Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R20 » REG.HANDLU Zaginiony item » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Zaginiony item
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
@Wolf@
Double Ace


Data rejestracji: 15-11-2009
Postów: 111
Kraina: Necropolia

Zaginiony item Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakis czas temu musialem sprzedac przez pomylke Epicki Krwawy Kapelusz czy jest mozliwosc sprawdzenia i zawrocenia tego kapelutka mam juz caly outfit pod niego i brakuje mi takiego kapelutka na impreze

ID: 1152 Nick: WŁADCA SKORPIONÓW
02-08-2020 21:04 @Wolf@ jest offline Szukaj postów użytkownika: @Wolf@ Dodaj @Wolf@ do Listy kontaktów AIM Screen Name of @Wolf@: Brak YIM Account Name of @Wolf@: Brak Zobacz profil MSN @Wolf@
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie ma go w sklepie więc musiałeś sprzedać go po 2020-07-04
Podeślij mi link do wyprawy z tym przedmiotem

__________________

02-08-2020 22:18 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
@Wolf@
Double Ace


Data rejestracji: 15-11-2009
Postów: 111
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez @Wolf@
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

https://r20.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=3be5ec5f51

Prosze bardzo wypadlo mi z glowy ze mial jeszcze suffix gladiatora
03-08-2020 00:21 @Wolf@ jest offline Szukaj postów użytkownika: @Wolf@ Dodaj @Wolf@ do Listy kontaktów AIM Screen Name of @Wolf@: Brak YIM Account Name of @Wolf@: Brak Zobacz profil MSN @Wolf@
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po dokładniejszym sprawdzeniu, przedmiot jest nie do odzyskania. Za późno zgłosiłeś fakt jego sprzedaży do sklepu (ponad miesiąc)

__________________

03-08-2020 08:51 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R20 » REG.HANDLU Zaginiony item

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH