Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Niech administracja tej gry przekona mnie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Niech administracja tej gry przekona mnie 10 Ankieta - średnia ocena: 9,1010 Ankieta - średnia ocena: 9,1010 Ankieta - średnia ocena: 9,1010 Ankieta - średnia ocena: 9,10
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Shot91
Lord


images/avatars/avatar-24576.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 287
Klan: SiH
Kraina: Necropolia

Niech administracja tej gry przekona mnie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam, gram w bw od praktycznie samego jej początku, tylko na r1. Po latach klepania exp, wypraw itp mam skompletowane praktycznie wszystko....

Nie, nie chwale sie

Pytam : co jesteście w stanie mi zaoferować w tej grze?
Dropa na wyprawach brak od niepamiętnych lat... Z resztą z tego co widzę nie tylko u mnie ale i na całym serwerze, blachy komplet i z tego co widziałem na forum nie będzie póki co nowej....
Podróże uwalone od jakiegoś czasu (po cichu bo za dobrze dawalo).

Od lat wspieram was placeniem premki u czuje się jak dojna krowa...

Proszę dać mi argument żeby dalej w to grać...
Czekam na odpowiedź do końca premki tj 8 dni.

Jeżeli nie macie mi nic do zaoferowania, możecie dać znać wcześniej, szybciej się skasuje. Dziękuję

__________________
R1 ZabUjczaParUffka Big Grin

08-07-2020 21:15 Shot91 jest offline Szukaj postów użytkownika: Shot91 Dodaj Shot91 do Listy kontaktów
adikab
Lord


images/avatars/avatar-25572.gif

Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 347
Klan: Sanguis
Kraina: Moria II
Skąd: Grudziądz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wróciłem po latach... rok z groszami wystarczył, żeby wrócić do stagnacji.. Jak kolega wyżej zaznaczył ucięliście wszystko co dało się uciąć. Z wypraw leci złom rodem z 2006 roku, 500 laka i nawet legendy rzadko się pojawiają nie mówiąc już o prefach/sufach, z podróży to samo...gwarantowany pref/suf maksymalnie do 5 od dołu żeby nie wyszło coś przydatnego. KW to jakaś pomyłka jeśli chodzi o losowanie umagów, w ciągu miesiąca pojawi się z 3-4 razy podwójny na 4 gwiazdkach, a potrójny to jak Yeti, mówią że istnieje ale nikt go nie widział... na 143 lvl... na slamsach chyba powinien się chociaż raz na jakiś czas pojawić ? u mnie zostało 9 dni i również nie mam zamiaru dalej tracić czasu. Bicie kromki dzień w dzień dawno mi się znudziło, z pozostałych eksp dochód jest śmieszny na tym lvlu. Szkoda...ale skoro Wam nie zależy.. Wygląda to tak jak byście chcieli się po prostu pozbyć resztek już ludzi które jeszcze tutaj są. Wasza gra, Wasze decyzje.

__________________
Nie można twierdzić, że cywilizacja się nie rozwija.Wszak w każdej nowej wojnie zabijają ludzi w ulepszony sposób.
Will Rogers
---------
ID-R1: 267883 (Drakonek)

08-07-2020 21:53 adikab jest offline Szukaj postów użytkownika: adikab Dodaj adikab do Listy kontaktów
Sorge
Triple Ace


Data rejestracji: 09-01-2011
Postów: 161
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI
Skąd: xxx

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

BW to nie gra.
BW to styl życia.


A jeśli to Ci się nie podoba to...

[ciach]
08-07-2020 21:58 Sorge jest offline Szukaj postów użytkownika: Sorge Dodaj Sorge do Listy kontaktów
AdroV7
Junior Member


Data rejestracji: 19-02-2010
Postów: 14
Kraina: Necropolia
Skąd: R1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wracajac w tamtym roku po półtora roczej przerwie również myślalem że będziecie mieli wiecej do zaoferowania, przecież to 13 rocznica ale na tym serwerze od lat sie nic nie zmiania. Wracajac w lipcu 2019 zamknąłem 2 mape w 4 miesiace postacią co nie miała nic, białas biegający na expy w snajpie, run bra, umagi pojedyńcze bo wtedy to podwójne umagi byly tylko mitem, zreszta jak to jest i teraz. Wyprawki dno dna w 2014 epiki miały wywrócić wszystko dp góry nogami, owszem wywrócily na 5min gdy ktoś wygrał piłe na loterii.
Na palcach jednej ręki zlicze "użyteczne" epiki (oczywiście gołe) bo żeby dropnąc endgame to nie wiem co musi się stać Wyprawy to jest dno dna klikając je na karawanie delux wystarczy sprawdzic 1-5 pozycji na 70 itemów, żeby wiedzieć jaki jest rezultat, więc w sumie po co te delux skoro efekt jest ten sam. Spokojnie wymienie itemy co można nazwać dropem a nie co kiedyś były dropem czy z tego konta czy z 1.
Mija nam rok od wprowadzenia podróży i tu kolejne dno jak z początku jeszcze coś leciało tak teraz wszystko ucieliście kto miał dropnąć to dropnął jedyni z podroży wyciagli setki kk ja się zamknę w 30.
Planujecie kolejna fuzje serwerów (fuzja fuzji) a na R1 jak to już w zwyczaju plujecie na graczy co są z Wami od początku jedni z przerwami drudzy całe 14lat. Teraz jak to usłyszeliśmy serwery sezonowe to priorytet jestem ciekaw ilu zostanie po pierwszym resecie serwa. Bo ludzie zapierniczja tam półroku żeby potem dostać przymusowy reset postaci dostawając jakiś tam bonus w zależności od miejsca w ranku a potem od 0 dropnie eq evo itp.
Napiszcie oficjalnie że lejecie na dziadka R1, i będziecie mieli spokój a my będziemy sie kasować jeden po drugim.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez AdroV7: 09-07-2020 00:03.

09-07-2020 00:01 AdroV7 jest offline Szukaj postów użytkownika: AdroV7 Dodaj AdroV7 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Niech administracja tej gry przekona mnie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH