Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Proszę o podanie... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Proszę o podanie... 3 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
YogSothoth
Double Ace


images/avatars/avatar-22365.jpg

Data rejestracji: 06-11-2011
Postów: 102
Klan: nieCzerwona
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia IX
Skąd: tylkoPolskaNarodowa

Proszę o podanie... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

...numeru konta do wpłat "na drop".

Zaznaczam, że są mi znane wszelkie regulaminy i chyba byłem już karany za podobne pytanie (nie chce mi się tego weryfikować), ale obecny system to jest dno.

Zawsze inwestowałem w lucka, nawet zostałem ssakiem żeby zwiększyć szanse. Właśnie wtedy, oszuści, ograniczyliscie arkanę do 30, czyli główny drop zaczął się brać z podróży.

Ja mam lucka 450 na wyprawach, a lecą śmieci, dosłownie śmieci, nawet nie złom.
A nieraz widzę linki od kołków co mają lucka 200-300 z topowym dropem.
To jest bezczelność.

Wobec czego ponawiam prośbę o podanie numeru konta do wpłat za pomocą wiadomości w grze (od operatora).

Na zwykłe konto wpłacać nie będę, bo szkoda kasy.

Janusz Nosacz
R1

__________________

R1: HELENA
i inne...

03-12-2020 13:12 YogSothoth jest offline Szukaj postów użytkownika: YogSothoth Dodaj YogSothoth do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zapraszam tutaj:
[Nekro] Ściana płaczu
i tym razem tylko +1 za spam.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


03-12-2020 13:30 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Proszę o podanie...

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH