Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R2+R5+R9 R2 + R17 - brak możliwości zalogowania » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony R2 + R17 - brak możliwości zalogowania 12 Ankieta - średnia ocena: 8,5012 Ankieta - średnia ocena: 8,5012 Ankieta - średnia ocena: 8,5012 Ankieta - średnia ocena: 8,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Anomander_Rake
Junior Member


Data rejestracji: 13-10-2018
Postów: 16
Kraina: Moria VII
Skąd: stolica pawulonu

R2 + R17 - brak możliwości zalogowania Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze:
Przeglądarka internetowa:

Opis problemu:

Brak możliwości zalogowania na konto na serwerze R2 oraz R17. Strona logowania BW się odpala po próbie zalogowania na wybrane konto na danym serwerze otrzymuję taki oto komunikat:

http://prntscr.com/wa5jra

Z fona to samo na powyższe serwery nie mogę się zalogować

R19 - działa bez problemu
26-12-2020 08:15 Anomander_Rake jest offline Szukaj postów użytkownika: Anomander_Rake Dodaj Anomander_Rake do Listy kontaktów
TUROK
Viking


images/avatars/avatar-206.gif

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 537
Klan: PhOeNix
Kraina: Necropolia
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam to samo na tych samych serwerach .. pozostałe działają poprawnie ..

http://uptime.statuscake.com/?TestID=Qx7VEjAPme

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez TUROK: 26-12-2020 08:50.

26-12-2020 08:46 TUROK jest offline Szukaj postów użytkownika: TUROK Dodaj TUROK do Listy kontaktów
Sir_brutus
Triple Ace


Data rejestracji: 05-06-2007
Postów: 197
Klan: Sparta
Kraina: Moria
Skąd: Born to Kill

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Potwierdzam R2

__________________
R 2 Sir_Brutus
26-12-2020 08:56 Sir_brutus jest offline Szukaj postów użytkownika: Sir_brutus Dodaj Sir_brutus do Listy kontaktów
MówMiMistrzu
Triple Ace


Data rejestracji: 19-06-2012
Postów: 219
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fakt nie działa dalej
26-12-2020 09:14 MówMiMistrzu jest offline Szukaj postów użytkownika: MówMiMistrzu Dodaj MówMiMistrzu do Listy kontaktów
Daruf
Newbie


Data rejestracji: 04-04-2016
Postów: 9
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tez nie działa R2
26-12-2020 10:52 Daruf jest offline Szukaj postów użytkownika: Daruf Dodaj Daruf do Listy kontaktów
daltoonn
Member


Data rejestracji: 14-06-2007
Postów: 30
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

R2 nie działa

__________________
13112452gg

http://r11.bloodwars.interia.pl/r.php?r=5558
26-12-2020 11:16 daltoonn jest offline Szukaj postów użytkownika: daltoonn Dodaj daltoonn do Listy kontaktów
BABALUMBA
Full Member


Data rejestracji: 04-02-2012
Postów: 58

RE: R2 + R17 - brak możliwości zalogowania Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

r17 juz 13 prawie i nie dziala
26-12-2020 12:42 BABALUMBA jest offline Szukaj postów użytkownika: BABALUMBA Dodaj BABALUMBA do Listy kontaktów
Tata_Muminek
Forum Ace


Data rejestracji: 04-07-2018
Postów: 75
Klan: DATE
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie działa i nie ma nawet info :-)

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek
26-12-2020 12:45 Tata_Muminek jest offline Szukaj postów użytkownika: Tata_Muminek Dodaj Tata_Muminek do Listy kontaktów
Seshiro
Triple Ace


images/avatars/avatar-22264.jpg

Data rejestracji: 26-07-2010
Postów: 190
Klan: Nakunaru
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Święta są, w złym momencie serwery padły Tongue W najgorszym wypadku w poniedziałek powinny się podnieść

I co by spamu nie było: potwierdzam, że r2 nie działa

__________________
R2: Kazeshiro

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread...hreadid=1258763
26-12-2020 12:54 Seshiro jest offline Szukaj postów użytkownika: Seshiro Dodaj Seshiro do Listy kontaktów
zajac77
Forum Ace


Data rejestracji: 14-01-2018
Postów: 80

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

R2 nie działa.. może wkoncu jakieś info?? Może nikt nic nie wie..

Tak poprostu.. ma kto numer do sushiego??


Ooo. jest info na fejsbuku.. nie wiedziałem iż to tam jest teraz nowe forum bw.. brawo brawo...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez zajac77: 26-12-2020 13:45.

26-12-2020 13:37 zajac77 jest offline Szukaj postów użytkownika: zajac77 Dodaj zajac77 do Listy kontaktów
WarChlak
Double Ace


images/avatars/avatar-25675.jpg

Data rejestracji: 10-02-2009
Postów: 123
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie mam facebooke, czyli nie mam dalej info.. oficjalnego ;p

ale jest teoria:
Warchlak r17, ilekroć klan w którym się znajduje zrobi fuzje z jakimś innym, gracze po max 2-3 tyg zaczynają się kasować. w dorobku mam 3 większe fuzje, obecnie DM - i tak, ludzie wciąż się wykruszają.
wczoraj, (a właściwie dzisiaj w godzinach bardzo późno wieczornych) pierwszy raz w mojej 13-letniej przygodzie z bw, wygrałem loterie... i serwer zdech. reszte dopowiedzcie sobie sami.

__________________
IV. Wszelkie przedmioty, postacie oraz inne dane zawarte w grze mają postać wirtualną i są wyłączną własnością BW Team.(...) Użytkownik nie nabiera do nich żadnych praw i nie może w związku z tym dochodzić żadnych roszczeń.
26-12-2020 14:16 WarChlak jest offline Szukaj postów użytkownika: WarChlak Dodaj WarChlak do Listy kontaktów
Seshiro
Triple Ace


images/avatars/avatar-22264.jpg

Data rejestracji: 26-07-2010
Postów: 190
Klan: Nakunaru
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

R2 już działa

__________________
R2: Kazeshiro

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread...hreadid=1258763
26-12-2020 16:39 Seshiro jest offline Szukaj postów użytkownika: Seshiro Dodaj Seshiro do Listy kontaktów
Taxóweczka
Full Member


images/avatars/avatar-12090.jpg

Data rejestracji: 10-10-2007
Postów: 58
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Siedlce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co z osobami którym nie wyszły expy z powodu awarii ? Czy Administracja zamierza zresetować licznik ?

__________________
Nick W grze R1 .....
Nick W grze R9 ..... Big Grin

26-12-2020 17:00 Taxóweczka jest offline Szukaj postów użytkownika: Taxóweczka Dodaj Taxóweczka do Listy kontaktów
zigon
Member


Data rejestracji: 10-09-2008
Postów: 40
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie po to płacę premkę, nie dla tego podpisywałem zgody przy tworzeniu konta bym dowiadywał się o działaniu/nie działaniu serwerów z jakiegoś amełykańskiego fajsdzbuka, Po jakiego ch....a jest to forum????????
26-12-2020 18:21 zigon jest offline Szukaj postów użytkownika: zigon Dodaj zigon do Listy kontaktów
Scorpion7
Double Ace


images/avatars/avatar-22954.jpg

Data rejestracji: 21-11-2010
Postów: 108
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jaka rekompensata???
26-12-2020 18:52 Scorpion7 jest offline Szukaj postów użytkownika: Scorpion7 Dodaj Scorpion7 do Listy kontaktów
wzajac3
Lord


Data rejestracji: 22-11-2008
Postów: 272
Klan: Black Sparta
Kraina: Moria II
Skąd: Oświęcim

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Reasumując, święta świętami i trzeba zrozumieć, że ktoś, kto mógł naprawić serwery nie był ich wstanie szybki naprawić z powodu obecnej sytuacji. Owszem, jako ktoś kto je może naprawić powinien być przygotowany, że może się to stać w każdym momencie. Okrutnym zrządzeniem losu stało się to w najgorszy dzień w roku (zakładam, że osoba ta obchodziła święta jak większość graczy) Niech każdy postawi się w jego, lub ich sytuacji. Jesteśmy tylko ludżmi a to tylko gra.
Większym jednak problemem będzie wyjście z sytuacji, gdzie ludzie nie powbijali do exp itp. Na pewno dodatkowe eventy, pamiątki nie są wstanie zrekompensować poszkodowanym graczom pozbawienia ich pewnych profitów. To już jednak nie moja sprawa i myślę, że admini zdają sobie z tego sprawę
Rekompensata dla nas jest oczywista, ponieważ zapewne większość graczy miała drugą część dnia już zaplanowaną na czas prywatny, a nie na bw. Nie chcę podpowiadać, ale jeśli już dodatkowe bonusy to z wysokiej półki, a nie np noc bohaterów, której połowa nie używa, a połowa może mieć expy w plecy dlatego że je założyli z racji eventu.

Moglibyście jednak coś odpisać ludziom w tym temacie po zakończeniu akcji, bo po prawie 24 godzinach nikt z was nie raczył napisać w tym temacie ani jednego słowa np. na pytanie Scorpion7 "...jaka rekompensata...?" Tu już zlaliście graczy totalnie i żadne słowa was nie są wstanie obronić, ani wybielić
27-12-2020 11:45 wzajac3 jest offline Szukaj postów użytkownika: wzajac3 Dodaj wzajac3 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem na jaka Ty w ogole rekompensate liczysz TERAZ jak eventy sa rozpisane do 2 stycznia rotfl

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
27-12-2020 16:33 twardy jest online Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Acrivec
Żelkowy Troll


images/avatars/avatar-21762.jpg

Data rejestracji: 27-09-2007
Postów: 1.594

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Administracja zapewne miała świąteczne wolne, a dziś mamy niedzielę.
Jutro po 10 zapewne otrzymacie wiadomość od MOPa oraz Konrada prosząc o nicki osób, którym trzeba będzie zresetować różne rzeczy.

Cierpliwości.

__________________


Status serwerów BloodWars - odświeżane co 5 minut!
Osoba o nicku acrivec na League of Legends to nie ja, tylko podszywający się idiota.

27-12-2020 22:30 Acrivec jest offline Szukaj postów użytkownika: Acrivec Dodaj Acrivec do Listy kontaktów
wzajac3
Lord


Data rejestracji: 22-11-2008
Postów: 272
Klan: Black Sparta
Kraina: Moria II
Skąd: Oświęcim

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Twardy piszesz do mnie czy do Skorpiona7 ? Bo ja osobiście mam w dupie ich eventy. Nie naprawią [cenz.] exp i kw, itp. Poza tym nikt nie napisał, że mają za to dać eventy, a tymbardziej już. Zlali temat i nie raczyli nawet odpisać co za to i kiedy. Mają tak samo w dupie graczy bw jak ja ich eventy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez wzajac3: 28-12-2020 01:13.

28-12-2020 01:09 wzajac3 jest offline Szukaj postów użytkownika: wzajac3 Dodaj wzajac3 do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rekompensaty w postaci eventu nie będzie, bo i nie ma jak jej obecnie włączyć. Jeśli komuś z powodu awarii nie udała się ekspedycja oczywiście może zgłosić się do nas mailowo poprzez funkcję "napisz do nas" w celu ustalenia terminu resetu licznika (o ile jeszcze tego nie zrobił).

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


29-12-2020 11:28 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R2+R5+R9 R2 + R17 - brak możliwości zalogowania

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH