Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » PUSHING 15072, 10027 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 15072, 10027 5 Ankieta - średnia ocena: 4,60
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

15072, 10027 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 15072
Postać CaptainGibbs

ID 10027
Postać Harley Quinn


Pushing (Legendarna Doskonała Rytualna Opaska Krwi za 5kk)
Ban stały

__________________

17-08-2020 12:09 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
CaptainGibbs
Newbie


Data rejestracji: 17-08-2020
Postów: 5
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odwołanie.
Wystawiłem przedmiot za ile uznałem, że jest warty.
A kto to kupił, już mnie nie obeszło. Między mną a Harley nie było wymiany wiadomości.

Gibbs
17-08-2020 17:10 CaptainGibbs jest offline Szukaj postów użytkownika: CaptainGibbs Dodaj CaptainGibbs do Listy kontaktów YIM Account Name of CaptainGibbs: Paweł
Vanka
Newbie


images/avatars/avatar-25651.jpg

Data rejestracji: 04-09-2013
Postów: 9
Kraina: Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Piszę w imieniu Harley, bo nie ma konta na forum. Prosił o wstawienie się za niego. Przedmiot był najprawdopodobniej wystawiony bez cm i jeśli go kupił pomylił zera zapewne. Aukcja powinna być cofnięta. Osoba która kupiła lub sprzedała ten przedmiot nie jest znana Harley. Pozdrawiam Smile

__________________
To czy człowiek jest inteligentny
poznaje się po jego odpowiedziach.
To czy jest mądry, po pytaniach.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Vanka: 17-08-2020 17:24.

17-08-2020 17:19 Vanka jest offline Szukaj postów użytkownika: Vanka Dodaj Vanka do Listy kontaktów
SHEENA84
Junior Member


Data rejestracji: 19-10-2016
Postów: 23
Klan: BK N2L
Skąd: R7/r18

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam z tej strony Harleypiszę z konta które udostępniła mi koleżanka dzięki Olu

A więc kto tu kogo pushował niby nie znam gracza od którego żekomo coś kupiłem za drogo a jeśli kupiłem to uznałem że mnie stać i item potrzebny proste chyba a ty raczej cen nikomu nie będziesz sugerował skoro uznałeś że za drogo cofnij aukcję kolego 11-letni bo na tyle lat się zachowujesz i twój umysł tego nie ogarnia.

oczywiście czekam też na zwrot dni premium jak mnie dziś nie odbanują i niech w końcu zrobią z tobą porządek xd

pozdrawiam Harley Quinn


ps. Dziękuję Blondi za wstawienie się w moim imieniu ... Dziękuję

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez SHEENA84: 17-08-2020 17:49.

17-08-2020 17:38 SHEENA84 jest offline Szukaj postów użytkownika: SHEENA84 Dodaj SHEENA84 do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgodnie z regulaminem gry https://bloodwars.interia.pl/?a=rules

Push/pull to:
a. notoryczne przekazywanie przedmiotów oraz punktów z jednego konta na inne, w efekcie powodujące ponad normalny rozwój danej postaci,
b. atakowanie własnych postaci oraz ustawianie wyniku starcia,
c. ustawianie wyników transakcji handlowych. Identyfikowane jako transakcje, w których wartość transakcji znacząco odbiega od rynkowej wartości przedmiotów.
d. Push - sytuacja opisana w podpunktach od a do c, gdzie stroną odnoszącą korzyść jest gracz będący wyżej w rankingu.
e. Pull - sytuacja opisana w podpunktach od a do c, gdzie stroną odnoszącą korzyść jest gracz będący niżej w rankingu.

Aukcja za ten przedmiot nie przekroczyła nigdy 1kk (raz hełm za 1,05kk).
Przedmioty kupiony za 300k i po 4 miesiącach sprzedany za 5kk i to nie po licytacji, tylko za tak ustawioną CW.
Aukcja nie została zgłoszona, ani przez kupującego, ani sprzedającego.

Odwołanie od bana możliwe jest po 30 dniach

Jeżeli nie zgadzacie się z moją decyzją, to możecie napisać odwołanie do C47

__________________

17-08-2020 19:21 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
CaptainGibbs
Newbie


Data rejestracji: 17-08-2020
Postów: 5
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Teraz to mnie wkurzyłeś.
Skoro respektujesz regulamin, to czemu każdych innych aukcji gdzie przedmiot raz zszedl za 3 miliony, a pozniej za 10, nie banujesz za push?
Zachowaj się normalnie prosz i cofnij aukcję, a nie o 30 dniach mówisz.
17-08-2020 21:24 CaptainGibbs jest offline Szukaj postów użytkownika: CaptainGibbs Dodaj CaptainGibbs do Listy kontaktów YIM Account Name of CaptainGibbs: Paweł
SHEENA84
Junior Member


Data rejestracji: 19-10-2016
Postów: 23
Klan: BK N2L
Skąd: R7/r18

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Adiago ty chyba sobie kpisz co ty uważasz że jak jesteś gówniarzem to możesz wszystkich traktować swoją miarą??? Człowieku ja nikogo nie pushowałem i nie mam zamiaru a typa nie znam . Człowieku nie wkur... mnie bo banujesz za nic chcesz to podaj mail posypię tobie trochę paragrafami i kodeksami bo widzę że uważasz sie tu za boga nie złamałem regulaminu nigdy i nie zamierzam go łamać.

Ale ty nadużywasz władzy widzę i to już nie 1-szy raz.

czekam na twoją decyzję i maila a jak nie to tu napiszę by każdy miłą podstawę do walki z twoją osobą z kodeksu cywilnego jak i konsumenta.
17-08-2020 21:39 SHEENA84 jest offline Szukaj postów użytkownika: SHEENA84 Dodaj SHEENA84 do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak jak napisałem wcześniej


Odwołanie od bana możliwe jest po 30 dniach

Jeżeli nie zgadzacie się z moją decyzją, to możecie napisać odwołanie do C47

__________________

17-08-2020 21:48 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
SHEENA84
Junior Member


Data rejestracji: 19-10-2016
Postów: 23
Klan: BK N2L
Skąd: R7/r18

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pewnie że sie nie zgadzam
po 1 na jakiej podstawie wyceniasz itemy??
po 2 nie znam gościa więc jaki push
po 3 stać mnie było dać za fant do exp jak znalażł po to masz redukcje itd
po 4 nigdy nie złamałem reg. i nie zamierzam
po 5 jesteś za młody na takie stanowisko i widzę zaborczy ( możemy to zmienić)
po 6 podaj mail bo wiadomość pewnie skasujecie z & oraz kodeksami

i wierz mi jestem spokojny ale do czasu..................

cierpliwość ma swoje granice do Twojej osoby
17-08-2020 22:02 SHEENA84 jest offline Szukaj postów użytkownika: SHEENA84 Dodaj SHEENA84 do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Na podstawie przebiegu aukcji i poprzednio sprzedanych przedmiotów.
2. Definicje Push/pull masz podaną w moim drugim poście
3. Skoro cię stać i nie zamierzałeś łamać regulaminu, to wystarczyło zgłosić aukcje.
4. Nie wiem, czy nie zamierzałeś. Faktem jest, że regulamin został złamany
5. To już twoja opinia
6. Nie ma takiej potrzeby
Po 7. Skoro się nie zgadzasz, to napisałem ci, co możesz zrobić

__________________

17-08-2020 22:29 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Neodo
Member


images/avatars/avatar-25419.jpg

Data rejestracji: 28-01-2008
Postów: 47
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Chodzież

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzień dobry.
Zauważyłem pewne zaniedbania dotyczące zbanowania obu graczy. W celu uniknięcia niepotrzebnych sporów proponuje zmienić bana na tygodniowe wykluczenie z gry w ramach pouczenia i cofnięcie aukcji.
Pozdrawiam,
Marcin Ferfet
Potężny Prawnik

__________________
Necropolia R14 - SuperSonic
BIAŁAS NA STRZAŁA
Legendara Doskonała Szybka Kamizelka Orchidei
19-08-2020 10:50 Neodo jest offline Szukaj postów użytkownika: Neodo Dodaj Neodo do Listy kontaktów
SHEENA84
Junior Member


Data rejestracji: 19-10-2016
Postów: 23
Klan: BK N2L
Skąd: R7/r18

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam ponownie po 30 dniach
chciałbym się odwołać
Więc proszę o odbanowanie konta

ID 10027
Postać Harley Quinn

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez SHEENA84: 18-09-2020 16:17.

17-09-2020 16:31 SHEENA84 jest offline Szukaj postów użytkownika: SHEENA84 Dodaj SHEENA84 do Listy kontaktów
CaptainGibbs
Newbie


Data rejestracji: 17-08-2020
Postów: 5
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,
Chciałbym się odwołać.
Proszę o odbanowanie.

ID 15072
Postać CaptainGibbs
17-09-2020 23:53 CaptainGibbs jest offline Szukaj postów użytkownika: CaptainGibbs Dodaj CaptainGibbs do Listy kontaktów YIM Account Name of CaptainGibbs: Paweł
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konta odblokowane

__________________

18-09-2020 08:03 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » PUSHING 15072, 10027

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH