Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Moria v2 (R17/R19) Dziwna sprawa z trafieniem » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Dziwna sprawa z trafieniem 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Scarecrow
Double Ace


Data rejestracji: 12-01-2018
Postów: 126
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII; Moria S

Dziwna sprawa z trafieniem Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam, piszę tak z czystej ciekawości oraz chciałem zrozumieć dlaczego mimo większego lucka w 1 rundzie raz trafiłem a w 2 tylko dwa razy Shocked Shocked Shocked oto link:
https://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=c861e632e5
Dziwna sprawa, spotkałem się z taką kilkukrotnie mimo że miałem więcej lucka - zero trafienia...

__________________
Wroga i przyjaciela hojnie obdarze, a potem zobaczę kto się kim okaże...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Scarecrow: 23-05-2020 19:25.

23-05-2020 19:24 Scarecrow jest offline Szukaj postów użytkownika: Scarecrow Dodaj Scarecrow do Listy kontaktów
Sorge
Triple Ace


Data rejestracji: 09-01-2011
Postów: 161
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI
Skąd: xxx

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A gdzie jest napisane ile Ty miałeś szczęścia a ile Dydu ?
25-05-2020 16:32 Sorge jest offline Szukaj postów użytkownika: Sorge Dodaj Sorge do Listy kontaktów
Scarecrow
Double Ace


Data rejestracji: 12-01-2018
Postów: 126
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII; Moria S

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Scarecrow
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W linku pisze - on miał 107 a ja 375

__________________
Wroga i przyjaciela hojnie obdarze, a potem zobaczę kto się kim okaże...
25-05-2020 18:11 Scarecrow jest offline Szukaj postów użytkownika: Scarecrow Dodaj Scarecrow do Listy kontaktów
Tandaradei
Double Ace


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 136
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Większość tych nietrafień to uniki, na które szczęście nie ma wpływu. A z ataków które przeszły przez uniki, to w pierwszej rundzie miałeś 1/2 trafień a w 2. - 2/6 - trochę za mała próba żeby mówić o jakimś pechu.

EDIT: Test edytowania.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Tandaradei: 19-06-2020 23:43.

25-05-2020 19:56 Tandaradei jest offline Szukaj postów użytkownika: Tandaradei Dodaj Tandaradei do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Moria v2 (R17/R19) Dziwna sprawa z trafieniem

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH