Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » Prośba o dokonanie rozliczenia i sprawdzenia » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Prośba o dokonanie rozliczenia i sprawdzenia 27 Ankieta - średnia ocena: 7,3027 Ankieta - średnia ocena: 7,30
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
_DeMoN_
Emperor


images/avatars/avatar-25273.jpg

Data rejestracji: 04-10-2007
Postów: 1.027
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Lębork

Prośba o dokonanie rozliczenia i sprawdzenia Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pisze sprawie jako jeden z byłych klanowiczów klanu Krwawa Armia Khorna Tag klanu [DUKE] z prośba o sprawdzenie i rozliczenie co sie stało latami zbieranymi punktami rozwoju i przedmiotami tego własnie klanu.

Gracze z klanu Duke przeszli praktycznie wszyscy do klanu CD(fuzja z innym klanem/odejście ponad połowy klanowiczów), wiec proszę o sprawdzenie czy osoby za to odpowiadające sie rozliczyły. Zgodnie z regulaminem skarbnik powinien sie rozliczyc , a osobom ktore nie przeszły albo nie upomniały sie o zbierane pr latami powinno sie przekazać na administracje. Skarbnik czy tam lider powinien miec to wszystko juz pozgłaszane wiec raczej nie będzie większego problemu z sprawdzeniem czy wszystko zostało rozliczone zgodnie z regulaminem.

3. ROZWIĄZANIE KLANU(usunięcie - nawet chwilowe, fuzja z innym klanem, odejście ponad połowy klanowiczów itp itd):
zgłoszenie skarbnika + uwagi
oddanie PR klanowiczom(także byłym) płacącym składki (po sprzedaniu wszystkich klanowych przedmiotów - można je 'sprzedać' do nowego klanu przenosząc je tam i robiąc zbiórkę punktów dla osób które nie przeszły do nowego klanu)
Punkty nie są zwracane bezpośrednio po ODEJŚCIU lub WYRZUCENIU z klanu, lecz dopiero przy rozwiązaniu klanu
Oddaje się procentowy wkład gracza w całość składek (np. wpłacił 10k PR przy całości 1000k PR czyli po sprzedaży przedmiotów klanowych i dodaniu do nich pozostałych klanowych punktów oddaje się graczowi 1% tej wartości)
UWAGI na dole tego postu
[na początku rozdawania składek] zgłoszenie skarbnika + lista graczy(łącznie z usuniętymi itp.) z wartością jaką powinni dostać oraz ogólna wartość punktów zebranych oraz uzyskanych ze sprzedaży przedmiotów
[po rozdaniu składek] zgłoszenie skarbnika + lista graczy z wartością jaką otrzymali + informacja o ilości punktów, które będą przesłane na konto administracyjne (+ PW na forum do operatora danego serwera z informacją o ofercie w grze)

gracze którzy nie odbiorą swoich przedmiotów i/lub punktów ktore im sie należą w ciągu 30 dni (także podczas urlopu) od rozwiązania klanu(i rozpoczęcia oddawania składek) lub którzy usunęli swoją postać (liczy się także reset) tracą punkty/przedmioty zostawione w klanie, a te punkty/przedmoty muszą zostać przesłane na konto administracyjne

__________________
R1: DeMoN Kupie: Legendarna Doskonała Demoniczne Piła łańcuchowa Autokraty



21-05-2020 10:44 _DeMoN_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _DeMoN_ Dodaj _DeMoN_ do Listy kontaktów
JaboldrinkerR1
Newbie


Data rejestracji: 09-12-2019
Postów: 6
Klan: DUKE
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W zeszłym roku przejąłem liderowanie w DUKE, nie otrzymałem w spadku ani jednego PR ani jednego przedmiotu. Wszystko co osiągnęliśmy to nasza wyłączna praca. Nie ma w klanie ani jednej aktywnej osoby ze starego składu DUKE. Jeśli ktoś jest w stanie rozliczyć stary skład, to życzę powodzenia, u nas w klanie nie ma niczego co pochodzi ze starego DUKE. Poza zawartymi sojuszami i wybudowanymi budynkami klanowymi.
22-05-2020 11:31 JaboldrinkerR1 jest offline Szukaj postów użytkownika: JaboldrinkerR1 Dodaj JaboldrinkerR1 do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ostatnim skarbnikiem tego klanu, od którego miałam zgłoszenia był: EgzoticK
A data ostatniego zgłoszenia 28.02.2016.

Na tamtą chwilę składek nie było, tylko kary za niedołączanie do areny klanowej.
Wcześniej składki były zbierane przez gracza: moc. Wraz z 75k oraz przedmiotami klanowymi zostały przekazane do gracza: Egzotick.

Pytanie do skarbnika - Co się z tym stało po rozwiązaniu klanu/odejściu skarbnika? Dlaczego nie zostało to do tej pory rozliczone?

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

23-05-2020 11:30 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
EgzoticK
Emperor


images/avatars/avatar-25277.gif

Data rejestracji: 07-09-2009
Postów: 1.123
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: BOCHNIA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A więc tak w odniesieniu do tej całej smiesznej sytuacji bo inaczej nie mozna nazwać. Byc moze popełniłem błąd w 2016r nie zglaszajac oddania skarbnika jak i perów ale wtedy nie grałem aktywnie. Nie chce nikogo obwiniac ale przedmioty zostały przekazane (admin moze sprawdzic).
Prosze operatora o sprawdzenie gdzie się podziały itemy ewentualnie moge wyłożyc z własnej kieszeni punkty rozwoju na administracyjne i do Demona ktory nieczysto gra przegrywając z klanem top Smile

Pozdro

__________________
cytat:
vision837 napisał(a)
.tyle w temacie na twój temat brak mi słów .

R1:EgzoticK



23-05-2020 12:23 EgzoticK jest offline Szukaj postów użytkownika: EgzoticK Dodaj EgzoticK do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skarbnik gracz: moc
18.08.2015

[R1] [ID 62231] Objęcie funkcji skarbnika klanowego

Zgłaszający: Id 62231, char: moc
------------------------------------------------

mic ; moc
Nazwa klanu: Krwawa Armia Khorna
Wysokość pojedynczej składki: 500

------------------------------------------------
UWAGI / INNE:
Legendarny Doskonały Amulet Krwi
Legendarny Doskonały Pierścień Krwi
Legendarny Doskonały Pierścień Krwi
Legendarna Doskonała Szamańska Maska Przezorności
Legendarne Doskonałe Szamańskie Spodnie
Legendarna Doskonała Szamańska Kurtka Adepta
Niedźwiedzi Amulet
Dobry Niedźwiedzi Pierścień
Dobry Niedźwiedzi Pierścień
Dobry Elastyczny Pierścień
Dobry Elastyczny Amulet Krwi
Dobry Elastyczny Pierścień
Doskonałe Runiczne Spodnie
75k skarbiec klanowy

Data wysłania: 2015-08-18 18:57:31



Egzotick
Pierwsza informacja o skarbniku:
14.11.2015
Nazwa klanu: Krwawa Armia Khorna
Wysokość pojedynczej składki: brak
------------------------------------------------
UWAGI / INNE:
75k pr posiada lider klanu, przejmuje wiec. Oraz co tydzień będą zgłaszane kary za poszczególne przewinienia.


18.08.2015 przedmioty klanowe wraz z 75k pr zostały przekazane od Egzotick do Moc. Jednak 14.11.2015 to Egzotick zgłaszał funcje skarbnika (czemu przedmioty lub chociaż 75k nie zostały z powrotem przekazane na konto Egzotick? Ew nie było informacji o tym, że przedmioty klanowe trzyma inny gracz niż skarbnik?). Kary bowiem za niedołączanie do aren były zbierane na konto Egzotick. To też są pr klanowe i powinny być tak samo rozliczone.

Z tego co widzę SAME przedmioty klanowe, które Moc zgłosił jako klanowe zostały przekazane najpierw do gracza Luszyn (25.09.2018), wróciły po miesiącu, po czym znowu przekazane do Druidek (26.10.2018), potem dalej do Yuhii/Daisetsu, a następnie do Postać: Aroon KLAN Krwawa Armia Khorna [DUKE].

Przedmioty klanowe więc są, nie zaginęły, znajdują się w klanie o tej samej nazwie. Mie ma zgłoszeń skarbników, nie ma zgłoszeń składek.

Jeżeli faktycznie stało się tak, że odeszła ponad połowa oryginalnego składu/klan był fizycznie rozwiązywany/reorganizowany - to zgłoszone przedmioty mogą zostać wycenione na podstawie aktualnych cen i równowartość oddana na konto administratorskie.

Pozostaje kwestia 75k pr przywłaszczonych przez moc kóre powinny w całości zostać zwrócone na konto administratorskie (lub być dawno temu przekazane kolejnemu skarbnikowi wraz ze zgłoszeniami).

Oraz kwestia kar zbieranych na przełomie 14.11.2015 do 28.02.2016 (oraz jeśli zbierane były póżniej). Które też powinny w całości być przekazane następnemu skarbnikowi. Jako że nie zostały powinny znaleźć się na koncie administracyjnym. Nie mam żadnych zgłoszeń o przekazaniu dalej czy ew zakupach klanowych za te pr.


Byli skarbnicy znajdują się w innych klanach. Proszę również o jakieś potwierdzenia na rozpad/fuzje/odejście do innych klanów.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

23-05-2020 13:47 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
EgzoticK
Emperor


images/avatars/avatar-25277.gif

Data rejestracji: 07-09-2009
Postów: 1.123
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: BOCHNIA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A więc przedmioty sie znalazły. Poprosze gracza moc o przelanie na konto administracyjne zapomnianych 75k pr. A co do punktów za kary mysle ze rozeszly sie na zakup przedmiotów. Nie mam zapisanych ani nie jestem w stanie sobie przypomniec. To jest gra, to jest zabawa a nie urząd państwowy który ściga o kilka pkt rozwoju z przed 4 lat. Jeśli było coś nie tak, operator powinien zareagować dawno temu a nie na postulat gracza ktory tonie i brzytwy sie chwyta a nie pamieta wspolnych lat gry ze sobą.

Fuzji i rozpadu klanu nie było i nie ma. Klan nadal istnieje niestety nieaktywnie.

__________________
cytat:
vision837 napisał(a)
.tyle w temacie na twój temat brak mi słów .

R1:EgzoticK



23-05-2020 14:35 EgzoticK jest offline Szukaj postów użytkownika: EgzoticK Dodaj EgzoticK do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem na jakie przedmioty się rozeszły kary porządkowe, bo żadne zakupy nie były zgłaszane kiedy je zbierałeś. Nie wyszły też one dalej poza twoje konto. W związku z tym powinieneś się z nich rozliczyć. Zgłoszenia z ilością zebranych pr wysyłałeś do operatora więc powinieneś mieć je również na mailu. Jesli jest taka potrzeba mogę udostępnić zgłoszenia które robiłeś.

Co zaś do czasu - to w gestii skarbników i klanu powinno być rozliczanie się z graczami. Operator nie powinien nawet mieć w tym udziału. Powinno to nastąpić w ciągu 30 dni od zdarzenia. Operator nie ma wglądu w to kiedy klan jest rozwiązany, następuje fuzja, odchodzi 50% graczy, czy zmieniana jest tylko nazwa. Powinni zgłosić to klanowicze/lider/skarbnik. Jeśli tego nikt nie robi, oznacza to, że pr zostają przywłaszczone i dochodzi do pushu.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

23-05-2020 14:54 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
EgzoticK
Emperor


images/avatars/avatar-25277.gif

Data rejestracji: 07-09-2009
Postów: 1.123
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: BOCHNIA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sephiroth napisał(a)
Nie wiem na jakie przedmioty się rozeszły kary porządkowe, bo żadne zakupy nie były zgłaszane kiedy je zbierałeś. Nie wyszły też one dalej poza twoje konto. W związku z tym powinieneś się z nich rozliczyć. Zgłoszenia z ilością zebranych pr wysyłałeś do operatora więc powinieneś mieć je również na mailu.


Niestety nie mam zadnych zgłoszeń na meilu. Prosze o podliczenie według logów operatora i sprecyzowania jaką kwotę powiesić na administratorskie.

__________________
cytat:
vision837 napisał(a)
.tyle w temacie na twój temat brak mi słów .

R1:EgzoticK



23-05-2020 14:57 EgzoticK jest offline Szukaj postów użytkownika: EgzoticK Dodaj EgzoticK do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:

Nazwa klanu: Krwawa Armia Khorna
Wysokość pojedynczej składki: Brak

------------------------------------------------
UWAGI / INNE:
100k za nie dobicie do areny klanowej za tydzien 14-21 22016

Data wysłania: 2016-02-28 17:58:15


cytat:

Nazwa klanu: Krwawa Armia Khorna
Wysokość pojedynczej składki: Brak

------------------------------------------------
UWAGI / INNE:
Kary za tydzien 25.01_1.01.2016
100k

Data wysłania: 2016-02-03 10:50:43


cytat:

Nazwa klanu: Krwawa Armia Khorna
Wysokość pojedynczej składki: Brak

------------------------------------------------
UWAGI / INNE:
Kary za tydzien 18-25 styczen 2016
100k

Data wysłania: 2016-01-25 11:05:57


cytat:

Nazwa klanu: Krwawa Armia Khorna
Wysokość pojedynczej składki: brak

------------------------------------------------
UWAGI / INNE:
KAry 7-14/12/2015

Sefor 20k
Julinho 20k
Tomi Li DZons 20k
psychoanadela 20k
Markusss 20k
jabko 50k
moc 50k
Karl Ruprecht Kroene 10k

w sumie 210k

Data wysłania: 2015-12-14 14:17:06


cytat:

Nazwa klanu: Krwawa Armia Khorna
Wysokość pojedynczej składki: brak

------------------------------------------------
UWAGI / INNE:
Kary 23-30/11/2015:

Vader-10k
Lestat87-10k
Tao-10k
torrac-10k
Królowa śniegu-20k

Data wysłania: 2015-11-30 13:05:20



cytat:

Nazwa klanu: Krwawa Armia Khorna
Wysokość pojedynczej składki: brak

------------------------------------------------
UWAGI / INNE:
KAry: 16-23/11/15

Posmak7-20k
Rimaverre-20k
Druidek-20k
Sellena 10k
Lestat85 10k
Grande-50k

Data wysłania: 2015-11-23 18:27:25


cytat:

Nazwa klanu: Krwawa Armia Khorna
Wysokość pojedynczej składki: brak

------------------------------------------------
UWAGI / INNE:
kary: 9-16 listopad 2015
Pikus-10k
Seo-10k
Julinho-10k
EgzoticK-60k
Sefor-10k

Jabko 20k
Lord vader 20k
Połciak 20k
Nadiuszka 20k
Seo 20k
Sellenna 10k

Data wysłania: 2015-11-16 11:15:58


Można sobie podliczyć.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

23-05-2020 15:14 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
EgzoticK
Emperor


images/avatars/avatar-25277.gif

Data rejestracji: 07-09-2009
Postów: 1.123
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: BOCHNIA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

910k pr. Zostaje powieszone na administratorskie.

Dziekuje i pozdrawiam za szybkie rozwianie tematu.

__________________
cytat:
vision837 napisał(a)
.tyle w temacie na twój temat brak mi słów .

R1:EgzoticK



23-05-2020 15:24 EgzoticK jest offline Szukaj postów użytkownika: EgzoticK Dodaj EgzoticK do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
moc zaakceptował Twoją ofertę handlową!
Przedmioty zaoferowane: Pałka.
Przedmioty uzyskane: Doskonała Pałka.
Uzyskane pkt rozwoju: 75000.


cytat:

EgzoticK zaakceptował Twoją ofertę handlową!
Przedmioty zaoferowane: Doskonałe Magnum.
Przedmioty uzyskane: Doskonały Nóż.
Uzyskane pkt rozwoju: 910000.


Z tego co pobieżnie się zorientowałam to obecna wartość sprzętu w pozostałym klanie, to jakieś ok 50k pr. Wydaje mi się więc, że nie ma tu obecnie o co kopii kruszyć i sprzęt niech zostanie tam gdzie jest, bez rozliczeń. To jest moja propozycja.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

23-05-2020 15:38 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
EgzoticK
Emperor


images/avatars/avatar-25277.gif

Data rejestracji: 07-09-2009
Postów: 1.123
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: BOCHNIA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sephiroth napisał(a)
cytat:
moc zaakceptował Twoją ofertę handlową!
Przedmioty zaoferowane: Pałka.
Przedmioty uzyskane: Doskonała Pałka.
Uzyskane pkt rozwoju: 75000.


cytat:

EgzoticK zaakceptował Twoją ofertę handlową!
Przedmioty zaoferowane: Doskonałe Magnum.
Przedmioty uzyskane: Doskonały Nóż.
Uzyskane pkt rozwoju: 910000.


Z tego co pobieżnie się zorientowałam to obecna wartość sprzętu w pozostałym klanie, to jakieś ok 50k pr. Wydaje mi się więc, że nie ma tu obecnie o co kopii kruszyć i sprzęt niech zostanie tam gdzie jest, bez rozliczeń. To jest moja propozycja.



Jak najbardziej jestem za Wink dziekuje za rozwiazanie sytuacji i poswiecenie czasu podczas weekendu.
Pozdrawiam Egzo

__________________
cytat:
vision837 napisał(a)
.tyle w temacie na twój temat brak mi słów .

R1:EgzoticK



23-05-2020 16:24 EgzoticK jest offline Szukaj postów użytkownika: EgzoticK Dodaj EgzoticK do Listy kontaktów
Tata_Muminek
Forum Ace


Data rejestracji: 04-07-2018
Postów: 75
Klan: DATE
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Brawo OP :-)

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek
23-05-2020 17:07 Tata_Muminek jest offline Szukaj postów użytkownika: Tata_Muminek Dodaj Tata_Muminek do Listy kontaktów
Cleaner1
Junior Member


Data rejestracji: 04-11-2014
Postów: 21

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli mogę zrobić teraz wała na 1kkk a za parę lat może to wyjdzie może będzie wtedy taka mapa gdzie będzie 1kkk za expe i sobie oddam wtedy i problem z głowy Smile
Słabe to jest na maxa
23-05-2020 17:36 Cleaner1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Cleaner1 Dodaj Cleaner1 do Listy kontaktów
sTRYjeK
Triple Ace


images/avatars/avatar-12972.jpg

Data rejestracji: 30-12-2008
Postów: 183
Klan: Chucky Dolls
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli łamanie regulaminu jest w pełni akceptowalne, jeśli odda się push za kilka lat

rotfl

__________________
nick: M-Drol
"We must secure the existence of our people and a future for White children"

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez sTRYjeK: 23-05-2020 18:12.

23-05-2020 18:12 sTRYjeK jest offline Szukaj postów użytkownika: sTRYjeK Dodaj sTRYjeK do Listy kontaktów
Tata_Muminek
Forum Ace


Data rejestracji: 04-07-2018
Postów: 75
Klan: DATE
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skarga na Operatora - Sephiroth - R1

Jak widać na załączonym obrazku. Zrobienie pusha i cofnięcie tego bez bana.

I nie mówimy tu o 70k :-)

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek
23-05-2020 18:50 Tata_Muminek jest offline Szukaj postów użytkownika: Tata_Muminek Dodaj Tata_Muminek do Listy kontaktów
sTRYjeK
Triple Ace


images/avatars/avatar-12972.jpg

Data rejestracji: 30-12-2008
Postów: 183
Klan: Chucky Dolls
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale aukcja to aukcja, nie ma cm to sprzedajacy musi sie liczyc z tym, ze item może pójść za grosze...

Tak jak ostatnio 1k zlomu za kilka pr i co ? I nic...

__________________
nick: M-Drol
"We must secure the existence of our people and a future for White children"

23-05-2020 18:53 sTRYjeK jest offline Szukaj postów użytkownika: sTRYjeK Dodaj sTRYjeK do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Łamanie regulaminu nie jest dozwolone ani akceptowalne. Gdybym doszukała się tego sprawdzając po prostu konto Egzotick'a, normalnie dostałby pewnie bana na 30 dni. Tutaj sprawa rozwijała się na bieżąco, nikt się od niczego nie wykręcał, dlatego nie widziałam powodu by dawać komukolwiek bana. Zwłaszcza, że sprawa została dziwnym trafem zgłoszona dopiero teraz pomiędzy tarciami dwóch klanów, zamiast zgłosić prośbę o rozliczenie we właściwym czasie.


Obecnego skarbnika klanu DUKE prosiłabym o dokonanie brakującego zgłoszenia z wypisaniem klanowych sprzętów które posiada.


Wydaje mi się, że obecny temat można zakończyć (temat zostawiam jednak w razie czego otwarty), a ew dalsze jakieś rozważania przenieść do tematu Dyskusje na temat Pręgierza/Skarg R1.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

23-05-2020 19:19 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » Prośba o dokonanie rozliczenia i sprawdzenia

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH