Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R20 » NIEREGULAMINOWY NICK POSTACI Celowe podszywanie się pod innego gracza » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Celowe podszywanie się pod innego gracza 9 Ankieta - średnia ocena: 2,009 Ankieta - średnia ocena: 2,009 Ankieta - średnia ocena: 2,009 Ankieta - średnia ocena: 2,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
sharkey14
Full Member


Data rejestracji: 27-02-2011
Postów: 56
Kraina: Moria III; Necropolia IX
Skąd: Sanok

Celowe podszywanie się pod innego gracza Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

id zgłaszającego: 542
id zgłaszanego: 2228

Krótko przedstawię zarys sytuacji. Osoba, którą zgłaszam należy do klanu EAT z którym toczymy wojnę. Osoba ta specjalnie zmieniła nick na łudząco przypominający naszego klanowicza w celu dezinformacji i celowego wprowadzenia w błąd.
link do wiadomości: https://r20.bloodwars.interia.pl/?a=msg&...12006755&type=2

Nick naszego klanowicza, który przypadkowo przez tą klanówkę został poszkodowany: BORUTO, a nick osoby podszywającej: B0RUTO. (O/0). Dlatego wnoszę prośbę o ukaranie gracza za kradzież tożsamości innego gracza oraz celowe wprowadzanie w błąd i robienie wrażenia idioty.

W treści wiadomości klanowej wysłanej przed osobę podszywającą widać wszystko wyraźnie.

__________________
R9 Artemis

25-06-2020 13:01 sharkey14 jest offline Szukaj postów użytkownika: sharkey14 Dodaj sharkey14 do Listy kontaktów
BioNico
Member


Data rejestracji: 21-04-2010
Postów: 47
Klan: Blue-Dragon
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Poland

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dywersja, sabotaz i odrobina humoru w grze juz zabroniona ?
Jak tak poddam sie dobrowolnie karze.

Bardziej boli pewnie to ze nick nie zostal sprawdzny kto wyslal pw i wywaliliscie osobe z klanu.
Chociaz w samej klanowce nie bylo nic zlego za co nalezy osobe wywalic Smile

__________________
Nick w grze taki sam jak na forum Smile

R12 - Blue Dragon

R14 - Posłańcy Śmierci

R16 - Straż Nocna
25-06-2020 13:47 BioNico jest offline Szukaj postów użytkownika: BioNico Dodaj BioNico do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 2228
Postać B0RUTO

3 dni + zmiana nicku

__________________

25-06-2020 14:19 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Iksde
Full Member


Data rejestracji: 04-08-2012
Postów: 56

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzień dobry, czy mógłbym poprosić o uzasadnienie tego banu wraz z odniesieniem do określonego punktu regulaminu gry?
25-06-2020 14:21 Iksde jest offline Szukaj postów użytkownika: Iksde Dodaj Iksde do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie mam już linku do wiadomości ale chwile po tej klanówce, ja też napisałem do Anusów klana, tam jasno i klarownie opisałem, że poprzednia wiadomość należała do FAKE BORUTO (taki był tytuł), mieli pełną świadomość wyrzucając swojego klanowicza, że klanówka od nas nie była jego autorstwa, zresztą cały problem polega na tym, że ktoś podjął pochopną decyzję o wyrzuceniu swojego klanowicza, gdyby tego nie zrobili to nie byłoby za co banować, równie dobrze mogli go świadomie wywalić, żeby teraz był ban.

Proszę o wzięcie tego pod uwagę i zdjęcie bana.
25-06-2020 14:29 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
Iksde
Full Member


Data rejestracji: 04-08-2012
Postów: 56

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dodam również, że sam prawdziwy Boruto pisał do nas wiadomość klanową śmiejąc się z całej zaistniałej sytuacji i dziwnym trafem skarga ta została wniesiona ponieważ klan ten przegrał kolejne oblężenie.
25-06-2020 14:31 Iksde jest offline Szukaj postów użytkownika: Iksde Dodaj Iksde do Listy kontaktów
Yagami
Newbie


Data rejestracji: 25-06-2020
Postów: 2

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najgłupszy ban jaki kiedykolwiek widziałem. Gdzie uzasadnie panie opie co swych decyzji sie nie wstydzi?
Żenada zarówno ze strony anusów jak i tego wspaniałego opa.

Bez poważania
25-06-2020 14:35 Yagami jest offline Szukaj postów użytkownika: Yagami Dodaj Yagami do Listy kontaktów
Elric
Viking


images/avatars/avatar-25699.gif

Data rejestracji: 20-06-2012
Postów: 564
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jako iż chodzi o mnie to się wypowiem, śmiałem się z tej sytuacji, najbardziej faktycznie rozbroiło mnie to że ktoś od nas się pomylił i bez sprawdzenia mnie wywalił

Jedno wielkie XD odbanuj go Adagio!
25-06-2020 15:14 Elric jest offline Szukaj postów użytkownika: Elric Dodaj Elric do Listy kontaktów
Dealer
Newbie


Data rejestracji: 25-06-2020
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
adagio napisał(a)
ID 2228
Postać B0RUTO

3 dni + zmiana nicku



Widać jak ADMIN pracuje bo postać ma RUTO


masakra jakaś wolność słowa gdzie jest i jakiś Paragraf bo nic nie ma takiego


to dałeś POPIS jak dziecko 12 letnie ......... rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Dealer: 25-06-2020 15:50.

25-06-2020 15:49 Dealer jest offline Szukaj postów użytkownika: Dealer Dodaj Dealer do Listy kontaktów
sharkey14
Full Member


Data rejestracji: 27-02-2011
Postów: 56
Kraina: Moria III; Necropolia IX
Skąd: Sanok

Autor tematu Temat rozpoczęty przez sharkey14
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Dealer wyzywanie Administracji od 12 latków samemu nie stosując się do obowiązującego regulaminu proszę zachować dla swoich kolegów, przyjaciół, rodziny. Krótko mówiąc do osób, które znasz realnie.

"Jeśli skarga Cię nie dotyczy - nie udzielaj się! Zbędne wypowiedzi będą traktowane jako spam i nagradzane ostrzeżeniami!" ~Konrad, regulamin działu skarg.

Pozostali również mają problem z czytaniem ze zrozumieniem... Utrzymuję moją prośbę o bana dla tego Pana (nie zdejmowania go), gdyż całość uderzyła w klan, a nie tylko w jedną personalną osobę.

Z wyrazami szacunku,
Artemis

__________________
R9 Artemis

25-06-2020 16:40 sharkey14 jest offline Szukaj postów użytkownika: sharkey14 Dodaj sharkey14 do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Elric napisał(a)
Jako iż chodzi o mnie to się wypowiem, śmiałem się z tej sytuacji, najbardziej faktycznie rozbroiło mnie to że ktoś od nas się pomylił i bez sprawdzenia mnie wywalił

Jedno wielkie XD odbanuj go Adagio!


Cała sytuacja uderzyła też w Twój klan ale po Twoim poście, ban zostanie skrócony do 1 dnia

__________________

25-06-2020 19:01 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
BioNico
Member


Data rejestracji: 21-04-2010
Postów: 47
Klan: Blue-Dragon
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Poland

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Uderza w klan ktory bedac wysoko w rankingu nad nami klocka odebrac nie potrafi. A ja dostane uzasadnienie jakies ?

Nikogo nie obrazilem smieszkowalem.

Za ich gapiostwo dostaje bana bo wywalili klanowocza bez pw.

__________________
Nick w grze taki sam jak na forum Smile

R12 - Blue Dragon

R14 - Posłańcy Śmierci

R16 - Straż Nocna
25-06-2020 19:12 BioNico jest offline Szukaj postów użytkownika: BioNico Dodaj BioNico do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Uzasadnienie jest proste, utrudniałeś grę innym graczom. Za samą zmianę nicku nie dostałbyś bana ale za zmianę nicku + wiadomość do klanu, która spowodowała wyrzucenie danej osoby i dodatkowo osłabiło też ten klan.

Zmieniłeś O na 0, więc o pomyłkę nie było trudno

__________________

25-06-2020 19:18 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
BioNico
Member


Data rejestracji: 21-04-2010
Postów: 47
Klan: Blue-Dragon
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Poland

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To mi jeszcze powiedz co w tresci mojej wiadomosci bylo trescia ktora zmusila ich do wywalenia BORUTO z klanu ?

__________________
Nick w grze taki sam jak na forum Smile

R12 - Blue Dragon

R14 - Posłańcy Śmierci

R16 - Straż Nocna
25-06-2020 20:35 BioNico jest offline Szukaj postów użytkownika: BioNico Dodaj BioNico do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To pytanie możesz zadać włodarzom klanu Anonymous.
Nie mniej niezaprzeczalnym jest fakt, że do wyrzucenia gracza z klanu doszło

W krótkim podsumowaniu
1) Zmieniłeś nick na łudząco podobny do gracza BORUTO
2) Napisałeś wiadomość do klanu Anonymous w której podszyłeś się do gracza BORUTO
3) Gracz pod którego się podszyłeś został wyrzucony z klanu. Klan stracił gracza, a gracz stracił klan
4) Swoim działaniem utrudniałeś grę innym użytkownikom, a na takie zachowanie nie było i nie będzie zgody.

__________________

25-06-2020 20:46 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
BioNico
Member


Data rejestracji: 21-04-2010
Postów: 47
Klan: Blue-Dragon
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Poland

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeszcze jedno pytanie :

"Za samą zmianę nicku nie dostałbyś bana"

Wiec nie musze nicku zmieniac ?

__________________
Nick w grze taki sam jak na forum Smile

R12 - Blue Dragon

R14 - Posłańcy Śmierci

R16 - Straż Nocna
26-06-2020 18:04 BioNico jest offline Szukaj postów użytkownika: BioNico Dodaj BioNico do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
BioNico napisał(a)
Jeszcze jedno pytanie :

"Za samą zmianę nicku nie dostałbyś bana"

Wiec nie musze nicku zmieniac ?


Nie musisz

__________________

26-06-2020 18:39 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R20 » NIEREGULAMINOWY NICK POSTACI Celowe podszywanie się pod innego gracza

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH