Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Moria (wszystkie serwery) pytanie dot rozgrywki » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony pytanie dot rozgrywki 2 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
xmaciejx
Lord


images/avatars/avatar-23900.jpg

Data rejestracji: 30-05-2011
Postów: 262

pytanie dot rozgrywki Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakiś czas temu grałem sporo w BW na morii, doszedłem do etapu klepania borków w trio i moja przygoda zakończyła się jakoś z wprowadzeniem podróży, czy od tego momentu w grze wprowadzono jakieś ciekawe zmiany dot. nowego kontentu, albo w jakiś znaczący sposób pozmieniali sposób obecnej rozgrywki? pytam bo chętnie bym powrócił, ale nie jestem pewnien czy warto, jeśli nić konkretnego ze zmian nie wprowadzono, od momentu, kiedy przestałem grać, proszę dajcie znać jak to teraz wygląda Smile
13-12-2020 22:50 xmaciejx jest offline Szukaj postów użytkownika: xmaciejx Dodaj xmaciejx do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja właśnie wróciłem do grania, tyle że jak kończyłem z BW, to nie było żadnych Borków, czy Podróży. Osobiście takie opcje jak Podróż i Zadania Dzienne nie robią na mnie jakiegokolwiek wrażenia. Skoro już są, to sobie kliknę, ale jakby ich nie było, to by nie było czego żałować.

W moim odczuciu, sporo się pozmieniało(Epiki, arkana, tatki, talki, okazje w sklepie, ba nawet rasę można sobie zmienić i parę innych ciekawostek), ale Ty już te wszystkie rzeczy widziałeś. Z tego co piszesz, to zakończyłeś granie jakiś rok temu. Obecne konto na forum masz już wystarczająco długo by wiedzieć, że szanse na zmiany i poważne nowości w takim okresie czasu są raczej niewielkie.
I faktycznie tak się stało - nic nowego nie wprowadzono. Zmiany kosmetyczne, naprawianie drobnych błędów.

Z negatywów, to martwo wszędzie. Na forum marna aktywność(nie wiem jak było rok temu), w grze wieje trupem(gram na r19, ale o dziwo gracze tam byli bardzo pomocni dla malucha. często puszczałem słowa w eter i choć reakcji słowem brakowało, to czynem była zawsze). Z perspektywy tego co było gry grałem(przestałem na początku 2016), to da się odczuć różnicę na niekorzyść. Może i w 2019 było podobnie, nie wiem.


Czy masz wracać do grania? Zmian brak. Jedyna jaka się zbliża, to połączenie r17 i r19, ale konkretna data nie została jeszcze wyznaczona, a oficjalne tematy/ankiety nie ruszyły. Nie mniej można oczekiwać, że nastąpi to w pierwszej połowie przyszłego roku. Możliwe, że w momencie fuzji serwery ożywią się na jakiś czas i tyle.

Jak dla mnie, to wracaj. Uważam, że gdy ktoś taki temat zakłada, to mimo wszystko chce wrócić do klikania. Nic nowego nie zastaniesz, a jak Ci się znowu znudzi, to zakończysz przygodę i wrócisz za kolejny rok, to wtedy może coś nowego nadejdzie, z naciskiem na może Smile

Z tematu niżej masz inną poradę:
cytat:
kopnijkota napisał(a)
Najlepsza porada to; nie graj w toSmile


__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
14-12-2020 12:19 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Moria (wszystkie serwery) pytanie dot rozgrywki

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH