Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Moria v1 (R2/R5/R9/R13/R15) Ssak łowca skarbów na 140 lvl - a co dalej? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Ssak łowca skarbów na 140 lvl - a co dalej?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Naster
Emperor


images/avatars/avatar-14862.jpg

Data rejestracji: 23-06-2007
Postów: 1.243
Kraina: Moria
Skąd: 127.0.0.1

Ssak łowca skarbów na 140 lvl - a co dalej? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hej!

Ostatnio wróciłem do gry i widzę jak moja stara postać jest... słaba Frown

Trochę wypadłem z obiegu i szczerze nie wiem w co się powinienem zacząć ubierać. Coraz częściej myślę nad 2h berkiem i pójście w zwinkowanie. Co o tym myślicie?


Tak wyglądam w tej chwili: https://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=44222a4b79


Moje największe pytanie, czy opłaca się iść w epiki tego co mam czy kombinować inny tatuaż i dopiero w niego iść? Chce zwiększyć swoją efektywność na expach i w atakach.

__________________

"Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność"

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Naster: 28-07-2020 11:38.

28-07-2020 09:45 Naster jest offline Szukaj postów użytkownika: Naster Dodaj Naster do Listy kontaktów
Naster
Emperor


images/avatars/avatar-14862.jpg

Data rejestracji: 23-06-2007
Postów: 1.243
Kraina: Moria
Skąd: 127.0.0.1

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Naster
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Help me Smile ?

__________________

"Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność"

31-07-2020 08:32 Naster jest offline Szukaj postów użytkownika: Naster Dodaj Naster do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Moria v1 (R2/R5/R9/R13/R15) Ssak łowca skarbów na 140 lvl - a co dalej?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH