Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » Dziękuję wszystkim za wspólną Grę R1, R3+R4 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Dziękuję wszystkim za wspólną Grę R1, R3+R4 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
biggie87
Triple Ace


Data rejestracji: 06-02-2011
Postów: 183
Klan: Siła i Honor
Kraina: Necropolia
Skąd: brać na winyle?

Dziękuję wszystkim za wspólną Grę R1, R3+R4 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witajcie, dziekuję wszystkim za grę na

R1
2007-2013 Nick: lukasbiggie

R3+R4
2013-2020 Nick: adek008

Zbyt dużo czasu spędziłem na grze Smile już w 2013 powinienem był skasować całkowicie postać i nie zakładać nowej na R3, jednak coś mnie podkusiło i tak oto straciłem kolejne 7 lat życia.

Oczywiście nie można powiedzieć, że straciłem bo poznałem bardzo wielu fajnych ludzi, najpierw w KZOO, a później w WDN i na końcu w SAL.


Dziękuję wszystkim za wspólna grę Smile


Pozdrawiam serdecznie.

__________________
R3: adek008
10-07-2020 08:13 biggie87 jest offline Szukaj postów użytkownika: biggie87 Dodaj biggie87 do Listy kontaktów
Kwinto
Double Ace


images/avatars/avatar-25510.jpg

Data rejestracji: 02-07-2014
Postów: 135
Klan: AK LA Revolution
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Chorzów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakby nie patrzeć to gra jest wciągająca, wiec nie dziwne ze zrobiłeś nowe konto i... pewnie znowu wrócisz Wink
Tez miałem już nie grac i wrocilem Big Grin


Trzymaj się, powodzenia i wracaj szybko! Tongue
05-08-2020 19:45 Kwinto jest offline Szukaj postów użytkownika: Kwinto Dodaj Kwinto do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przenoszę

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

06-08-2020 12:35 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » Dziękuję wszystkim za wspólną Grę R1, R3+R4

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH