Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R20 » 374 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 374 14 Ankieta - średnia ocena: 6,14
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

374 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

374
Postać Patrico

Sugerowanie, w opisie postaci, 'układów z administracją' przez możliwości płacenia za 'kody na drop'
3 dni jako ostrzeżenie

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
16-06-2020 21:43 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
CzarrnyPan
Newbie


Data rejestracji: 17-06-2020
Postów: 5

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam

Ce, czy nie uważasz że jest to nadinterpretacja z Twojej strony?
Równie dobrze mógłbym napisać że jestem zabójcą, wczoraj zabiłem 10 osób, to zgłosił byś to na Policję? - wątpię..
Mój opis to sarkazm i nic więcej.

Jest event lucka, siedzę na klanowej s2, które zaraz miałem zdać, nie psuj klanowiczom szansy zrobienia wypraw tam przy evencie.

Proszę o odblokowanie konta, zaraz usunę opis.

Pozdrawiam Patrico

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez CzarrnyPan: 17-06-2020 09:54.

17-06-2020 09:53 CzarrnyPan jest offline Szukaj postów użytkownika: CzarrnyPan Dodaj CzarrnyPan do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chodzi o to, że część graczy może to zrozumieć na poważnie i uważać, że faktycznie można zapłacić i mieć dropa. I przez to możemy stracić takich graczy - co przecież, szczególnie dla was, nie wpływa pozytywnie na grę.

Kara i tak jest już bardzo niska, planowałem na początku standardowe 7 dni, ale zdecydowałem o skróceniu.

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
17-06-2020 14:13 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
CzarrnyPan
Newbie


Data rejestracji: 17-06-2020
Postów: 5

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przecież jeśli będziesz starał się wyprzedzać myśli innych graczy to dojedziesz dojdziemy do absurdu. - bo nick taki straszny, bo ktoś napisał na czacie że sobie coś zrobi z powodu braku dropa.
I tak bez końca..

Może choć 1h na zdanie tego s2? Potem znów 48h bana? - czy tam sam się zgłoszę.
Szkoda przecież graczy całego klanu, bo w tym czasie bana 3 osoby weszły by na s2 na okres eventu.

Czy choć cokolwiek mniej...
17-06-2020 14:28 CzarrnyPan jest offline Szukaj postów użytkownika: CzarrnyPan Dodaj CzarrnyPan do Listy kontaktów
Zerus
Triple Ace


images/avatars/avatar-11337.gif

Data rejestracji: 02-07-2007
Postów: 190
Klan: BA.IT
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
17-06-2020 16:00 Zerus jest offline Szukaj postów użytkownika: Zerus Dodaj Zerus do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konta nie są odblokowywane czasowo

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
17-06-2020 16:43 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Insanity
Member


Data rejestracji: 11-04-2013
Postów: 48

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękujemy C47, że psujesz grę 50 innym osobom. Niewątpliwie było to zgłoszone przez kogoś życzliwego w momencie przejścia na s2 (rozumiem , że zgłaszający w tym momencie jakoś nie jest wymagany?! ) . Można było iść z duchem serwera i pozwolić na oddanie s2 i banowanie osoby jeśli tak uważasz na taki czas jaki uważasz.. Ale w tym momencie banując osobę karzesz resztę klanu. Znak jakości AH przyznany. Gratulacje.
17-06-2020 19:29 Insanity jest offline Szukaj postów użytkownika: Insanity Dodaj Insanity do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Brak odblokowywanie czasowego jest z waszej, graczy, winy. Zdarzały się oszustwa, więc już nie jest to nigdy stosowane.

To nie moja wina, że gracz miał taki, a nie inny, opis.
Nie moja też wina, że w momencie blokady był na S2.
Gdyby nie ten 'żart' w opisie to bana by w ogóle nie było.

I nie, w takich wypadkach jak ten opis to oficjalne zgłoszenie w Skargach nie jest wymagane.

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
17-06-2020 21:37 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Insanity
Member


Data rejestracji: 11-04-2013
Postów: 48

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nikt nie mówi o czasowym odblokowywaniu, tylko o zablokowaniu gracza po przekazaniu s2. Tak jak pisałem wyżej, blokując gracza akurat w tym samym dniu, który przeszedł na s2 karzesz ~50 innych graczy. Widząc jaka jest sytuacja wykazujesz tylko brak wyczulenia na tego typu sytuacje co się przenosi na brak profesjonalizmu (a o tym w ostatnim akapicie)..
Jeżeli było zgłoszenie, a mamy podejrzenia nawet przez kogo, widząc jak się kształtuje sytuacja można było PRZED BANEM <-- zaznaczam , uzgodnić przekazanie s2, nawet dać ostrzeżenie.. mało jest tekstów na temat opłat w zamian za dropa na publicznym sb?! Czemu w takich sytuacjach admini nie reagują ? Rozumiem , że istniejące sytuacje bez zgłoszenia w oczach administratorów nie istnieją ? Natomiast, coś czego nawet ja nie zauważyłem przekazując s2 jest warte 3 dni bana , odsunięcie rolki o kolejne dni reszty klanu + dodatkową prace na nowe terminy rolek + poświęcenie czasu na odpisywanie na sytuację, która w ogóle nie powinna mieć miejsca jeżeli chodzi o s2 ???

Uważasz, że gracz złamał regulamin - banuj, ale banuj gracza a nie klocek, z którego klan chce korzystać.

Co więcej, jężeli są dawane terminy na uzbieranie kamieni czy pr za szybkie wydanie zpushowanych aukcji to czemu tu nie mogło być 1 dniowego terminu przed banem. Sytuacja może inna, a może jednak podobnie wymagająca wyczulenia a nie machania bezmyślnie kosą i ścinania wszystkiego co się trafi pod ostrze.
17-06-2020 22:28 Insanity jest offline Szukaj postów użytkownika: Insanity Dodaj Insanity do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konta blokuje się zaraz po wykryciu przewinienia.
Nie sprawdza się też na jakim kwadracie gracz akurat się znajduje i kiedy go otrzymał, bo to nie ma żadnego znaczenia w danym przewinieniu i karze.

Poinformowanie gracza o planowanej blokadzie nie różni się niczym od czasowego odblokowania.

3 dni bana to właśnie ostrzeżenie. Przy kolejnej podobnej sytuacji skończyło by się pewnie na 14 lub 30 dniach.

Nigdy też przed banem za pushing nie było dawanego czasu na uzbieranie PR. To się robi po banie (ewentualnie skróconym) lub bez bana, jeśli nie ma pewności co do pushingu.
Tu przewinienie jest jasne, więc zostałą nałożona kara.

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
17-06-2020 23:00 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Imargam
Member


Data rejestracji: 17-03-2020
Postów: 30

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie zeby cos ale idealnie tu pasuje ten link z yt

https://www.youtube.com/watch?v=lG3iLaGstxo&feature=youtu.be
18-06-2020 21:29 Imargam jest offline Szukaj postów użytkownika: Imargam Dodaj Imargam do Listy kontaktów
nokia3319
Top Dyktator 2016


Data rejestracji: 17-05-2016
Postów: 282

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A mowili ze ludzie madrzeja z wiekiem, ja mowie ze debil zawsze bedzie debilem rotfl

4889 ; 6578

/

No tak jak mowilem - typowy tepak ktory nie wyrosl z podworka, to nizej to tekst 12, 13 latka?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez nokia3319: 20-06-2020 11:49.

18-06-2020 22:40 nokia3319 jest offline Szukaj postów użytkownika: nokia3319 Dodaj nokia3319 do Listy kontaktów
CzarrnyPan
Newbie


Data rejestracji: 17-06-2020
Postów: 5

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
nokia3319 napisał(a)
A mowili ze ludzie madrzeja z wiekiem, ja mowie ze debil zawsze bedzie debilem rotfl

4889 ; 6578


Następnym razem powiedz starej by staremu nie mieszała śniegu z tanim winem bo znów wyjdzie taki bałwan-niedorozwój.
Jak sobie nie mogą pozwolić na coś lepszego to mogę podesłać czteropak Harnasia, to choć rodzeństwo nie będzie miało grupy jak Ty.

Pozdro Wesoły, Twój Pan Patuch


aaa no tak, ten śnieg mógł być żółty, bo chwilę przed pies sąsiada był na spacerze.. I wyszedłeś ty- wesoły pies z żółtymi papierami vel inwalida

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez CzarrnyPan: 20-06-2020 12:54.

20-06-2020 08:35 CzarrnyPan jest offline Szukaj postów użytkownika: CzarrnyPan Dodaj CzarrnyPan do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R20 » 374

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH