Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Necropolia v2 Powrót, prośba o pomoc » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Powrót, prośba o pomoc
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Ipos
Newbie


Data rejestracji: 28-07-2020
Postów: 1

Powrót, prośba o pomoc Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cześć. Wracam do grania po dłuższej przerwie, naciskałem sobie trochę złomu i zastanawiam się czy w dobie epikow jest sens ustalania sobie buildu pod stricte biała lub palną, czy gra się aż nie wylosuje się epiki w a3 i to definiuje pod co postać ubieramy? Druga rzecz, jak wyglada teraz sprawa ras ? Która rasa poza potępionym będzie najlepsza dla palnej?
W miarę możliwości prosiłbym o nakierowanie jak powinienem postać rozwijać pod palna w a2 i a3 - 1h/2h, jakie graty ubrać etc Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ipos: 03-08-2020 13:55.

03-08-2020 13:53 Ipos jest offline Szukaj postów użytkownika: Ipos Dodaj Ipos do Listy kontaktów
Kwinto
Double Ace


images/avatars/avatar-25510.jpg

Data rejestracji: 02-07-2014
Postów: 135
Klan: AK LA Revolution
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Chorzów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kupowanie sprzętu ma sens, bo w końcu w czymś musisz grac zanim Ci te epiki wydropią. Uwierz, ze może to potrwać... Po prostu kupuj w miarę tanio i tyle. Patrz też po okazjach w sklepie.

Dużo osób gra ssakiem bo ten ma świetne arkana do krytyka. Epickie skorpiony, dobre umagi i lecisz.

Celowałbym wlasnie w skorpiony przede wszystkim. Białą nie grałem takze nie wiem.


To tak szybko i w skrócie.
03-08-2020 18:52 Kwinto jest offline Szukaj postów użytkownika: Kwinto Dodaj Kwinto do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Necropolia v2 Powrót, prośba o pomoc

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH