Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » KUPNO/SPRZEDAŻ 12776, 862 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 12776, 862
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

12776, 862 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 12776
Postać CBD

ID 862
Postać Pendzi

Handel kontami
Ban stały

__________________

26-11-2020 13:02 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
DBC
Junior Member


Data rejestracji: 22-11-2020
Postów: 10
Klan: eXtreme
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli są pisemne dowody na handlowanie kontami czy tylko abstrakcja doświadczonych graczy n9?
Proszę mi pokazać, ten handel kontami, może jakiś dowód?
Czy tylko screeny wiadomości w których ponosi mnie fantazja.
26-11-2020 13:08 DBC jest offline Szukaj postów użytkownika: DBC Dodaj DBC do Listy kontaktów
DBC
Junior Member


Data rejestracji: 22-11-2020
Postów: 10
Klan: eXtreme
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na wszystkich serwerach cisną na multikontach, a ja dostaję bana na dwuch malutkich, za handel kontami w BW?

Tak jest to cała szajka miedzygalaktyczna, handlujemy na każdym serwerze, tylko że konta schodzą dosłownie w groszach, trzeba sprzedać około tysiące kont miesięcznie, żeby się chociaż zmiany nicków zwróciły.

Zawiść i nienawiść, nawet w takiej grze jak BW.

"Był sobie PuB", Valhalla Forever.
26-11-2020 13:37 DBC jest offline Szukaj postów użytkownika: DBC Dodaj DBC do Listy kontaktów
DBC
Junior Member


Data rejestracji: 22-11-2020
Postów: 10
Klan: eXtreme
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gracz Jester oferował mi swoje konto, niestety nie zrobiłem screenów. Bo po co?
A pewnie już usunął wiadomości.
I założę się, że to on stoi za tym banem.

Pozdrawiam.
26-11-2020 14:28 DBC jest offline Szukaj postów użytkownika: DBC Dodaj DBC do Listy kontaktów
DBC
Junior Member


Data rejestracji: 22-11-2020
Postów: 10
Klan: eXtreme
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To tak, napisałem na SB, że jestem słabym handlarzem kont. Sprowokowany, wciskaniem mi konta przez Jestera przez dobre 30 minut. I po wiadomości od niego, kiedy napisałem, że jesteśmy międzygalaktyczną szajką i sprzedajamy Potępionych do "stworów z hadesu", Władców i Kultystów, do antycznej rasy wielkich Vikingów, żyjących blisko rdzenia ziemi <-- I 5 minut po tym dostaje bana, na wszystkie zalogowane konta na moim ip.

Trochę dziwna ta vendetta 300+ poziomka, na 31. W imię czego?
Pociśnięcia mu, jak on pierwszy pocisnął?

Do handlu kontami nie przyznaję się.
Do grania na multikontach, przyznaję się, lecz to chyba normalne już na waszych serwerach.

Jest jakakolwiek ewentualność odzyskania tych dwóch kont?
Bo chciałem nimi pograć w eXtreme.
27-11-2020 04:17 DBC jest offline Szukaj postów użytkownika: DBC Dodaj DBC do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

CBD 08:03 -> Handluję kontami, na wszystkich serwerach, ale można się na tym obłowić.. Damn..

To jest Twoja wiadomość na sb

Odwołanie możliwe po 30 dniach

__________________

27-11-2020 08:01 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
DBC
Junior Member


Data rejestracji: 22-11-2020
Postów: 10
Klan: eXtreme
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuję, za bana wychowacho/uspokajającego.
Dziękuję też, za możliwość odwołania się.
Pozdrawiam.
29-11-2020 12:21 DBC jest offline Szukaj postów użytkownika: DBC Dodaj DBC do Listy kontaktów
DBC
Junior Member


Data rejestracji: 22-11-2020
Postów: 10
Klan: eXtreme
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odwołuję się od decyzji o przyznaniu mi bana za handel kontami.
Napisałem na SB, że handluję kontami.
I tyle.
23-12-2020 10:26 DBC jest offline Szukaj postów użytkownika: DBC Dodaj DBC do Listy kontaktów
DBC
Junior Member


Data rejestracji: 22-11-2020
Postów: 10
Klan: eXtreme
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę o zniesienie mi bana stałego dzisiaj jest 24.12, dzień w którym powinienem się odwołać.
Postaram się nie pisać już takich głupich żartów na SB.
Pozdrawiam.
24-12-2020 10:04 DBC jest offline Szukaj postów użytkownika: DBC Dodaj DBC do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konta odblokowane. Proszę powstrzymać się od takich żartów w przyszłości

Po uwzględnieniu tematu Obraza

Konta zostaną odblokowane za 10 dni, ponieważ kara jest na wszystkie konta w grze

__________________

24-12-2020 20:46 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
DBC
Junior Member


Data rejestracji: 22-11-2020
Postów: 10
Klan: eXtreme
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli przegapię Event?
ciach
24-12-2020 22:52 DBC jest offline Szukaj postów użytkownika: DBC Dodaj DBC do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » KUPNO/SPRZEDAŻ 12776, 862

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH