Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » Przypadkowa sprzedaż przedmiotu » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Przypadkowa sprzedaż przedmiotu
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Dyrektor
Member


images/avatars/avatar-13312.jpg

Data rejestracji: 04-01-2009
Postów: 42
Klan: Danse-Macabre,Loża Szyderców;DROPSY, KoD
Kraina: Necropolia; Necropolia VIII
Skąd: biorą się dropy?

Przypadkowa sprzedaż przedmiotu Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,

Zauważyłem, że brakuje mi w zbrojowni przedmiotu Epicki Gwiezdny Pierścień Szczęścia. Niedawno czyściłem zbrojownię, ale możliwe, że przedmiot został skasowany jeszcze przed/w trakcie fuzji ponieważ wcześniej go jeszcze nie używałem (wróciłem do gry niedawno). Czy jest szansa na jego odzyskanie?

Link do wyprawy:
https://r14.bloodwars.pl/showmsg.php?mid...&key=189179f93f

ID gracza: 2645

Będę bardzo wdzięczny za pomoc Smile

Pozdrawiam

__________________
Kraina: Necropolia (r12/r16)
ID - 9410 / 17017


02-10-2020 11:12 Dyrektor jest offline Strona domowa Dyrektor Szukaj postów użytkownika: Dyrektor Dodaj Dyrektor do Listy kontaktów AIM Screen Name of Dyrektor: Ukryte YIM Account Name of Dyrektor: Ukryte Zobacz profil MSN Dyrektor
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pamiętasz może, czy było po czy przed fuzją?

__________________

02-10-2020 21:18 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Dyrektor
Member


images/avatars/avatar-13312.jpg

Data rejestracji: 04-01-2009
Postów: 42
Klan: Danse-Macabre,Loża Szyderców;DROPSY, KoD
Kraina: Necropolia; Necropolia VIII
Skąd: biorą się dropy?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Dyrektor
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nestety nie jestem pewien. Jest szansa, że ucięło mi to przed fuzją lub w trakcie samej fuzji (chociaż wydaje mi się, że miałem po niej mniej niż 1000 przedmiotów).

__________________
Kraina: Necropolia (r12/r16)
ID - 9410 / 17017


02-10-2020 23:43 Dyrektor jest offline Strona domowa Dyrektor Szukaj postów użytkownika: Dyrektor Dodaj Dyrektor do Listy kontaktów AIM Screen Name of Dyrektor: Ukryte YIM Account Name of Dyrektor: Ukryte Zobacz profil MSN Dyrektor
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wysłałem zapytanie do Konrada, czy można coś z tym zrobić

__________________

03-10-2020 08:26 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przedmiot odzyskany
Pozdrawiam

__________________

03-10-2020 11:45 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Dyrektor
Member


images/avatars/avatar-13312.jpg

Data rejestracji: 04-01-2009
Postów: 42
Klan: Danse-Macabre,Loża Szyderców;DROPSY, KoD
Kraina: Necropolia; Necropolia VIII
Skąd: biorą się dropy?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Dyrektor
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Super, dziękuję bardzo Smile

__________________
Kraina: Necropolia (r12/r16)
ID - 9410 / 17017


03-10-2020 16:11 Dyrektor jest offline Strona domowa Dyrektor Szukaj postów użytkownika: Dyrektor Dodaj Dyrektor do Listy kontaktów AIM Screen Name of Dyrektor: Ukryte YIM Account Name of Dyrektor: Ukryte Zobacz profil MSN Dyrektor
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » Przypadkowa sprzedaż przedmiotu

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH