędzić dwa dni nad zalewem koszt 180zł.

W planach ognisko, oraz ew. wynajem statku i chlanie na wodzie. Tradycyjnie pierwsze alkoholowe napoje na mój koszt.

Bardzo proszę wpisywać się pod postem w celu utworzenia listy wyjazdowej. Czasu jest sporo, nie mniej jednak prosiłbym o jak najwcześniejsze potwierdzanie.


Lista:

1. Vivimorte + 1 ( 2 dni )
2. Mesjasz ( 2 dni )
3. Wachoscil + 1 + 1/2 ( 2 dni )
4. Pan Piotr ( jako że konta na forum nie ma) + ( córka )
5. Sonea ( 2 dni )
6. Tinex ( 2 dni )
7. Bad Santa ( bez noclegu - lokales Smile )
8. Aayajka + pies ( bez noclegu )
9. Aron
12. CaptainGibbs ( dwa dni )
13. Ruski + 1 ( dwa dni )
14. Sherlok Holmes

__________________
Bo w Polu Kalafiorow nikt nie uslyszy twojego krzyku...

Ten post był edytowany 15 raz(y), ostatnio edytowany przez Brokul: 01-07-2020 23:26.

15-05-2020 19:11 Brokul jest offline Szukaj postów użytkownika: Brokul Dodaj Brokul do Listy kontaktów
Wikingg
Full Member


Data rejestracji: 05-03-2018
Postów: 50

RE: Corona Zlot 4-5 Lipiec 2020 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jadę! Przepije wszystkich!

Pozdrawiam Vivivirus!
15-05-2020 19:20 Wikingg jest offline Szukaj postów użytkownika: Wikingg Dodaj Wikingg do Listy kontaktów
Mirabeth
Ex-Team


images/avatars/avatar-25644.jpg

Data rejestracji: 06-07-2013
Postów: 387
Klan: Misie
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No i widzisz. W końcu gadasz do rzeczy. Ale się jakoś zgadamy na wspólny transport bo nie chcę jechać autem. Odbierzesz mnie z Wawy czy coś - ogarniemy temat.

__________________
R14+16 Mesjasz

Tmod:
Kupię - Moria
Sprzedam - Moria
Wymiana kont

15-05-2020 19:57 Mirabeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Mirabeth Dodaj Mirabeth do Listy kontaktów
Brokul
Forum Ace


Data rejestracji: 27-11-2013
Postów: 97
Klan: Emeryci/B13/Alkofani
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Brokul
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mesjasz dla ciebie to ja samolot wyśle jak bedzie trzeba !

__________________
Bo w Polu Kalafiorow nikt nie uslyszy twojego krzyku...
15-05-2020 20:05 Brokul jest offline Szukaj postów użytkownika: Brokul Dodaj Brokul do Listy kontaktów
wachoscil
Member


Data rejestracji: 06-06-2019
Postów: 27

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy jest możliwość przyjechania do tego hotelu z dzieckiem?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez wachoscil: 15-05-2020 21:57.

15-05-2020 21:53 wachoscil jest offline Szukaj postów użytkownika: wachoscil Dodaj wachoscil do Listy kontaktów
Wikingg
Full Member


Data rejestracji: 05-03-2018
Postów: 50

RE: Corona Zlot 4-5 Lipiec 2020 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kalafior ja poważnie pisze jadę! Nr konta do przelewu dać ile wódki brac i kogo z Poznania i okolice zgarnąć pisać i ja jadę na 100%
15-05-2020 22:25 Wikingg jest offline Szukaj postów użytkownika: Wikingg Dodaj Wikingg do Listy kontaktów
Mirabeth
Ex-Team


images/avatars/avatar-25644.jpg

Data rejestracji: 06-07-2013
Postów: 387
Klan: Misie
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
wachoscil napisał(a)
Czy jest możliwość przyjechania do tego hotelu z dzieckiem?


Bylem raz na zlocie gdzie wpadl gosc z dzieckiem ok 2 lat. Bylo fajnie. Ale czy na noc, to nie wiem. Chociaz jak znam zycie to zorganozujemy dyzury kto bedzie przy malym siedzial zeby rodzi mogl sie pobawic Smile

__________________
R14+16 Mesjasz

Tmod:
Kupię - Moria
Sprzedam - Moria
Wymiana kont

16-05-2020 00:54 Mirabeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Mirabeth Dodaj Mirabeth do Listy kontaktów
Brokul
Forum Ace


Data rejestracji: 27-11-2013
Postów: 97
Klan: Emeryci/B13/Alkofani
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Brokul
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oczywiście, dziecko można zabrac - z opieką też poradzimy tylko żone na wszelki wypadek weź bo Boobs z cyca dzieci nie karmi już.

__________________
Bo w Polu Kalafiorow nikt nie uslyszy twojego krzyku...
16-05-2020 01:11 Brokul jest offline Szukaj postów użytkownika: Brokul Dodaj Brokul do Listy kontaktów
Gofer666
Triple Ace


images/avatars/avatar-5447.jpg

Data rejestracji: 20-09-2007
Postów: 231
Klan: [LoS]
Kraina: Necropolia IX
Skąd: ze wszond

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kusząca propozycja ^^
Jeszcze napiszę z decyzją Smile

Ciekaw jestem kto jeszcze w temacie napisze ^^

__________________
R20: DrGofer

cytat:
Ptyś napisał(a) 14-04-2013 01:32
stałka+1= ban



\o/
16-05-2020 01:14 Gofer666 jest offline Szukaj postów użytkownika: Gofer666 Dodaj Gofer666 do Listy kontaktów
wachoscil
Member


Data rejestracji: 06-06-2019
Postów: 27

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mirabeth napisał(a)
cytat:
wachoscil napisał(a)
Czy jest możliwość przyjechania do tego hotelu z dzieckiem?


Bylem raz na zlocie gdzie wpadl gosc z dzieckiem ok 2 lat. Bylo fajnie. Ale czy na noc, to nie wiem. Chociaz jak znam zycie to zorganozujemy dyzury kto bedzie przy malym siedzial zeby rodzi mogl sie pobawic Smile


z tym, że mój troll ma 6 miesięcy Smile

spoko Kalafior.. dopisz mnie z żoną.
16-05-2020 08:49 wachoscil jest offline Szukaj postów użytkownika: wachoscil Dodaj wachoscil do Listy kontaktów
Snoopgod
Junior Member


Data rejestracji: 28-07-2013
Postów: 12
Klan: Anarchia
Kraina: Moria VI; Necropolia XI
Skąd: Karczew

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No jestem ciekaw Gofer, na piwo 5min od domu ciężko się spotkać to może nad zegrzem się uda xD

Do pierwszego tygodnia czerwca postaram się określić czy będę.
16-05-2020 22:29 Snoopgod jest offline Szukaj postów użytkownika: Snoopgod Dodaj Snoopgod do Listy kontaktów
Mirabeth
Ex-Team


images/avatars/avatar-25644.jpg

Data rejestracji: 06-07-2013
Postów: 387
Klan: Misie
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zrekrutowałem Aayajkę (z psem), Bad Santa (bez noclegu). Pracuję nad Aronem i pijanym_powietrzem. To będzie dobry zlot.

__________________
R14+16 Mesjasz

Tmod:
Kupię - Moria
Sprzedam - Moria
Wymiana kont

17-05-2020 18:20 Mirabeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Mirabeth Dodaj Mirabeth do Listy kontaktów
Mirabeth
Ex-Team


images/avatars/avatar-25644.jpg

Data rejestracji: 06-07-2013
Postów: 387
Klan: Misie
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aron przekabacony więc będzie Smile

edit.: pijany też

__________________
R14+16 Mesjasz

Tmod:
Kupię - Moria
Sprzedam - Moria
Wymiana kont

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mirabeth: 18-05-2020 11:30.

17-05-2020 19:18 Mirabeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Mirabeth Dodaj Mirabeth do Listy kontaktów
Yizashi
Triple Ace


images/avatars/avatar-25708.jpg

Data rejestracji: 24-06-2011
Postów: 216
Kraina: Necropolia; Necropolia IV; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zlot będzie czy nie będzie? zero info od miesiąca prawie

__________________
cytat:
grochts napisał(a)
cytat:
Paszczykłap napisał(a)
70 % i moją mordę ujrzysz Frown


to bierzesz ze Sobą pół litra i juz jest 110%, że będziesz;p

25-06-2020 23:44 Yizashi jest offline Szukaj postów użytkownika: Yizashi Dodaj Yizashi do Listy kontaktów
wachoscil
Member


Data rejestracji: 06-06-2019
Postów: 27

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Yizashi napisał(a)
zlot będzie czy nie będzie? zero info od miesiąca prawie



ooo judashi.. zapisy były do 10 czerwca
28-06-2020 18:38 wachoscil jest offline Szukaj postów użytkownika: wachoscil Dodaj wachoscil do Listy kontaktów
Brokul
Forum Ace


Data rejestracji: 27-11-2013
Postów: 97
Klan: Emeryci/B13/Alkofani
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Brokul
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jest jedno wolne miejsce jbc.

__________________
Bo w Polu Kalafiorow nikt nie uslyszy twojego krzyku...
30-06-2020 20:16 Brokul jest offline Szukaj postów użytkownika: Brokul Dodaj Brokul do Listy kontaktów
kicius19
Newbie


Data rejestracji: 20-09-2017
Postów: 4
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kurde pierwszy weekend sierpnia, w następnym roku, wkurwia mnie bo wszystkie zloty albo w lipcu, albo pod koniec sierpnia
22-08-2020 19:52 kicius19 jest offline Szukaj postów użytkownika: kicius19 Dodaj kicius19 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » ZJAZDY I SPOTKANIA Corona Zlot 4-5 Lipiec 2020

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH