Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY PROPOZYCJA medale na stronie rodu » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony PROPOZYCJA medale na stronie rodu 5 Ankieta - średnia ocena: 2,805 Ankieta - średnia ocena: 2,805 Ankieta - średnia ocena: 2,80
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Eternal
Double Ace


Data rejestracji: 27-12-2007
Postów: 129
Kraina: Necropolia VII

PROPOZYCJA medale na stronie rodu Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bry,

czy tylko mi się wydaje, że tam aż się prosi, aby za kazdy odblokowany medal była nagroda w psotaci stałego bonusu dla postaci? Małe, drobne rzeczy, ale na stałe. Np.

Mam medal za udział w sezonie 1: jeśli go włożę do tej gablotki mam na stałe +2% do zdobywanego doświadczenia.
Mam medal za największą liczbę walk na arenie: +3 do obrażeń każdej broni 1h / +6 do 2h

Bonusy z sezonów mogą występować w dowolnej konfiguracji tych 3 pól i być zmieniane w dowolnym momencie, np. 3 nagrody do expa, 3 nagrody do dmg, itd. itp.
12-11-2020 09:48 Eternal jest offline Szukaj postów użytkownika: Eternal Dodaj Eternal do Listy kontaktów
Asmiran123456
Lord


Data rejestracji: 15-11-2010
Postów: 367
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie

__________________
r18: Asmiran
12-11-2020 11:25 Asmiran123456 jest offline Szukaj postów użytkownika: Asmiran123456 Dodaj Asmiran123456 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY PROPOZYCJA medale na stronie rodu

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH