Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Fuzje serwerów Necropolia - lipiec/sierpień 2020 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): « poprzednie 1 2 [3] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Fuzje serwerów Necropolia - lipiec/sierpień 2020 33 Ankieta - średnia ocena: 5,67
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
wachoscil
Member


Data rejestracji: 06-06-2019
Postów: 27

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
violator.74. napisał(a)
Kiedy miałoby nastąpić to połączenie?



Serio o to pytasz?

Piszesz w temacie "Fuzje serwerów Necropolia - lipiec/sierpień 2020" i pytasz kiedy będzie połączenie.. ehh
02-07-2020 09:39 wachoscil jest offline Szukaj postów użytkownika: wachoscil Dodaj wachoscil do Listy kontaktów
DeineSchwester
Forum Ace


Data rejestracji: 21-03-2012
Postów: 84
Klan: SALUBRI
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeszcze jedno pytanie ode mnie.

Wszystkie budowy będą anulowane podczas fuzji, a co z osobami, które budowę puściły dużo wcześniej i trwa ona np 40-60dni?

Bardziej chodzi mi o rozwiązanie systemowe, skoro od lat jest event +500% do czasu budowy, to miłym gestem bylby event analogiczny skracający budowę pięciokrotnie.

Na kodowaniu się nie znam, ale skoro jakaś baza do eventu jest,wystarczy go jedynie odwrócić. Pozwoliłoby to zrekompensować rozpoczęte i nieukończone przez fuzje budowy.

Kiedyś tego problemu nie było, ale są ludzie którzy na serwerze stawiają HB na wysokie poziomy 55-57 które kiedyś nie były osiągalne. Pomijam pasjonatów pośredniaka z 60-65lvl Smile

__________________
R4 Freya
02-07-2020 12:37 DeineSchwester jest offline Szukaj postów użytkownika: DeineSchwester Dodaj DeineSchwester do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
DeineSchwester napisał(a)
Jeszcze jedno pytanie ode mnie.

Wszystkie budowy będą anulowane podczas fuzji, a co z osobami, które budowę puściły dużo wcześniej i trwa ona np 40-60dni?

Bardziej chodzi mi o rozwiązanie systemowe, skoro od lat jest event +500% do czasu budowy, to miłym gestem bylby event analogiczny skracający budowę pięciokrotnie.

Na kodowaniu się nie znam, ale skoro jakaś baza do eventu jest,wystarczy go jedynie odwrócić. Pozwoliłoby to zrekompensować rozpoczęte i nieukończone przez fuzje budowy.

Kiedyś tego problemu nie było, ale są ludzie którzy na serwerze stawiają HB na wysokie poziomy 55-57 które kiedyś nie były osiągalne. Pomijam pasjonatów pośredniaka z 60-65lvl Smile


Fuzja dużych serwerów - Wyniki oraz TERMIN

Tak mi sie cos wydawalo, ze mi sie nie przysnilo... budynek automatycznie zostanie wybudowany.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
02-07-2020 13:53 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
DeineSchwester
Forum Ace


Data rejestracji: 21-03-2012
Postów: 84
Klan: SALUBRI
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
cytat:
DeineSchwester napisał(a)
Jeszcze jedno pytanie ode mnie.

Wszystkie budowy będą anulowane podczas fuzji, a co z osobami, które budowę puściły dużo wcześniej i trwa ona np 40-60dni?

Bardziej chodzi mi o rozwiązanie systemowe, skoro od lat jest event +500% do czasu budowy, to miłym gestem bylby event analogiczny skracający budowę pięciokrotnie.

Na kodowaniu się nie znam, ale skoro jakaś baza do eventu jest,wystarczy go jedynie odwrócić. Pozwoliłoby to zrekompensować rozpoczęte i nieukończone przez fuzje budowy.

Kiedyś tego problemu nie było, ale są ludzie którzy na serwerze stawiają HB na wysokie poziomy 55-57 które kiedyś nie były osiągalne. Pomijam pasjonatów pośredniaka z 60-65lvl Smile


Fuzja dużych serwerów - Wyniki oraz TERMIN

Tak mi sie cos wydawalo, ze mi sie nie przysnilo... budynek automatycznie zostanie wybudowany.


Ok, pytałem, ponieważ :

8. ANULOWANE zostaną wszystkie rozpoczęte akcje BEZ ZWROTU KOSZTÓW/LIMITÓW itp

co sugerowało również budowy. Anulowane, a zakończone to jednak zawsze coś innego.

Nie mniej - nadal zachęcam aby chociaż rozważyć wspomniany przeze mnie kontr-event dotyczący budowy. Wink

__________________
R4 Freya
02-07-2020 14:08 DeineSchwester jest offline Szukaj postów użytkownika: DeineSchwester Dodaj DeineSchwester do Listy kontaktów
Komar01
Forum Ace


Data rejestracji: 16-10-2016
Postów: 75
Kraina: Necropolia VIII; Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wyniki ankiet miały być podane i ?

__________________
Xargo
06-07-2020 14:53 Komar01 jest offline Szukaj postów użytkownika: Komar01 Dodaj Komar01 do Listy kontaktów
Arganos
Forum Ace


Data rejestracji: 09-03-2011
Postów: 86
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jest jakiś termin zakończenia ankiety i potencjalnej fuzji? Ostatnio to już nie ma z kim na średnie kw chodzić, dobrze że chociaż expy duo jest jeszcze z kim zrobić, na szczęście lider jeszcze się nie skasował.... do czasu....
06-07-2020 22:20 Arganos jest offline Szukaj postów użytkownika: Arganos Dodaj Arganos do Listy kontaktów
Zytus Firrod
Full Member


images/avatars/avatar-25381.png

Data rejestracji: 24-12-2012
Postów: 59
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Potencjalnej?

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Aktualnie przygotowujemy się na zakończenie sezonu - wprowadzane są mechanizmy przyznawania nagród, zakładka rodu, modyfikacje na kolejne sezony. To ma aktualnie największy priorytet, nie tylko dlatego że serwery sezonowe przyciągnęły bardzo wielu graczy - głównym powodem jest nieprzekraczalny termin. Nie możemy sobie pozwolić na jakąkolwiek obsuwę. W międzyczasie będą przeprowadzone fuzje. Zanim skończymy te 2 tematy nie spodziewałbym się nowego contentu.



To już zostało z góry ustalone Smile

__________________

06-07-2020 23:38 Zytus Firrod jest offline Szukaj postów użytkownika: Zytus Firrod Dodaj Zytus Firrod do Listy kontaktów
DeineSchwester
Forum Ace


Data rejestracji: 21-03-2012
Postów: 84
Klan: SALUBRI
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cisza nastała widzę. Może jakiś krótki post administracji, kiedy wyniki ankiet dotyczące fuzji? Smile

__________________
R4 Freya
07-07-2020 11:34 DeineSchwester jest offline Szukaj postów użytkownika: DeineSchwester Dodaj DeineSchwester do Listy kontaktów
ruteq
Zbanowany

Data rejestracji: 20-01-2008
Postów: 52
Klan: WD
Kraina: Necropolia II
Skąd: Mazury

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeżeli same fuzje mają być robione w międzyczasie to i na wyniki ankiety musimy poczekać na odpowiedni międzyczas rotfl

__________________

07-07-2020 11:52 ruteq jest offline Szukaj postów użytkownika: ruteq Dodaj ruteq do Listy kontaktów
Sandromex
Full Member


Data rejestracji: 19-07-2011
Postów: 63
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widzę, że nawet z ogłoszeniem wyników ankiety "mamy" obsuwę Big Grin
07-07-2020 12:12 Sandromex jest offline Szukaj postów użytkownika: Sandromex Dodaj Sandromex do Listy kontaktów
Asimov
Double Ace


Data rejestracji: 27-01-2013
Postów: 144
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Myślę że wyniki ankiety zostaną podane kilka dni po fuzji XD
07-07-2020 15:19 Asimov jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimov Dodaj Asimov do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez MasterOfPuppets
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widzę że nie musimy nawet podawać terminu żeby niektórzy z Was stwierdzili, że mamy obsuwę rotfl
Wyniki ankiety wrzucę na forum gdy tylko otrzymam je od Konrada.
Zamykam

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


07-07-2020 17:34 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Strony (3): « poprzednie 1 2 [3] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Fuzje serwerów Necropolia - lipiec/sierpień 2020

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH