Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » NIEREGULAMINOWE TREŚCI W PROFILU / NICK POSTACI Aukcja...problem z przedmiotem » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Aukcja...problem z przedmiotem
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Scorpion7
Double Ace


images/avatars/avatar-22954.jpg

Data rejestracji: 21-11-2010
Postów: 108
Kraina: Moria

Aukcja...problem z przedmiotem Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam na wstępie przepraszam za błędny tytuł ale nie ma możliwości wybrania odpowiedniegio z paska. I proszę o odpowiedz-reakcję gdyż nie wiem co robić z tym itemem. Cofnie mi pan go czy zredukuje cene do maksymalnego minimum bo zależy mi na tej bransolecie a nie wiem czy mogę ją wbijać? Powód takiej ceny opisałem na PW w grze. Proszę o wyrozumiałość i pozdrawiam.
Aukcja tyczy się r2.


Legendarna Dobra Tytanowa Bransoleta Młodości (+1)
41
179 500
( 9500 / 17000 / 0 / 0 / 0 )
2020-12-22
01:01:01
2020-12-22 00:12:07
Aukcja zgłoszona do operatora

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Scorpion7: 23-12-2020 20:00.

23-12-2020 05:27 Scorpion7 jest offline Szukaj postów użytkownika: Scorpion7 Dodaj Scorpion7 do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to nie jest dział na takie sprawy, zgłasza się je na PW do mnie

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

23-12-2020 19:16 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Scorpion7
Double Ace


images/avatars/avatar-22954.jpg

Data rejestracji: 21-11-2010
Postów: 108
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Scorpion7
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę na r2 PW przeczytać i odpowiedzieć bo nie wiem co robić z itemem
26-12-2020 09:59 Scorpion7 jest offline Szukaj postów użytkownika: Scorpion7 Dodaj Scorpion7 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » NIEREGULAMINOWE TREŚCI W PROFILU / NICK POSTACI Aukcja...problem z przedmiotem

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH