Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Necropolia v2 (wszystkie serwery) Porady - Mój Kanał na Youtube » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Porady - Mój Kanał na Youtube 8 Ankieta - średnia ocena: 7,758 Ankieta - średnia ocena: 7,758 Ankieta - średnia ocena: 7,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
DżonyŁasicki
Junior Member


Data rejestracji: 02-10-2020
Postów: 12
Kraina: Necropolia S

Porady - Mój Kanał na Youtube Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zapraszam na swój pierwszy film na nowym kanale w witrynie Youtube Smile

Na Kanale będę zamieszczał podstawowe informacje dotyczące gry na serverach typu Necropolia.

Link do kanału:
https://www.youtube.com/channel/UCEM3Ia-...7wezYQ/featured

1. Odcinek - BIAŁA WIEŻA - BIAŁY SMOK

2. Odcinek - PUSTYNIA ROZPACZY - CZARNY SMOK

3. Odcinek - PUSTYNIA EFERMEH - FENIKS

4. Odcinek - OAZA GORĄCYCH ŹRÓDEŁ

zapraszam do Subskrybowania, komentowania, jakiejkolwiek reakcji Smile łapki w góre w dół, sugestie co zmienić

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez DżonyŁasicki: 11-01-2021 08:06.

03-01-2021 04:20 DżonyŁasicki jest offline Szukaj postów użytkownika: DżonyŁasicki Dodaj DżonyŁasicki do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powiem tak: zapowiada się obiecująco.

Super sprawa, że Ci się chce. To co tutaj się dzieje, ta martwica i brak aktywności na forum i w grze zniechęca ludzi, zarówno nowych, jak i starych. W związku z tym, każda próba ożywienia, interakcji, cieszy. Taki kanał - skarbem dla nowicjuszy.

Z minusów, to mogę się jedynie przyczepić to szybkości mówienia, bo prędkość odtwarzania x2 okazała się dla mnie zbyt małym podkręceniem.

Życzę powodzenia i rozwoju w kierunku innych aspektów, tak jak pisał Awgan pod pierwszym filmem.

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
06-01-2021 19:06 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
DżonyŁasicki
Junior Member


Data rejestracji: 02-10-2020
Postów: 12
Kraina: Necropolia S

Autor tematu Temat rozpoczęty przez DżonyŁasicki
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Myślę że w miarę rozwoju kanału będzie szło to co raz lepiej Tongue
Nie ukrywam że pierwszy mój film robiłem bez jakiegoś przygotowania, dosłownie na żywioł więc sporo aspektów przychodziło do głowy dopiero podczas jego kręcenia, natomaist w drugim przygotowałem sobie jakąś mapę myśli na co powinienem zwrócić uwagę w kolejnym odcinku.

Mówię to zupełnie szczerze ale jak nagrywam to w ogole nie czuję upływającego czasu, zdaje mi się jakbym mówił dopiero 5 min Smile
ale to kwestia czasu i mam nadzieję że będzie szło lepiej

sam gram tylko na r20 i planuję założyć też inne konto na jednym z serwerów typu necro po to żeby pokazać jak budować swoją postać od początku, opisywać każdy element gry krok po kroku, na filmie wyszczególnię poprzez timer w której minucie o tym mówię - będzie to takie wdrożenie w świat BW ale zrobię to dopiero jak skończę serię z EKSPEDYCJAMI z pierwszej mapy


Edit:
Najważniejsze na ten moment to budowanie zasięgów. Wiem jak to jest być widzem i teraz też wiem jak być "twórcą". Mówię o tym że z perspektywy widza często omijamy, olewamy takie kwestie jak kliknięcie łapki w dół czy w górę, napisanie komentarze już nawet nie wspominam o subskrypcji a jest to mega ważne. Mam ważenie że robię wszystko tak jak trzeba żeby doocierać do jak największej grupy osób, planuję też otworzyć grupę na Fejsie żeby gromadzić społeczność BW ze wszystkich serwerów


Ale sie rozpisałem xD nie wiem czy ktoś to czyta

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez DżonyŁasicki: 07-01-2021 02:33.

07-01-2021 02:28 DżonyŁasicki jest offline Szukaj postów użytkownika: DżonyŁasicki Dodaj DżonyŁasicki do Listy kontaktów
Jestem fajny
Double Ace


Data rejestracji: 30-03-2010
Postów: 114
Kraina: Moria
Skąd: Radom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przeczytalem teraz ogladam . Ja tez gram na sezonów ce ale na morii teraz bedzie za kilka tygodni koniec to moge nagrac i ci podeslac jak bede od nowa gral lub porozmawiac o tym na skype lub innym k. glosowym .
07-01-2021 12:36 Jestem fajny jest offline Szukaj postów użytkownika: Jestem fajny Dodaj Jestem fajny do Listy kontaktów
DżonyŁasicki
Junior Member


Data rejestracji: 02-10-2020
Postów: 12
Kraina: Necropolia S

Autor tematu Temat rozpoczęty przez DżonyŁasicki
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najpierw chciałbym przerobić Necro potem wezmę się za Morię Smile
Ale dzięki za chęci kolego
08-01-2021 06:08 DżonyŁasicki jest offline Szukaj postów użytkownika: DżonyŁasicki Dodaj DżonyŁasicki do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Necropolia v2 (wszystkie serwery) Porady - Mój Kanał na Youtube

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH