Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R20 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY obraza na sb » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony obraza na sb 8 Ankieta - średnia ocena: 6,638 Ankieta - średnia ocena: 6,63
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
ZeusŁDZ
Double Ace


images/avatars/avatar-25445.jpg

Data rejestracji: 05-08-2015
Postów: 138
Klan: Telefony
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Łódź

obraza na sb Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moje id 8
zgłaszanego id 1497

13.06 kanał publiczny 20:26

__________________
Big Grin
15-06-2020 00:27 ZeusŁDZ jest offline Szukaj postów użytkownika: ZeusŁDZ Dodaj ZeusŁDZ do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 1497
Postać OpętanaBańkaMydlana

Obraza
1 dzień

__________________

15-06-2020 07:25 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Architekt
Full Member


Data rejestracji: 07-05-2020
Postów: 66

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O ile dobrze pamiętam użyłem stwierdzenia "jakiś kretyn pali maszty 5g w łodzi" Wcześniej też pytałem zeusa czy to on je pali czego nie potwierdził. Podciągniecie tego "kretyna" pod zeusa jest przegięciem i totalna nadinterpretacją mojej wypowiedzi. No chyba, że faktycznie jest tym kretynem co pali maszty 5g w łodzi. Także proszę o zdjęcie niesłusznego bana, gdyż ani razu nie obraziłem werbalnie tej osoby.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Architekt: 15-06-2020 09:37.

15-06-2020 09:36 Architekt jest offline Szukaj postów użytkownika: Architekt Dodaj Architekt do Listy kontaktów
ZeusŁDZ
Double Ace


images/avatars/avatar-25445.jpg

Data rejestracji: 05-08-2015
Postów: 138
Klan: Telefony
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Łódź

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ZeusŁDZ
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak, palę maszty bo emitują raka rotfl rotfl . Wszyscy się obudzą dopiero jak mi się oczy zamkną.

Miłego urlopu, 1 dzień ale zawsze coś h3h3

__________________
Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ZeusŁDZ: 15-06-2020 09:49.

15-06-2020 09:42 ZeusŁDZ jest offline Szukaj postów użytkownika: ZeusŁDZ Dodaj ZeusŁDZ do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R20 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY obraza na sb

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH