Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » REG.HANDLU błąd przy wystawianiu aukcji » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony błąd przy wystawianiu aukcji
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
stania.patryk
Newbie


Data rejestracji: 03-09-2018
Postów: 3

błąd przy wystawianiu aukcji Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam

Id zgłaszającego :7892
Problem: błąd przy wystawianiu aukcji, pomyłka o jedno zero przy cenie wywoławczej

Witam

Niestety przez parę dni nie mogłem dokopać się do mojego konta na forum.
Pisałem do Szanownego Państwa za pośrednictwem linku do zgłoszenia błędów przez stronę bloodwars.pl

Ogólnie sytuacja wygląda tak: wystawiłem na aukcję 6k złomu chyba 24 grudnia z samego rana, albo 23 wieczorem, teraz nie jestem w stanie powiedzieć na 100 %.
Przy wystawianiu aukcji pomyliłem się o jedno zero z ceną wywoławczą, mialo byc 2,6 kk a wystawiłem za 260k.

Mam pytanie, czy idzie w jakikolwiek sposob odzyskać złom, bądź stracone pr ?

poniżej link do wiadomości o zakończonej aukcji.
https://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=4508e14018

pozdrawiam i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy
P. Stania
29-12-2020 00:41 stania.patryk jest offline Szukaj postów użytkownika: stania.patryk Dodaj stania.patryk do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy było to zgłaszane przez opcje "napisz do nas"?
Jeżeli tak, to powinieneś mieć kopie na swoim mailu. Jeżeli ją masz, to podeślij mi na pw, bo ja u siebie nie widzę zgłoszenia

__________________

29-12-2020 08:45 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
stania.patryk
Newbie


Data rejestracji: 03-09-2018
Postów: 3

Autor tematu Temat rozpoczęty przez stania.patryk
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poszło pw
29-12-2020 12:13 stania.patryk jest offline Szukaj postów użytkownika: stania.patryk Dodaj stania.patryk do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeżeli chodzi o cofanie aukcji, to jest to robione w przypadku:
a) za wysokiej ceny
b) pomyłki kupującego/sprzedającego, które zostały zgłoszone PRZED zakończeniem licytacji

__________________

29-12-2020 18:36 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
stania.patryk
Newbie


Data rejestracji: 03-09-2018
Postów: 3

Autor tematu Temat rozpoczęty przez stania.patryk
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli rozumiem ze 2,5 kk w plecy ?

Byłem w pracy, wystawiłem na szybko i nie miałem jak tego sprawdzić :/
29-12-2020 20:53 stania.patryk jest offline Szukaj postów użytkownika: stania.patryk Dodaj stania.patryk do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » REG.HANDLU błąd przy wystawianiu aukcji

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH