Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE Brak możliwości zakładania eksp » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Brak możliwości zakładania eksp
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Brak możliwości zakładania eksp Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Kaagular (r6/7/21)
Przeglądarka internetowa: Edge

Opis problemu: Od jakiegoś czasu mam problem z zakładaniem ekspedycji. Wszystkie "linki" w BW działają jak należy ale po kliknięciu rozpocznij ekspedycje nic się nie dzieje. Nic to znaczy przez jakiś czas kręci się symbol ładowania strony na zakładce a potem przestaje się kręcić i nic się nie zmienia. Przycisk rozpocznij ekspedycje przestaje być "aktywny". Mam tak na wszystkich trzech serwerach. Po "entej" próbie wchodzi ale w końcu się udaje. Dziś na R7 miałem tak, że strona się "zwiesiła" ale ekspa była postawiona co było widać po wciśnięciu f5.
Na R21 jest to niezmiernie uciążliwe bo nie raz zanim zacznę ekspedycję to ludzi już nie mam...

05.09: R7 - z dwie godziny próbuję założyć ekspę, kręci się ładowanie i nic z tego nie wynika

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kaagular: 05-09-2020 13:31.

03-09-2020 21:00 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najprawdopodobniej dotyczy to problemów z połączeniem z usługami Google'a lub z samą weryfikacją przez reCAPTCHę.

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Proszę wyczyścić ciasteczka i pamięć podręczną przeglądarki lub sprawdzić, czy problem występuje na innych przeglądarkach.

W większości przypadków powyższe kroki rozwiązują problem.

Ekspa problemy

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


10-09-2020 10:06 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE Brak możliwości zakładania eksp

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH