Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R20 » 783 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 783 6 Ankieta - średnia ocena: 5,33
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

783 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 783
Postać ŚwinioZaur

Wulgaryzmy w opisie postaci
4 dni

__________________

10-07-2020 10:00 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po przeanalizowaniu sprawy jeszcze raz, biorąc pod uwagę stopień ocenzurowania i wcześniejszą przeszłość osoby zbanowanej, ban zostaje skrócony do 2 dni

__________________

10-07-2020 12:58 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
nieogarniam184
Newbie


Data rejestracji: 06-05-2020
Postów: 7
Kraina: Necropolia
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mój ban został skrócony z 4 dni na 2, za co uprzejmie bardzo dziękuję.
Lecz w tym momencie stało się coś co, moim zdaniem nie powinno się stać na grze, gdyż
(Przepraszam, za załączniki, gdyż miałem problem by je załączyć do wiadomości, więc wrzuciłem je na bezpłatny hosting)

Jak widać, z mojej perspektywy, jestem zablokowany.
https://imgur.com/a/rQlU56l

A w grze wygląda to tak:
https://imgur.com/6jZ0Nsv

Czyli można mnie normalnie atakować, zakładać oblężenia i wszystko. Moim zdaniem takie coś nie powinno mieć miejsca, gdyż ja nie jestem jeszcze w grze, nie wróciłem, a gra dla innych pokazuje że jestem normalnie już odblokowany.

Noo i podczas kiedy jestem "zablokowany" został założone na mnie oblężenie:
https://imgur.com/urEhH8p

A rzekomo można założyć oblężenie na osobę xyz, dopiero po 7 dniach(w przypadku jak jest ona zablokowana). A przede wszystkim nie można założyć oblężenia kiedy jest ona "Zablokowana". Stąd moje pytanie, jak to możliwe, że ja u siebie jestem zablokowany a inni gracze widzą mnie jakbym po prostu się nie logował.

Proszę o jasne wytłumaczenie owej sprawy i jeśli faktycznie jest to błąd gry, to proszę o interwencję.
12-07-2020 12:29 nieogarniam184 jest offline Szukaj postów użytkownika: nieogarniam184 Dodaj nieogarniam184 do Listy kontaktów
VaromiS
Member


Data rejestracji: 02-05-2020
Postów: 28

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dlaczego został zamazany czas kiedy konto zostanie odblokowane?
Czyżby było tam 0:00:00 a strona nie została odświeżona? chytry
12-07-2020 17:15 VaromiS jest offline Szukaj postów użytkownika: VaromiS Dodaj VaromiS do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Changelog
v. 1.2.4 17 lutego 2010

W przypadku bana czasowego, gracz przez ostatnią godzinę bana ma zwykły status. Oznacza to, że gracza można atakować i oblegać. Ma to celu zapobiec nadużywaniu antybota w końcówkach oblężeń w celu zapewnienia sobie ochrony przed atakami.

__________________

12-07-2020 21:20 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
nieogarniam184
Newbie


Data rejestracji: 06-05-2020
Postów: 7
Kraina: Necropolia
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sprawa wyjaśniona, dziękuję. Można zamknąć temat i puścić w niepamięć owego bana Smile
12-07-2020 22:10 nieogarniam184 jest offline Szukaj postów użytkownika: nieogarniam184 Dodaj nieogarniam184 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R20 » 783

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH