Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R7 Czas życia ciasteczek » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Czas życia ciasteczek 4 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Labrusca
Lord


Data rejestracji: 17-08-2011
Postów: 333
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX; Necropolia S

Czas życia ciasteczek Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: ND5300
Przeglądarka internetowa: Chrome/Appka

Opis problemu:
Część ciasteczek ucieka po około 24h.
Zerują się ustawienia ewolucji na wszystkich ekranach (expa, kw, zasadzka), zarówno w Chrome pod Windowsem 10 oraz w Aplikacji na Androidzie.
Dodatkowo w przeglądarce w tym samym czasie traci ważność informacja "Nie wylogowuj mnie".

W obydwu przypadkach zapamiętane zostają ustawienia zwinięcia półek w zbrojowni. Innych ustawień nie udało mi się namierzyć.

Problem nie pojawia się na r3, gdzie loguję się w porównywalnych odstępach czasu.
Przed fuzją też nie było problemu na r7.

@edit
giną też informacja o ostatnio wybranym poziomie wyprawy i użytych arkanach

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Labrusca: 17-09-2020 17:48.

17-09-2020 17:40 Labrusca jest offline Szukaj postów użytkownika: Labrusca Dodaj Labrusca do Listy kontaktów
alter-ego
Lord


images/avatars/avatar-12237.jpg

Data rejestracji: 06-01-2008
Postów: 311
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

podpinam się pod temat i potwierdzam w/w
ogarnijcie to w miarę możliwości jak najszybciej...
18-09-2020 08:55 alter-ego jest offline Szukaj postów użytkownika: alter-ego Dodaj alter-ego do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Potwierdzam. Na desktopowych Vivaldi i Opera to samo.

__________________

18-09-2020 15:56 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
STRobal_
Double Ace


images/avatars/avatar-16520.jpg

Data rejestracji: 19-12-2009
Postów: 142

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

FFox i Chrome identycznie Win7/XP.
Upierdliwe niemiłosiernie

__________________
-----------------------------------
NICK R6: STRobal
NICK R7: STR0bal
NICK R12: STRobal

18-09-2020 22:30 STRobal_ jest offline Szukaj postów użytkownika: STRobal_ Dodaj STRobal_ do Listy kontaktów
alter-ego
Lord


images/avatars/avatar-12237.jpg

Data rejestracji: 06-01-2008
Postów: 311
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie wiem jak u Was ale u mnie na FF na kompie i na Chrome na telefonie już jest OK
21-09-2020 08:02 alter-ego jest offline Szukaj postów użytkownika: alter-ego Dodaj alter-ego do Listy kontaktów
Labrusca
Lord


Data rejestracji: 17-08-2011
Postów: 333
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX; Necropolia S

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Labrusca
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Potwierdzam, u mnie też już działa normalnie
22-09-2020 23:04 Labrusca jest offline Szukaj postów użytkownika: Labrusca Dodaj Labrusca do Listy kontaktów
Askarianh
Bug Killer Mod


images/avatars/avatar-24959.jpg

Data rejestracji: 08-05-2009
Postów: 642
Klan: Lux ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeżeli wszystko wróciło do normy to zamykam temat, w razie dalszych problemów proszę się zgłosić na pw w celu ponownego otwarcia tematu.

__________________


Służbista na posterunku



chytry Bugi i problemy techniczne chytry


chytry Offtopic chytry


22-09-2020 23:56 Askarianh jest offline Strona domowa Askarianh Szukaj postów użytkownika: Askarianh Dodaj Askarianh do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R7 Czas życia ciasteczek

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH