Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » REG.HANDLU Weryfikacja aukcji » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Weryfikacja aukcji
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Sonny Psycho
Viking


Data rejestracji: 15-11-2009
Postów: 718
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Poznań

Weryfikacja aukcji Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzień dobry,

Proszę o weryfikację aukcji przedmiotu Legendarny Doskonały Jastrzębi Amulet Wilkołaka.
https://r14.bloodwars.interia.pl/?a=msg&...24027094&type=1

Wystawiłem ten przedmiot z dość niskim CM, ponieważ podobne elementy nieunisex schodziły w cenach niewiele większych. Nie śledziłem aukcji po swojej stronie i ją zgłosiłem jak tylko zobaczyłem cenę sprzedaży.

Proszę o sprawdzenia aukcji i potwierdzenie ceny.

Ja rozumiem, że zaraz mogę dostać wyzwiska od innych, żem frajer bo jak to tak nie przyjąć oferty. Jednak miejcie na uwagę fakt, że przez fuzję serwera wszystkie ceny zostaną oznaczone jako nieodpowiednia i wtedy mogę mieć z tego tytułu problemy.

Dziękuję za zrozumienie.

__________________
R14 - Sonny Psycho
23-09-2020 20:46 Sonny Psycho jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonny Psycho Dodaj Sonny Psycho do Listy kontaktów
Feldmarshal
Triple Ace


Data rejestracji: 04-04-2016
Postów: 173
Klan: Posłańcy Śmierci
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pisałem w tej sprawie już PW do adagio jako osoba kupująca, również prosząc o weryfikację ceny, zdaję sobie sprawę, że cena jest może wysoka, ale ostatni taki item unisex był 2 lata temu na aukcji, gdzie o dumach duo to jedynie mogliśmy marzyć, a obecnie jest to jeden z najbardziej poszukiwanych i pożądanych setów na serwerze. Jeśli będzie trzeba, można cofnąć aukcję, chociaż wolałbym ucięcie. No a aukcję sam zgłosiłem do OP'a.
24-09-2020 00:29 Feldmarshal jest offline Szukaj postów użytkownika: Feldmarshal Dodaj Feldmarshal do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Patrząc na przebieg aukcji i spore przebicie z 55kk na 100kk, które praktycznie zakończyło licytacje, proponuje redukcje ceny do 65kk, z zaznaczeniem, że jeżeli kolejne sztuki sprzedadzą cię za większą kwotę, to zawsze można poprawić redukcje.

__________________

24-09-2020 08:12 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Feldmarshal
Triple Ace


Data rejestracji: 04-04-2016
Postów: 173
Klan: Posłańcy Śmierci
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli sprzedający nie ma z tym problemu jestem za, jak pisałem Item wart każdej ceny.
24-09-2020 08:19 Feldmarshal jest offline Szukaj postów użytkownika: Feldmarshal Dodaj Feldmarshal do Listy kontaktów
Sonny Psycho
Viking


Data rejestracji: 15-11-2009
Postów: 718
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sonny Psycho
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie mam z tym żadnych problemów. Można cenę zredukować z zastrzeżeniem korekcji ceny pierwotnej jeżeli podobne przedmioty będą osiągać wyższą cenę.

__________________
R14 - Sonny Psycho
24-09-2020 08:43 Sonny Psycho jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonny Psycho Dodaj Sonny Psycho do Listy kontaktów
Gugu
Newbie


Data rejestracji: 15-04-2020
Postów: 8
Klan: ,
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII
Skąd: ,

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

adagio wysłałem ci pw ile czekać na odpowiedź miesiąc ?

adagio: Sprawdziłem pw na forum i nie mam żadnej wiadomości od Ciebie

__________________
r20
24-09-2020 15:36 Gugu jest offline Szukaj postów użytkownika: Gugu Dodaj Gugu do Listy kontaktów
Sonny Psycho
Viking


Data rejestracji: 15-11-2009
Postów: 718
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sonny Psycho
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pojawił się krawat wilkołaka sprzedany za 129kk. Zgodnie z informacją proszę o rozpatrzenie mniejszej redukcji ceny.

__________________
R14 - Sonny Psycho
29-10-2020 05:35 Sonny Psycho jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonny Psycho Dodaj Sonny Psycho do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » REG.HANDLU Weryfikacja aukcji

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH